0 oy
39 göst.
Aile kategorisinde (152 puan) tarafından
Kizlar sabahtan beri belime karnıma ve kasiklarmdan tut alt bölgem ağrıdan dlrcem bide alt kısmında sol taraf şişmiş sağ taraf şişiyor yanı sıra mide bulantım başladı ne demek oluyor bunlar

oglumda yaşamadım bnlari cnku baya kilo almistim 25 kilo almistim  sismistim 

bunda aldgim kiloyu da geri veriyorum pek kestremedim ne yaşadığını kanama vs yok sadece sancı bide çocuk bugün baya az hareket etti normalde şube kadar hareket edip dururdu bgn toplaniyo sanki arda çok hafif bi hareketlenme oluyor 

2 Cevaplar

0 oy
(513 puan) tarafından
Hafta yaklaşmış canım bebek hazırlık yapıyor gelmeye artık sığmıyor toplar bir yere kendisini oyuzden bir yanin sis oluyor. Normal bunlar çok ağrın varsa dakika tut sancinmi başladı acab
(513 puan) tarafından
Kafaya takma canım Allah'ın izni ile kolaylıkla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim. Nekadar stres yaparsan oakdar zor olur
(152 puan) tarafından
İnşallah becerecem gülüm oglumdan biliyorum baya sknti yaşamıştım
(513 puan) tarafından
Oğlun kaç yaşında. Şimdi eşin yok yanında oglunuda bırakıp doğuma gideceksin oyuzden stres yapıyorsun. Akışına bırak
(152 puan) tarafından
Paşam 2.5 yaşında gülüm kayinvalidemle altlı üstlü otryoruz oğlumu o bakacak ama gözümün biri arkada kalacak birini almaya gscem dgeri evde olucak kndi annem bnle hastaneye gdecek
(513 puan) tarafından
Allah kolaylık versin inşallah canımm
-Reklam-
0 oy
(1,961 puan) tarafından
Bende 35 haftalığım benim de bel ağrım çok ve bazen kasılma oluyor aniden bunlar yalancı kasılmalar tabi. Ama sen tedirgin oluyorsan git kadın doğuma belki sancıların başlamış olabilir ntsye felan bağlar seni bakarlar 
(152 puan) tarafından
Böyle devam ederse kesin gderim magnezyum içtim doktorum agrin olunca içebilirsiniz demişti
(1,961 puan) tarafından
Daha bugün mü şişti
(152 puan) tarafından
Yok 1 haftadır sanki sisiyordu ama bgun  baya otururken ayaktayken baskı varmia gibi hssettim oda şişmiş o yüzden korkuyorum bnde
(1,961 puan) tarafından
Bence yarın direk git hastaneye
(152 puan) tarafından
Sertlik geçti ama şişlik var gülüm ağrım hafifledi az magnezyum içtim sakinleştirdi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 39 göst.
0 oy
1 cevap 67 göst.
25 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Tavsan (247 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 97 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Nalankt (1,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 138 göst.

399,851 soru