0 oy
119 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,390 puan) tarafından
Önce 2 yaşındaki kızım sonra eşim ve ben rahatsızlandık. İnternette bu şikayetler mide üşütmesi diye geçiyo ve bulaşıcı diyor. Kızımı sağlık ocağına götürdüm midesini üşütmüş olabilir demişti zaten. 

Napsam neler etsem bir an önce atlatsak? Serum taktırmak fln iyi gelir mi sizce? 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şuan hastaneden geldik bizde canım dünden beri oğlumda vardı halsizlik gece ateşi olduğunu fark ettim kusma oldu ishal yok ama karnım aciyor diyordu bizde bronşlar dolmak üzreymiş
(1,390 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım öksürük fln yok bizde ama
-Reklam-
0 oy
(305 puan) tarafından
Önce ben simdi eşim oldu canim sanırım salgın var acile gidip serum taktirdik ekstra ilac sadece ishal mide bulantisi ates düşürucü veriyolar ben 1 gunde duzeldim insallah esim de duzelir su an yatıyor hasta 
(1,390 puan) tarafından
Ben de aynı 1 günde düzeldim ama 2 yaşındaki kızım 3 gündür düzelmedi iştahı sıfır yani yarın götürücem bir doktora ya
0 oy
(176 puan) tarafından
Bizde Su an ateşiyiz 5 gündür yeşil kaka kusma ateş var benim de midem bulaniyor karnim ağrıyor salgın varmış  sudan diyorlar ama hazır su kullanıyoruz bilemedim valla bize doktor günde 6 kusma 6 kaka  olursa serum takariz dedi 
(1,390 puan) tarafından
Anladım canım geçmiş olsun. Banyoda yüz yıkarken ya da yemek yaparken illaki çeşmeden kullanıyoruz ya
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Önce bebeğim sonra eşim sonra ben sonra oğlum sırayla yakalandık 2 gün sürdü hepimizinde birtek bebeğim halen ishal  doktorların bi halt yaptığı da yok yeni bir salgınmıdır nedir artık bilemedim..
(1,390 puan) tarafından
Biz de aynı dediğin gibi mevsimsel üşütme mi acaba bilemedim yoksa salgın mı. Sonumuz hayrola

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 49 göst.
10 Eylül 2023 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (732 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
8 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Masallarulkesi_ (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
18 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Minik20 (5,162 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
10 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Selin demirci (2,091 puan) tarafından soruldu

374,574 soru

11,203,174 cevap

34,502 kullanıcı

...