0 oy
207 göst.
Diğer kategorisinde (340 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar oğlum 6 aylık şuan ve bende 6 haftalık gebeyim . İlk dogumum sezeryandi ikinci doğumum da sezeryan olacak. Araları çok az olduğu için yaşayacağım zorlanmalar ne olacak ilerleyen haftalarda yaşayanlar yardımcı olabilir mi?

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
İnşallah dikişin açılmaz çok kötü bir durum olmuş daha bebegın çok küçük 
(340 puan) tarafından
Evet o dikislerden dolayı korkuyorum bende iç kanamaya falan da sebep olabiliyomuş bakalım inşallah sağ salim alırım kucağıma evet ve ilgi delisi bildiğin oğlum :)
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından

image

Instagram'da ebeanne diye biri var ilk doğumu Sezeryan ikincisinde 6 aylıkken gebe kalmış çok güzel açıklamaları vardı bununla ilgili bı bak istersen

(340 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim bakacağım
(679 puan) tarafından
Attım cnm sayfasıni aramakla ugrasma
(340 puan) tarafından
Çok teşekkürler
0 oy
(2,793 puan) tarafından
Benim ilmiyle ikinci arası 5 yıldı . Allah yardımcın olsun inşallah güzel bir hamilelik ve doğum yaşarsın 
(2,793 puan) tarafından
İlkiyle
(340 puan) tarafından
Arada o kadar süre oldugu halde zorluk çekmişsindir ?
(2,793 puan) tarafından
Çektim valla
(340 puan) tarafından
Geçmiş olsun :(
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Merhaba , benim oğlum 17 aylık bende 32 haftalık hamileyim yaşadığım zorluk ağrılarım iyice başladı uyku hali başladı yeniden ve ağırlaştım onun dışında herhangi bir sorun yaşamadım henüz inşallah yaşamam da
(340 puan) tarafından
Benim doktorum da 37 de falan doğum yaptırırız muhtemelen sorun olmazsa yada biraz daha erken dedi çünkü çok beklenmezmis benim birde kilo sorunum var ondan çok dikkat etmem lazım Rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin inşallah
(7,444 puan) tarafından
32+2 de doğum yaptım ilk keseyi yırttığı için oğlum şimdi doktorum 38 de alırız diyor tabi bu minik oğlumda bir yaramazlık yapmazsa :) çok teşekkür ederim canım amin inşallah korkma hiç bişey olmaz beraber büyüsünler istedik yaş farkı olsun istemedik aralarında seninde öyle olcak öyle düşün :)
(340 puan) tarafından
1 yaş 1 ay olacak bizimkilerin arasında nasipse çok geriliyorum inşallah sağ salim iki evladıma da kavusurum
(7,444 puan) tarafından
1,5 yaş olcak zamamkmda gelirse tabi bizimde :) inşallah hiç tedirgin olma Allah yardım ediyor bir şekilde :)
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım inşallah bi sıkıntı olmaz 
(340 puan) tarafından
İnşallah Allah razı olsun teşekkür ederim
0 oy
(3,522 puan) tarafından
Korkutmak gibi olmasın ama 3.5 yıl var aralarında ikinci sezaryenim doktorum doğumda fark ediyor eski sezaryen yeri nerdeyse parçalanmak üzereymiş senin 6 ay inşallah sorun olmaz
0 oy
tarafından
Canım ben kızım yedi buçuk aylıkken gebe kaldım şu an 30 haftalık gebeyim. Bu gebeliğim ilk gebeliğimden daha rahat geçiyor. Ama devlet hastanelerinde yapışıklık olduğu doğumun riskli geçeceği özel hastanede hiç bir problem olmadığı söyleniyor.  Tek sıkıntı bu şu an.
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Kizim 8 aylikti diğer kızıma hamile kaldım Allah yardımcın olsun ben dikiş konusunda sıkıntı yaşamadım rabbim sanasa yaşatmasın kolaylıklar versin 
0 oy
(451 puan) tarafından
Benim kuzenim sizin gibi hamile kalmıştı bebeği 6 aylıkken, çok şükür hiçbir sıkıntı yaşamadan tamamladı hamileliğini doğumuda ilki gibi kolay oldu çabuk toparlandı inşallah sizin de öyle olur :)
0 oy
(367 puan) tarafından
Ah canim ayniyiz seninle. Kizim 10 aylik ve ben 6 aylik hamileyim

Etrafim cok korkutuyo ölü dogar düse karnin yirtilir vs vs....
0 oy
(4,911 puan) tarafından
18 aylikti ikinciye hamile kaldim 39+2 de sezeryan oldum

Hic sezeryan dikisim agrimadi acimadi bence dikisin sekli önemli 
0 oy
tarafından
Bende 6 6.5 aylıkken hamile kaldım 

Hoc zorlanmadım 

Dikişim falanda açılmadı 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 180 göst.
26 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 359 göst.
23 Mayıs 2022 Aile kategorisinde GizemAl (100 puan) tarafından soruldu
+1 oy
46 cevap 855 göst.
9 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 183 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mekace (1,532 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı