0 oy
84 göst.
önce Diğer kategorisinde (232 puan) tarafından
Kızlar 18 aylık dünya tatlısı bir kızım var ve 15 haftalık hamileyim. Kızımda çok kötü bir doğum yaşadım, açılmam iki gün boyunca olmadı suni sancıya rağmen hep alttan muayene ettiler mahvettiler beni çok korkuyorum 2 günden sonra 6 saat sancı çektim, bide aşırı derecede dikişlerim vardı sonra odaya götürdüler dikişlerimin patladığını söyleyip tekrar diktiler uyuşturmadan, neler çektiğimi bı bn bilirim bı Allah:(( şimdi çok korkuyorum ya buda zor olursa diye . Kızımda yaşadıklarımı yaşarsam diye

5 Cevaplar

0 oy
önce (652 puan) tarafından
Gercekten zor olmus canim..benim ilk sogumum oldu 1 ay once ..hic korkmadim kafaya takmadim doğumu cok kolay gecti.ikincide dene ..takma kafana . inşallah kolay dogumun olur
önce (232 puan) tarafından
Maşallah size Rabbim sizlere bağışlasın inşallah, çok korkuyorum hatta sezeryan düşünüyorum ama o daha zormuş
önce (652 puan) tarafından
Cok sagol canim..benim esim hep sezeryan olsun dedi asla kabul etmedim..iyikide etmemisim..dogum 3 gunluk zorluk..sezeryan 1 aylik
İşte bu korkuyla nasıl baş edecem bilmiyorum, bazen diyorum hemen doğum olsun bebeğimi kucağıma alayım ama bazende o günler gelmesin nasıl doğum yapacam diye düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
önce (1,094 puan) tarafından
Nereye gittiysenbbida oraya gitme canım kötüye denk gelmişsin doğumun kolay geçmesi kendini kimin eline bıraktığınla da ilgili 
Bu sefer özelde sezeryan düşünüyorum ama bilmiyorum çok kararsızım . Oranın adını bile unuttum
Yok kız niye iki acıyı tadasin mecbura kalmadıkça sezeryan düşünme. İkinci de daha kısa suruyo çabuk acilman olur merak etme hiç aklına getirip stres olma
İnşallah ôyle olur cnm, aksi takdirde bu sefer kaldıramam aynı şeyleri
Yok yok çok güzel geçer sen iyi bir Dr bul sadece
0 oy
önce (504 puan) tarafından
Benimde ilki çok zordu ama ikinci kolaydı öyle ilki gibi zor değildi. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 
0 oy
önce (1,652 puan) tarafından
Basliga cevap evet var bennn.  2ci kolay oldu ama yibede aci ayni aci. Gercekleri konusalim korkutmak istemem ama sadece dogum suresi hizli oluyo ilk dogumda ikinma tecruben falan oldugu icin biraz rahat oluyor. Onemli olan dogru ikkinmak kendini kaybetmemek
önce (1,652 puan) tarafından
Kiz postun tamami simdi okudumda. :((( neler cekmissin sen baska doktor bul ve basidnan gecenleri anlat boyle seyler yasamak istemiyorum diye soyle. Rahat bi sogum yaptirsinlar shansa birakma
0 oy
önce (399 puan) tarafından
Off çok kötüymüş gerçekten okurken tuhaf oldum. Rabbım bunu kolay kılsın. Benim 2 tane oldu bana göre ikisi de kolay geçti normal dogumdu ikisi de. Şimdi yine hamileyim biraz korkuyorum sadece heyecan var o kadar. İnşallah buda kolay geçer. Sen de çok düşünme kötüyü çağırma o gelir 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 82 göst.
20 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Tugceee (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 220 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mekace (1,562 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
19 Şubat 2023 Diğer kategorisinde minikbimesele (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 261 göst.