0 oy
154 göst.
önce Diğer kategorisinde (8,250 puan) tarafından
Kışlıkları cıkardım oğlanın kısa kolu üşür diye 

8 Cevaplar

0 oy
önce (4,709 puan) tarafından
Dün sıcaktan çıkamıyorduk. Bugün yağmur yağıyor ve soguk
önce (8,250 puan) tarafından
Birden soğdu
-Reklam-
0 oy
önce (355 puan) tarafından
Bende bugün çıkarttım giydirdim direk ama yarından sonra havalar ısınacak mis öyle gözüküyordu 
Olsun cıkardım ben yine bebek zor oluyo bide daha bide bazanın atına bakacam varmı bişeyler akrabalardan veren cok olmuştu teyzem gömlek vermiş onları ayırdım bir yere gidersek onları giydircem
Aynen canım bizim birde burda evler çok az o yüzden esintisi fazla oluyor bende hepsini ayarladım bugün
Öyle canım kütahyalıyım bizimde buranın soğu  etkiliyo hasta oldum ben yeni geçti düne bebeğim birazdaha iyi oda hastaydı zor kendine geldi dün iştahı hic yoktu zor emdirdim bügün biraz zorladı ama emdi yine
Çok geçmiş olsun dikkatli olmak lazım geçen gunesliydi dedim yarın çocukları parka gotururm diye sabah bı kalktım insan başını camdan cikartamiyor o derece havalar birden yağmaya soğumaya bazladi yavaştan olsa neyse
Evet birden oldu bende şaşırdım 3 gündür cekiyom kız baya bi huysuz du zor emzidirdim  bügün şükür birazdaha ıyı
0 oy
önce (1,929 puan) tarafından
Ben mevsimlik giydiriyom çocuklara uzun ama ince üstüne yelek  hava durumuna göre 
Bugün soğuktu bizim burası baya
önce (1,929 puan) tarafından
Burada soğuk kızın büyüdü mu
4 aylık olmasına az kaldı
0 oy
önce (13 puan) tarafından
Bugün bende çıkardım valla oğlumun kışlıklarını yıkadım daha kurumadı yarın kutuda ütüleyip kaldırıcam sonra kızımın kıyafetlerini yıkayıp ütülicem doğumu 1 ay kaldı hatta gözüm alırsa eşimin ve kendi kışlıklarımı bile çıkarmak istiyorum doğumdan sonra iki çocukla zor olur gibi geliyor 
Kız daha kücük daha herseyi uzun kolu kışlık tulumu var onuda cıkarcem oğlumda kulanmıştım rengi öyle mavi almamıştım onu giydirim iyce havalar soğursa
0 oy
önce (445 puan) tarafından
Burda yağmur yağdı ben kışlık bot giydim kızımada okuldan çıkarken bot götürdüm sıcak sıcak geldik :)) 
Yağmur burda da yağdı
0 oy
önce (2,054 puan) tarafından
Bi buralar soğumadı:( hala sıcak ya bu sene üşüdüm demem orası kesin yandık 
Bu sene gercekten sıcaktı
önce (2,054 puan) tarafından
Sende mi adanadasin cnm
0 oy
önce (866 puan) tarafından

Annemler bana gelecek ya evren hemen hava soğumalı gezmesin bunlar diyor :angry:

Benim annemde aynı baktı hava soğuk hemen böyle giydirme demeye başlıyo ama haklıda biraz soğdu havalar
0 oy
önce (13,892 puan) tarafından
Bende kütahyadayım 2 hafta oldu çıkaralı sabah kızım okula giderken öğlen güneş olsa da sabah soğuktu 
Benim çocuklar okul yaşına gelmedi yeni cıkardıö kızdan anca oluyo herşey bide kız hastaydı bugün birazdaha iyi
önce (13,892 puan) tarafından
Geçmiş olsun
Oğlan büyük değilimiydi senin

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 184 göst.
25 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 57 göst.
5 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Havin06 (2,419 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.