+1 oy
157 göst.
önce Aile kategorisinde (181 puan) tarafından

Mesela bı düğüne gıdıyoruz akraba olsa bıle hep gerı plandayım  bayanlar bırbırlerını kaldırırlar oynarlar halay vs çekerler ama kımse benı kaldırmaz bende oynamayı çok sevmem ama ısterım bırılerı gelsın benıde kaldırsın vs kımseyle uzun sohbet kuramıyorum kurduklarım nadır insanlar ve çok az arkadasım var arkadaş denırse tabı onlarada

Nasıl aşabılırım bu durumu kımse benı görmüyor sankı

Özellikle davetler mısafırlıge gıderken gıyımıme çok ozenırım aslında

3 Cevaplar

0 oy
önce (1,703 puan) tarafından
Az insan çok huzur ❤ insan sevdiği kişilerle uzun sohbet kurar senı görmek için bırsey yapman lazım değil zaten yanınds olmak isteyen olur olmayanı da hiçç umursama... Ben öyle yapiyorum hoşlanmadıgım kişiler olunca kendimi gerı çekerim soğuk olurum önceden böyle değildim insanların gerçek yüzünü görünce artık böyle yapıyorum yada artık büyüdüm 
önce (181 puan) tarafından
Bende 26 yasıma yenı gırdım ama gorunmezlık oynamak benı çok uzuyor
Hiç üzmesin canım seninde çevrende senı seven değer veren eminim vardır malesef her ortamda sevdiğimiz kişiler olmuyo  .. Normalde peki cekıngenmısın yoksa samimi olmadığın kişilere karşı mı böylesin
önce (181 puan) tarafından
Aslında sohbet ederım ama herkesle edemem
Bazende canım karakter meselesi oluyo ama takma bu kadar gördüğün kişilerle muhabbetin iyiyse sıkıntı yok..
-Reklam-
0 oy
önce (607 puan) tarafından
Kişisel gelişim kitapları okuyabilirsin. Zaten bi okumaya başlarsan içinde kaybolursun ve bu tür kitaplar gerçekten çok yardımcı oluyor özgüven sağlamaya 
0 oy
önce (57 puan) tarafından
Az olsun öz olsun herkes kendi işinde olsun hiç kafana takma bende oyleyimdir oynamaya cagırsalarda kalkmam ben 

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 394 göst.
0 oy
25 cevap 2,570 göst.
27 Haziran 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 173 göst.
5 Ağustos 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Gentle Avenger (3,796 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 166 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Lasyamm 21- (163 puan) tarafından soruldu

398,134 soru

11,906,512 cevap

36,034 kullanıcı

...