0 oy
57 göst.
Diğer kategorisinde (1,277 puan) tarafından
Kızım ateşlendiğinde yada enfeksiyonluyken havale geçiriyor 4 kez geçirdik.Şimdi 3 gündür ateşli ve ateş düşürücülerle düşürüyorum ateşini.Ek olarak diazepam diye kapsülümüz var onu veriyorum ateşli olduğunda nöroloji doktoru ateşli olduğu zaman ver demişti.Ateşten başka bulgu yokken bugün ishalde eklendi tekrar dra götürdüm bagırsak düzenleyici yazdı gaita testi yaptı sorun çıkmadı gaitada.Bilmiyorum her hastalandığında havale geçirmek zorunda mı anlamıyorum gerçi sebebini de çözemedim ateşsiz sadece herhangi bir enfeksiyondan da havalenin tetiklendiğini düşünüyorum artık.Sürekli diken üstündeyim yüne geçirirse öncekiler gibi diye uyumamam yorulmam falan da umrumda değil kızım iyi olsun.Ama şaşırdım kaldım.

3 Cevaplar

0 oy
(736 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla havale her zaman ateşli olmuyor hiçbir şey yokken de nöbet olabiliyor. Instagramda bebek meselesi diye bir hesap var o bayağı anlatmıştı isterseniz bakın bir 
(1,277 puan) tarafından
Asıl korktuğu. Her hastalıkta geçirecek diye birşey söz konusu olabilir mi
(736 puan) tarafından
Sanırım bağışıklık düştüğünde yani vücudun direnci düştüğünde oluyor. Bağışıklığı yüksek tutmak önemli olabilir. Bitkisel şeylerle mesela bir süre sarımsak kuru vs yaparak bağışıklığı yuksek tutabilirsiniz
-Reklam-
0 oy
(1,312 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım nöroloji eeg çekti mi
(1,277 puan) tarafından
Çekildi Onlarda sıkıntı yok canım
(1,312 puan) tarafından
Çok şükür canım
0 oy
(360 puan) tarafından
Rabbim şafi ismi ile şifalandırsın yavrunu.

Maalesef son yıllarda sebepsiz havaleyi çok görüyorum etrafda kendi kuzenimde eşimin ailesinde hiç sebep yok ama çocuk havale geçiriyor 

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 1,124 göst.
0 oy
11 cevap 186 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sedadz (862 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 25 göst.
0 oy
5 cevap 64 göst.

399,870 soru

11,961,183 cevap