0 oy
158 göst.
önce Diğer kategorisinde (8,237 puan) tarafından
Görümcenin sözü varmış bizede cağırdı benim bebeği görmeye gelmedi o ayrı bişey ila gelin diyo ben büyük görümce ve eşimin hasıyla konuşmuyom bazı sorunlar var aramızda şimdi gidersem onlarıda görecem annem babam zaten gitmez napacam ben  akıl verin 

5 Cevaplar

+1 oy
önce (1,750 puan) tarafından
Bana gelene giderim bebeğimi gelip görmediyse hala olarak gitmem tabiki
önce (8,237 puan) tarafından
Bana demiyo eşime yazmış herşeyleri garip bunalrın gitmicem ben beni aramıyo eşime diyo bide azarlıyo eşimi çocuk gibi eşim ötekinlerle biz görüşmüyoz nasıl olcek gelmeye bilirim demiş oda sen nasıl insansınız  kardeşinin sözüne gelmicen mi ne yazmış
Eşimin kız kardeşini istemeye geldiler benim eşim gitmedi ben gittim damadı anlattım dkdjjdjd eşimle konuşmuyorlar ama ben konuşuyordum çağırdı gittim cagirmasa hayatta gitmezdim yada abi gel dicek bana bişey demicek yine gitmem. Eşimin arkadaşı evleniyor haftaya davetiye yetmemiş bak aradı çocuk seni de bekliyorlar dedi vallah davetiye görmeden gitmem dedim. Ne bileyim böyleyim işte çocuk akşam gelcekmis müstakbel eşiyle kdkdnfnfj yani kendimi önemli falan görmüyorum ama bizzat gelmeyen davetiyeye gitmem Nisan söz bunlarda olmaz genelde ararlar öyle giderim aksi takdirde gitmezdim canım ya
önce (3,655 puan) tarafından
Yazmis ne kiz mesajla mi cagiriyo bide :) yuh
Yani bak bu detay da var
Mesajla atı canım abisine wasabtan
-Reklam-
0 oy
önce (324 puan) tarafından
Canım eşinle konuştun mu bu konuyu o ne diyor gidip gitmemen hakkında benim eşim olsa mesela karışmaz sen nasıl istersen der bende biseyler uydurur bı isim vardı der gitmezdim yani 
Öyle tabi annem sen git kücüğü bırakmam diyo ilk önce bi görmeye gelsin diyo bebeği diyo
Aynen doğru diyor nasilki kendi için düşünüp çağırıyor abisi için de düşünüp gelseymis madem
Eşimi azarlıyo nasıl insanlarsınız kardeşinin sözüne gelmicen mi diyo 100 kişiyiz onlarla muhabet kurmasınız bişey olmaz diyo yengemin ailesi de gelsin beni kaç kere eve cağırdılar ağırladılar onlarda gelsinler demiş
Kusura bakmasın kimse gorumceninn ağzıyla oturup kalkmıyor iyi olsaymis zaten ustelemesine gerek kalmadan giderdiniz diye düşünüyorum yine seninle eşin aranızda canım kendini nasıl rahat hissedeceksenn o şekilde haraket et küçük cocugunu annene birakirsan da bı tebrik edip çıkarsın direk bebeğim annemde durmuyor diyerekten
Annem zaten gidersen bebeği bırakmam diyo bana bırakır gidersin diyo
0 oy
önce (20 puan) tarafından
O şekilde düşünme mutlu olamazsın .eşine dersin sen git ben gelmiycem occuguma gelmedi dersin eşin çok uyluyorsa eşin hatrina gidersin ye iç eğlen gönlünü eglendir pozitif düşün, gamsız ol guzum mutluluğun tadını çıkar,gönlün gitmek istemiyorsa gitme ama eşinle on konuşma yap.ben olsam gidermiyim gitmezdim benim çocuğuma da gelmedi gelmediği için gitmekdende ziyade çok çok mesafeliyiz benle işleri yok abileriyle vardr herkes evinde güzel güzel arkadaşım 
Benle işleri yok zaten hep abisine yazıyo bana yazan yok
önce (20 puan) tarafından
Tamam işte ne güzel gitme ozaman :)
Ama abisine yengemle gelin üstüne annesi babasıda gelsin dedi eşim de tm diye yazmış ama ben gitsem de 2 çocuk var ikisiyle ilgilenemem ötekinlerle aram hic iyi diğil anneme dedim gelmem diyo eşim gitsin görünsün gelsin cok istiyosa
0 oy
önce (1,387 puan) tarafından
Abinle seni ozellikle cagirdiysa gidin canım. Boyle günler aile ile oluyor. Sen gitmek istemiyorsum dersen abisi tek gitsin. Çocuguna ne yaptıysa sen de onun çocuğuna aynısını yaparsin o zaman anlar. 
Sadece abisine yazdı beni aramadı yazmadıda
önce (1,387 puan) tarafından
Benim eşimin ailesi de oyle canım bir şey olunca davet olunca eşime yaziyor. Benim annem öldü eşimi arayıp basın sağ olsun dediler. Doğum yaptım beni değil eşimi aradılar valla. Ben de onlara öyle yapıyorum eşime söylüyorum sen iletirsin diyorum :D
Aynıyız ozaman canım
0 oy
önce (67 puan) tarafından
Bebeğimi görmeye gelmeyen birinin hicbirseyine gitmem birde sana değil eşine yazmış gelin diye. Valla ben o gün eşime de ayıp olmasın diye ve yansitmamak için yalandan hastayım boğazım ağrıyo ateşim var ayakta duramıyorum diyip gitmezdim. Şimdi kalkıp eşine öyle böyle oldu diyip eşini de zor durumda bırakma sonuçta onun kardeşi bişey yapamaz en azından üzülmesin. O yüzden hastayım diyip gitmezsin olur biter 
Bu iyi olur hastayım demek
önce (67 puan) tarafından
Kesinlikle öyle hastayım dersen en azından kimse bişey de diyemez hani arkanızdan
Tm canım sağol

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 143 göst.
24 Eylül 2024 Aile kategorisinde Mirayin annesi (2,801 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 156 göst.
15 Mayıs 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Bebeko (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 396 göst.
15 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu