0 oy
66 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (8 puan) tarafından
Sorum yukaarda kızlar.

4 Cevaplar

0 oy
(1,863 puan) tarafından
Uyuyamaz herhalde bilmiyorum. Kızım hiç emmeden uyumazdı
(8 puan) tarafından
Emzirirken çok gazı olduğundan ememiyor.bende aç kalıyor korkusu oluşuyor da aç mı tok mu diye kafama takıyorum
-Reklam-
0 oy
(114 puan) tarafından
Sarılığı uzamışsa uyur
(8 puan) tarafından
Sarılığı yok canım
(114 puan) tarafından
Uzun süre uyumadıysa yorulup da uyuyabilir. Temiz veya serin havaya çıkınca da uyuyor benimki. Bunun dışında ateşini kontrol edebilirsin canım
(8 puan) tarafından
Çok gazlı bir bebek.emerken çok zor emziriyorum.acaba doydu mu doymadı mı aç mı uyudu diye kafama takılıyorda canım.yok uykusuz kalmadı.emerken yorulmuş olabilir mi çok zor emziriyorum.o bırakıyor,brn veriyorum memeyi derken öyle emiyor zorla.
(114 puan) tarafından
Yorulmuş olabilir gazı da yoksa rahat uyumuştur. Yediklerine dikkat etmeye çalış canım bir de mutlaka kimyon çayı iç her gün. Benimki de çok gazlıydı gazı olmayınca uyurdu. Önden sağıp verirsen kanallar açılmış olur daha az yorulur sonra sağdığın sütü de içirirsin iyice doymuş olur inşallah. Allah sağlık versin kolaylık versin
0 oy
(157 puan) tarafından
Genelde aç uyumazlar iki çocuğumdan biliyorum ben ama sadece emziriyordum kür yapıp veriyordum gazı rahatsız etmesin diye 
(8 puan) tarafından
Çok gazlı olduğundan emerken çok zor emiyor canım.o yüzden aç mı uyudu,doydu mu diye kafama takılıyor
(157 puan) tarafından
Bazen yüz üstü koy yanına gazını çıkarsın sırtını ov karnını kitap değiştirimiş şeklinde ov doktorum demişti bana
0 oy
önce (31 puan) tarafından
Bebek açken hiç uyumaz 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 66 göst.
17 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianniiis (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 134 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Muhammedademyusuf (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
11 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

398,153 soru

11,906,924 cevap

36,036 kullanıcı

...