0 oy
47 göst.
önce Diğer kategorisinde (918 puan) tarafından
Kızlar ne zaman dr kendimi ıyı hissetmiyorum kusma olmuştu bı ara halsizlik çok gece uyuyamıyorum yorgun olduğum halde bugünde ateşim var kafam kalmıyor kolum ayağım gurbetteym  yoruldum çocuklarıma bakamaz oluyorum 

5 Cevaplar

0 oy
önce (3,905 puan) tarafından
Geçmiş olsun doktora gitseydin keşke serum iyi gelirdi
önce (918 puan) tarafından
Eşim çocuklara bakti dinlendim hemen doktor a gidelm deme huyu yok bende sinir oluyorum demiyorum duş aldım ama vücudum elim kolum klamiyo götürecek düşmezse
-Reklam-
0 oy
önce (3,379 puan) tarafından

Belki vitaminlerin düşmüştür. 

Ben kullanmıyorum suan 6 ay önce doğum yaptım. Yememe dikkat ediyorum iyiyim cok şükür
Dıkkat ediyorum mecbur emzirdim için ama saçım falan aşırı dökülüyor ilk oğlumda da öyle olmuştu böyle hasta ds olmamıştım adet oldunuz mu siz ateş olmasa bı ara hamile miyim dye şüphede düşmedim değl ama dikkat
Ediyoruz
Adet olmadim daha .
Ilkten bnmde dökülüyordu daha dökülmuyor eskisi kadar .
Alnım benm baya açıldı düzenler inşallah nromalde değerlermde çabuk düşüuo
Düzenli vitamin ilacı kullan en iyisi
0 oy
önce (1,173 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım adetin yakın mı bu şikayetler adet gününe yakında oluyor 
Daha âdet olmadım 7 ay oldu doğum yapalı
0 oy
önce (1,401 puan) tarafından
20 gün önce aynı bende de oldu ve hafif oksürükte vardı doktora gittim serum hava verdi müşadede sonrasında da 2 tane antibiyotik ve farklı ilaclar yazdı kendime zor geldim covidin mutasyonuna yakalanmısım meğerse Allah'tan evdekilere gecmedi 
Bendede var birşey normal değlm ateşim düştü şükür bebek var kimsemde Yok hasta olmak istemiyorum
0 oy
önce (6,120 puan) tarafından
Şuan bende aynı durumdauım. Boğaz ağrısı yüksek ateş. 

Günüm berbat geçti. 2 defa ağlaya ağlaya hastaneye koştum serum taktılar fayda etmedi..

Şuan yutkunamıyorum bile. İlaç verdi içiyorum bakalım 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 136 göst.
25 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤️Balım❤️ (1,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
7 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Huzeyfem (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
10 Eylül 2023 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (857 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
8 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Masallarulkesi_ (241 puan) tarafından soruldu

397,320 soru

11,883,450 cevap

36,003 kullanıcı

...