0 oy
77 göst.
Diğer kategorisinde (171 puan) tarafından
1 aydır en ufak birşeyin hayalini bile kurmuyorum konu ne olursa olsun hiç önemli değil çünkü hiçbiri gerçek olmuyor buda beni çok yoruyor eşime bunları söyleyince rahatlıktan oluyor diyor benim yüzümden böyle oldun sen demiyor 

6 Cevaplar

+1 oy
(3,314 puan) tarafından
Zaten hayal gerçek olsun diye değil de o an kendimizi avutmak için kendimizi farklı bir atmosfere götürmek için kurulan şey. Hayal kurmaktan vazgeçmeyin, evet gerçek olamayacak belki ama siz biraz olsun nefes alacak hayal de olsa sorunlardan biraz uzaklaşmış olacaksınız.
(171 puan) tarafından
Şöyle düşün eşinle baş başa çay içmek istersin demi işten gelmeden hayal kurarsın ben onun bile hayalini kurmuyorum çünkü 13 yaşındaki bebekten fırsat yok böyle çocuk görülmedi
-Reklam-
+1 oy
(17,501 puan) tarafından

13.temmuzdan sonra bende hayal kurmayı bıraktım 

Hayallerim kursağımda kaldı çünkü 
(171 puan) tarafından
Özel değilse niye ki inan bende öyle vazgeçtim herşeyden
0 oy
(7,625 puan) tarafından
 Kendınde suç bulsaydı  hayallerin  olurdu bu post olmazdı
(171 puan) tarafından
Mantıklı
0 oy
(1,541 puan) tarafından
İnsana bir süre sonra bıkkınlık geliyor, bizim de hayallerimiz var bir türlü gerçekleşmiyor üstüne daha kötü şeyler oluyor vardır herşeyde bir hayır.
(171 puan) tarafından
Ben minicik birşeyin bile hayalini kurmuyorum
0 oy
(75 puan) tarafından
On sene önceki hayallerini ugraslarını sevdiğin yapmaktan keyif aldıklarını bi düsün geçmişe bi yolculuk et bence ben öyle yaptım yazar olmak resimlerle uğrasan küçük genç bi kızdım şimdi içimdeki hayalperest kızın kış uykusundan uyanma vakti geldi dedim bi şeyler yapmaya başladım hiç bir şey için geç kalınmaz çünkü yarınlar bitmez
0 oy
(2,232 puan) tarafından
Valla benimde ne hayalim ne hevesim hiç biseyim kalmadi
(171 puan) tarafından
Aynı ben 22 yaşındayım ve bir yıl olacak evleneli

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 83 göst.
0 oy
5 cevap 67 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Caglaecrin (19 puan) tarafından soruldu
0 oy