0 oy
400 göst.
önce Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
Regl olduğumu sanıp 2.gün kocaman bi parça düşürüp hastaneye gitmiştim beta hcg 100 ün altına düşmüş:(( o kadar üzgünüm ki hamile olduğumu düşük yaparak öğrendim resmen:( kendi doktorum yoktu o yüzden pek bilgi vermekte ilişki vs konusunda düşük yapmış olanlar biraz bilgilendirebilirmi lütfen korunmak falan gerekiyormu mesela bir süre

10 Cevaplar

+1 oy
önce (17,398 puan) tarafından
Geçmiş olsun cmm

3 ay Korunsaniz iyi olacaktır.

Rahîm toplanır

Sağlıklı bı gebelik olur
önce (19 puan) tarafından
çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
önce (28,509 puan) tarafından

Geçmiş olsun bilgim yok Rabb'im tekrarını yaşatmasın 

Amin inşallah
0 oy
önce (355 puan) tarafından
Canım regl in gecikmedi mi anlamadin mi hamileligini bende mesela hamile olduğumu 19 haftalık olunca anladım ama bu süre zarfinda hiç adet olmadım o yüzden geç anladım ve ilişki de sürekli oluyordu böyle durum yaşamadım şükür 
canım ben 2 ay test yaptım zaten her ay yapıyorum korunmadığımız için bu ayda tam yapacaktım ki regl olduğumu gördüm yapmadım.meğersem düşük yapıyormuşum.pkos yok bende doğumdan sonra reglim düzene girmedi sadece
önce (227 puan) tarafından
Geçmiş olsun demek istediğim ben sprey alacam daha adet olmadım 2 oldu doğum yapalı hiç adet olmadan hamile kalınır mı sormak istediğim bu
Evet hiç adet olmadan hamile kaldım bebeğim 1 yaş oldu ben 6 Aylik hamile olduğumu öğrendim ilk gebeligimde hiç adet olmamıştım doğumdan sonra ama hamile kalmadım adet olduktan 3 ay sonra hamile kalmıştım bunda da adet olmayınca bı rshatlik geldi dedim yine hamile kalmam diye
Hatta kaç defa test kan verdim acaba hamilemiyim diye hepsi negatif çıkınca dedim adet olmadan kalmam o zaman daha yapmadim adet olmayı bekledim bende
önce (227 puan) tarafından
Tekrar geçmiş olsun bilgilendirdiğin için teşekkür ederim
0 oy
önce (121,158 puan) tarafından
o parca bebekmiymis daha once dusuk fotolari hordum senin posttaki cok farkliydi 
keseymiş canım doktorum öyle söyledi zaten üstünde zar falan vardı ama ben bi umut belki düşük değildir diye düşünmüştüm
0 oy
önce (41 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Bende öyle bilmiyordum regl sanıyordum çok sanciliydi ve yoğun kanama vardı hastaneye gittim beta 185 çıkmıştı düşük yapıyorsun dediler iki gün sonra tekrar beta baktılar 73 olmuştu sonra tamamen sıfırlandı doktor bana iki ay korun dedi 
çok teşekkür ederim
benimde 220 çıktı beta iki gün önce bugün 92:(
önce (41 puan) tarafından
Yavaş yavaş sıfırlanır o canm gecmis olsun sen yinede randevu al polikliniğe git
0 oy
önce (1,660 puan) tarafından
Geçmiş olsun Rabbim gönlüne göre versin ben düşük yaptım bir ay sonra sağlıklı gebe kaldım doktorum korunmaya gerek yok demişti bende korunmadım 
sağol canım bilgi verdiğin için rabbim bi daha yaşatmasın isteyen herkesin kucağına sağlıklı hayırlı evlatlar versin inşallah
önce (1,660 puan) tarafından
Amin inşallah benim yaşım ileri olduğu için iki doktora birden gidiyordum biri özel biri devlet hastanesinde ikiside bir sakınca görmedi inşallah seninde gönlüne göre verir Rabbim
0 oy
önce (3,151 puan) tarafından
Gecmiş olsun ağrı falan olmadımı peki
oldu canım bi gün öncesi doğum sancısına benzer ağrılarım oldu ama uzun süredir olmuyordum belki ondandır diye düşünüp ağrı kesici içip dinlenmiştim eğer o gün gitseydim belki düşük önleyici bişey falan verirlerdi çok pişmanım
önce (3,151 puan) tarafından
Nerden bileceksin ki hiç süphelenmedn mi ki
Birde muhtemelen bebek sağlıksızdı vücut yoksa kolay kolay atmaz
0 oy
önce (1,780 puan) tarafından
Bende düşük yaptım iki gün inanılmaz şiddetli ağrım oldu  kanamam da oldj doktor sağlıksız gebelik bebek bi kaç güne düşer zaten görürsün demişti. Ağrım geçtikten 3-4 gün sonra düştü dediğin gbi bi zardı. Ama o yaşadığım ağrı dayanılmazdı iki büklüm hastahaneye gidiyordum. Ben bütün düşüklerde o ağrı oluyor diye düşünmüştüm sende olmadımı 
oldu canım ilk gün çok sancı çektim ama uzun zamandır adet görmediğim içindir diye düşünmüştüm ağrı kesici içip uzanmıştım biraz hafiflemişti
0 oy
önce (8,905 puan) tarafından
Geçmiş olsun bende bir düşük yaptım birde boş gebelik geçirip kürtaj oldum.. sen kürtaj olmadığın için korunmana gerek yok diye biliyorum 
Sağol canım rabbim tekrarını yaşatmasın inşallah
0 oy
önce (80 puan) tarafından
Canım düşen parça nasildi.ve kaç aylık olabilirdi hesapladin mi adetin kacgun gecmistibende 15 yıl önce filan şiddetli bı karın kasık ağrısıyla tuvalete gitmiştim ve kocaman bı et parçası ciğer gibi düşmüştü. Bende  yeni iki üç aylık evlidim o zaman sonradan onun düşük olduğunu anladım .sonrasında doktorada gitmedim hiç ama şiddetli bı agriydi düşüktü büyük ihtimal..
canım ben 3 ay adet görmedim o yüzden kaç aylık olduğu bilinmiyor doktorum keseye bakarak maksimum 5-6 haftalık görünüyor dedi
düşen parçada bildiğimiz kanlı yuvarlak deri parçası bi tarafıda yırtıktı muhtemelen gelişmemiş
önce (80 puan) tarafından
Anladım canim çok gecmisolsun

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 460 göst.
11 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Balkaymakannesi (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 148 göst.
20 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Emine S (16,742 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 407 göst.
12 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Hanifehtc (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
3 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianne12 (341 puan) tarafından soruldu

398,204 soru

11,908,256 cevap

36,039 kullanıcı

...