0 oy
951 göst.
önce Diğer kategorisinde (1,289 puan) tarafından
önce tarafından düzenlendi
merhaba arkadaşım düğün için abiye istemişti benden burda bir düğüne giderken sordu bende gösterdim beğendiğini aldı neyse dediği düğünde giymemiş bizde birkac ay geçti gezmeye gittik ordan da kahveye çağırdı ona geçtik kahve içtik yarım saat kalktık o arada elbiseyi verdi giymedim canm denedim olmadı dedi eve geldim gece poseti bir açtım ter kokusu elbisenin etek kısmı kocaman ütü yanığı fermuari patlak birsuru yerinde yırtık kemeri yanmış yırtılmış elbiseyi kendi bedenine göre daraltmis şok oldum ona yazdım sabahı bana yapmadığını denediğini söyledi bende fotoğraf attım sonra trip atar şekilde ses atmış sat bana diye ben ısrarla diyorum ki güzel bir şekilde keşke söyleseydin sen giymedim dedin fiyatı ne dedi 1500 dedim benim oğluma bir takım kıyafet almıştı geçen sene dediği şey oğluna 450 liraya bir takım aldım elbisede sende kalsın ben şok oldum yerimde olsaniz yapardınız 

44 Cevaplar

+13 oy
önce (5,463 puan) tarafından
Böyle bir kadından bir elbise kurban ederek kurtulduğun için şükret hem yüzsüz hem yalancı hem utanmaz 
önce (1,289 puan) tarafından
Kesinlikle öyle canm güzel bir şekilde bu tür bi kaza oldu dese özür dilerse anlarım ne diyecem ama üstüne bu tarz konusmalr etti ben şok oldum
önce (5,204 puan) tarafından
ay tobe ya ogluna takim almistim ne yaa ayy ne yuzsuz insanlar var
-Reklam-
+1 oy
önce (17,484 puan) tarafından
Galiba arkadasliginiz burda son bulmuş 
Tabiki son buldu iş arkadaşımdı yani ben ona düzgün bir şekilde diyorum ki canım keşke söyleseydin bu şekilde bişey olduğunu diyorki ben yapmadım dedim ben sana verirken yıkanmış utulenmis verdim yani ses etmiyor
+1 oy
önce (3,932 puan) tarafından
Tövbeeee yarabbim bu ne biçim arkadaş ilişkini kes en iyisi 
Kestim ve şok oldum yani düzgün bir sekilde bana deseydin ki canm kusura bakma böyle birşey oldu istemsiz anlardım üstüne bana neler söylemedi buraya özet geçtim
+1 oy
önce (121,083 puan) tarafından
gecmis olsun      
Teşekkür ederim canm da geçermi bu şok bilemedim
0 oy
önce (330 puan) tarafından
Yüzsüzlük bir daha Asla konuşmam.
Bende konuşmam birde lafını ettiği oğluma aldığı takımı da iş yerinde arkadaşı var ona verip geri yollayacam şok etti beni
önce (330 puan) tarafından
Mantıklı yolla gitsin
önce (8,016 puan) tarafından
Elbisede madem çöp olmuş onuda gönder yanjnda
Aynen öyle IBAN istedim dedim yolla paranı atayım yollamadi bende takımı yollayacam
0 oy
önce (1,582 puan) tarafından
Bır daha asla konuşmazdım gerçek yüzünü göstermiş sana.. Cıkar hayatından başka ne yapılır ki böyle birine
Öyle canm gerçekten birde gecesi durum atmış içten pazarlıklı insandan ve düdüklü tencereden çok korkuyorum diye
Dırek engelle onu insan yerine koyup karşılık bile verme
önce (167 puan) tarafından
Engelle hiç muhattap olma bulaşma derim verilmiş sadakan varmış bence sen bir elbiseden oldun belki ama bence onun kaybı daha büyük dostundan olmus
Öyle yapacam öncesi oğluma lafını ettiği takımı yollayıp sonra engelleyecem
En ıyısı öyle yap
0 oy
önce (3,569 puan) tarafından
Ne yiyip ne içiyor bu kafadaki insanlar 
Bir bilsem gece de içten pazarlıklı insandan ve düdüklü tencereden çok korkuyorum diye paylaşım yapmış
önce (3,569 puan) tarafından
Ayy daral geldi burdan :) kız sen mi ayrılırsın biz mi ayıralım ☺️
Böyle gönderme yapanları da pek anlamam ben
Konuşmuyorum kız asla bidaha görüşmem oğluma lafını ettiği takımı da yollayıp engelleyecem birkaç söz soyleyip
0 oy
önce (3,652 puan) tarafından
S.ktiri çekerdim daha napacam
Asla konuşmam ve lafını ettiği takımı da yollayacam bende direk IBAN istedim yolla 450 lirani yolliyim diye atmadı bende elbiseyi yolliycam
önce (3,652 puan) tarafından
Daha da muhattap olma zaten .  O insandan kime hayir gelir
Kesinlikle olmam canm yaptığım iyilikle kötü ben oldum
0 oy
önce (380 puan) tarafından
Elbiseyi kargolar bu şekilde sana daha çok yakışır yıka yıka giy hatta yıkama sen seversin der lafımı da sokar sohbetimi bir an da keserim.

Yakabilirsin kirlenebilir yani herşey olabilir ama ben yapmadım demek bir de haklı gibi konuşmak kabul edilir gibi değil benim için arkadaşlığimi bitirmek için yeterli bir sebep 
Aynı dikisi ağzınada atsaydin orda etkili olurdu bak deseydiniiz de biraz da o delireydi:)))
Lafini ettiği takımı yollayıp birkaç söz soyleyip engel aticam
En doğru hareket
önce (213 puan) tarafından
Ben takımı anlamamstm yorumda görünce şok oldum
Valla benim şokumu düşün birde canm ve o gün dışarıda gezerken eşlik ettiler bize bizde gittiğimiz yerde onlara ücret ödetmedik bu kadar nasıl alcalabildi anlamadim
0 oy
önce (305 puan) tarafından
Ne kadar ayıp yaptığı rezillik resmen  bende nişan kıyafetimi benim düğünümde giyinmek için görümcem.istemisti ilk başta vermedim bir kaç defa isteyince vermek.zorunds kaldım düğünden sonra bana verdiğinde alt tarafı yirttikti şuanda sadece ani olarak sakliyorum bı nişanimda giyinmistim gerçekten de kıymet bilmeyene birseyini vermiceksin sonu hüsran pişmanlık 
Hiç sorma canm geçmiş olsun sanada yaptığım iyilikle kötü oldum resmen
0 oy
önce (356 puan) tarafından
İbani atıp 1000 TL sini at derdim, bi daha da yüzüne bakmazdim 
Bende sinirden IBAN attım dedim ki sende IBAN atiyosun hemen lafını ettifin parayı atıyorum sana bana diyr ki maaş şimdi almiyorum alınca atarım
0 oy
önce (492 puan) tarafından
Yüzsüz arsız birde üstte çıkmış ben olsam bütün arkadaşlık bağını koparır ve birdaha hiç muhatap bile olmazdım
Kopardım bende zaten sadece engel atmadım o da lafını ettifi takımı yollayinca birkaç laf edip yolliycam sonra engelliycem
0 oy
önce (763 puan) tarafından
Malımızla rezil oluyoruz diye boşuna konuşmuyoruz. Çıkar gitsin hayatından

Sil gitsin

Fazla yer kaplıyor böyleleri
Eşimin söylediğinin aynısıni dedin canm sildim bile
İyi yaptın bacım.
Hem suçlu hem güçlü
Aynen canm ya dediği takımı da yolliyip engelleyecem
Kesinlikle ....
0 oy
önce (167 puan) tarafından
Ödünç almış ve giymemiş iyiki giymemiş giyse demekki elbise hepden çöp olurmuş insan gibidurumu niye izah etmez bu insanlar yahuu 
önce (15,313 puan) tarafından
Bence arada cam pencere falanda silmiştir bir giymeye elbisenin başına o kadar şey gelmez
İzah etse valla lafını edecek bir insan değilim ortak bir arkadaşimiz daha var o da gördü elbiseyi çöp bildiğin o da giyse ne olurdu dedi
0 oy
önce (222 puan) tarafından
Şaka gibi ya böyle şey mi olur. Yerinde olsam 450 TL'yi çıkarır veririm , hakkımı da helal etmiyorum der bir daha da muhatap olmam. İnsanlık hali olabilir böyle şeyler ama bu şekilde tavırla karşılaşsam aldığı takımla birlikte parasını da iade eder ömrü billah muhatap olmam
Etmem canm elhamdülillah oğlum onu. Aldığı kıyafete muhtaç değil ve geldiği zaman oğlum onu. Aldığı elbiseyi gitmemişti bile onun zoruyla giydirdim bir saat o kadar
önce (222 puan) tarafından
Ay valla çok sinir oldum bu insana ya valla Allah'ta muhtaç etmesin böylelerine
Amin amin Allah korusun böyle insanlardan
önce (213 puan) tarafından
Kız neyin parası çocuk giymiş olsa bile bir elbise ve takintigi tavır üstüne para vermek kadını iyice yüzsüz eder asla verne
Canm elbiseyi kesinlikle geri vericem muhtaç değilim elhamdülillah yarın birgün gider başka yerde de der elbise aldım diye
0 oy
önce (318 puan) tarafından
Bu nasıl birşey yaa okurken dert sahibi oldum ne gamsızlar varmış bu hayatta elbiseyi mahvetmiş hemde sana trip atıyor hadi ter kokuyor anlarım hadi yandı anlarım ama elbiseyi kendine göre daraltmak nedir ya kafası mı iyi acaba 
Birde beni düşün canm bende safım güvendim direk eve gelince köşeye koydum gece 2 de evi toplarken yıkayım diye bir açtım şok oldum
önce (318 puan) tarafından
Çok üzücü ve tuhaf bir durum canım maalesef
0 oy
önce (157 puan) tarafından
Allah böyle insanlara fırsat vermesin hemen engeller hayatımdan çıkarırdım birdaha asla yüzünü bile dahi görmek istemezdim he birde karşıma çıkarsan yüzüne tükürürüm terbiyesiz derdim valla varya aynı şeyi bende ona yapmak isterdim de onun seviyesine düşecek kadar düşmedim daha bana yapılsaydı yada en fazla evini basar içimi döker yani saç baş girişir ondan sonra bi su içer çıkardım sinirden gözüm döndü bu ne ya sanki ben yaşamışım gibi burda şu an okurken sinir krizi geçirdim adeta 
Boş ver Allah bu gibi insanlara fırsat vermesin Rabbime teslim et rabbim soracak inşallah bu dünyanın öbür dünyasıda var asıl adalet öbür dinyada
Aynen öyle amenna canm lafını ettiği takımı da yollayacam geri elhamdülillah muhtaç değilim sonra engel aticam
En iyiyisi utanması varsa zaten özür diler ama böyle bi insandan sanmıyorum özür dileyeceğini
Ne özürü canm dilemek isteyen en başta dilerdi
Aynen öyle
0 oy
önce (8,885 puan) tarafından
İnsanlar nasıl bu kadar yüzsüz arsız olabiliyor nasıl utanmıyor ya. Ben defalarca aldım arkadaşlarimdan kardeslerimden gorumcelerimden geldiğim gibi yıkayıp  verdim hep yemin bazende yıkama rağmen parfümde sıkmışliğim var..bin defada teşekkür ederim 
Bende senin gibiyim teyzelerim yasitlarim olduğu için bedenlerimiz ve zevklerimiz aynı alırım Allah şahit aldığım gibi yıkar ütüler teslim ederim hemen herkesi kendim gibi sanmisim
önce (8,885 puan) tarafından
Gerçekten onun yaptığından ben utandım bir daha konuşma sil gitsin
Öyle yapicam ilk önce lafını ettiği takımı bir yolliyim direk engel atacam
0 oy
Hiçbir eşyamı kimseye vermem çok şükür ona da başımın gözümün sadakası olsun der geçerdim 
Valla ben veriyorum bu ikinci defa başıma geliyor bir kerede bekarken aynısını yaşadım ama birdaha asla kimseye birsey vermeyi düşünüyorum yaptığın iyilikle kötü ben oluyorum
Ben kıyafeti kardeşlerim dışında kimse ile giymeyi tercih etmem. Bir de ayıptır söylemesi malım kıymetlidir:) emanet mala da bir şey olur korkusu olur pimpirikliyim çok ayıp yaptığı
Bundan sonra bende vermem canm ders oldu
0 oy
önce (449 puan) tarafından
Bence artık atladışlığı bitir 
Bitirdim bile böyle insanla arkadaş mi kalınır

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 313 göst.
0 oy
12 cevap 421 göst.