0 oy
63 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,150 puan) tarafından
Şu son 3 aydır avuç avuç saçım dökülüyor resmen saçımın 3 te 2 si döküldü 

Kan tahlili verdim demir eksikliği vardı hafif, demir ilaçı kullandım

Eczaneden saç dökülmesi karşıtı şampuan aldım, vitamin hap şeklinde alıyorum, haftada 2 max 3 defa sacımı yıkıyorum, çeşitli yağlar sürüyorum duştan önce bekletiyorum, yok yani olmuyor olmuyor 2 hafta sonra tekrar doktora randevu aldım ne yapabilirim bir çözüm önerin lütfen

Sacımı acık kullanamıyorum artık herkes sacın çok incelmiş AA nolmuş sacına diyip duruyor Elimden geleni yapıyorum ama buna ne neden oldu durup dururken anlamıyorum 

4 Cevaplar

0 oy
önce (3,150 puan) tarafından
Bir önerisi olan yok mu 
-Reklam-
0 oy
önce (5,498 puan) tarafından
Dp nin mor olan şampuanı ve saç kremini kullanmaya başladım baya azaldı dökülme benimde aşırı dökülüyordu 
Bi bakim teşekkürler
0 oy
önce (1,195 puan) tarafından
Aynı durumdan muzdarip im vichy termos kırmızı renkte biraz pahalı bi şampuan bi yorumları oku canım trendyoldan ben biraz fayda gördüm daha bi kutu bitmedi taramaya korkar olmuştum birde kısa kestirdim elimi kafama atmaya korkar olmuştum tutam tutam geliyordu 
Aynen zaten duştan duşa tarıyorum bende ellemeye korkuyorum
0 oy
önce (82 puan) tarafından
Öncelikle ciddiyeye gitmelisin vitamin değerlerinden veya bir hastalıktan da olabilir saç dökülmesi sonra bioblas sarımsaklı saç dökmeyi önleyici şampuan var ondan kullanmalısın bence cildiyede ilaç vs şampuan yazacaktır mutlaka git
Tamam teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 108 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Ftm1907 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 19 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Ozlem.23 (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
0 oy