0 oy
43 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (18 puan) tarafından
Merhaba Hanımlar,

Anne yanı park yatak araştırıyorum ama kafam çok karıştı. Deneyimli anneler olarak sizlerin kullandığı ve memnun kaldığı marka ve modeller nelerdir? Aradığım temel özellik dayanıklı ve sağlam olması. İnternetteki yorumlar genel olarak yeni alıp kullananlara ait olduğu için yorumlara çok güvenemiyorum.

4 Cevaplar

0 oy
(1,746 puan) tarafından

İimage

Bundan bulabilir misin bilmiyorum ama. Bana da çok sevdiğim bir ablam

Vermişti ben almayı düşünürken.

Sallanıyor ve 2 kademesi var bebeğim küçükken üst kademe de kullandım şimdi 1.5 yaşında alt kademe de kullanıyorum. Alıp koymasi da zor değil taşıması ve kurulumu da basit. 

(18 puan) tarafından
Öneriniz için teşekkür ederim, araştıracağım:)
-Reklam-
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Bende bakıyorum ama bulamadım 
0 oy
(2,126 puan) tarafından

Kızıma bu yatağı kullandım 2 sene. İç yatağı hâlâ sapa sağlam duruyor. 

image

image

(18 puan) tarafından
Öneriniz içni teşekkür ediyorum, bu ürün benim de baktıklarım arasındaydı güzel denk geldi :)
0 oy
(369 puan) tarafından
park yatakların kalitesi genel olarak aynı. değişen şey aparatlar. bana sorarsan boş al aparatsız. alt açmayı hiç kullanmadım. dönence için de pişman oldum dönencesizler çok daha ucuzdu. dönenceyi dışarıdan ayrıca kaliteli bişey almak daha mantıklı. çünkü cepten çıkan para aynı ama yatağa dahil olunca kalitesiz oluyor. aparat olarak sadece yandaki ıslak mendillik bezlik kısım işe yarıyor. ve bence anne yanı olandan al benim çok işimi gördü
(18 puan) tarafından
Sanıyorum ki aparatlar biraz göz boyamak için dediğiniz gibi sadece fiyatı yükseltiyor size katılıyorum, yorumunuz için teşekkür ederim. :)
(369 puan) tarafından
evet göz boyamak içinmiş. sadece o cepli kısmı kullanıyorum ben. alt açmaya çok heves etmiştim saçmaymış. dönence de uyduruk. bir daha bebeğim olursa dışardan ayrıca dönence satın alacağım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 71 göst.
0 oy
14 cevap 284 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Yenianne_tugce (1,437 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 255 göst.
24 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Funda97 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 131 göst.

398,401 soru

11,915,105 cevap

36,050 kullanıcı

...