0 oy
80 göst.
Diğer kategorisinde (983 puan) tarafından
Kızlar 2 gün önce dışarı çıktım eve geldim karnım belim full ağrıyor anlatamam ama dönemiyorum hala ağrısını çekiyorum ve çocuk sanki çıkıcak gibi atıyor idrar yerim ağrıyor özellikle oynayınca ayağa kalkınca da öyle kasıklarım kalçam yatarken sağa sola dönünce felaket ağrıyor normal mi bu kan nişan su v.b birşey yok ama 34e giricez nerdeyse korkulacak bir durum değildir umarım. 

6 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Genelde yorulunca boyle olur canim 
(983 puan) tarafından
2 gün önce yaşadım daha sonrasında iş çok az yaptım yorgunlukta değil hala devam ediyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
bebek ağırlaştıkça aşağı baskı yapıyor canım ağrı ondan olur bide çok yorulup kendini zorluyorsan ağır olur 
(983 puan) tarafından
Yok iş yaparsam çok az ve eşimle yaparım genelde 2 gün önce Bi çıktım dışarı o da hala devam ediyor yapmadığım halde iş sanki idrar yerime vuruyor sürekli lavaboya çıkıyorum
0 oy
(119,069 puan) tarafından
bebegin kanala girmistir
(983 puan) tarafından
Girse bile çok erken daha 34e giricez bir sıkıntı olmaz değil mi
(119,069 puan) tarafından
olmaz zaten son 1 ay kala giriyolar kanala
0 oy
(920 puan) tarafından
Kuzum duşa gir dayanabileceğin sıcaklıkta karnını ovala ovala duştan çık bak bakalım ağrı artıyor mu azalıyor mu azalıyorsa normal bebek yer arıyor artıyorsa gerçek sancı seni yokluyor illa nişan gelecek su gelecek diye şart yok benimkini doğuma girmeye bir dakika kala nişan geldi düşün 
(983 puan) tarafından
Yaa deneyeyim onu duştan çıktıktan sonra normalde de altta atıyor sizce bunun nedeni nedir
(983 puan) tarafından
Şimdide sanki idrar yerinin orda oynamasıyla idrar yerinin sızlaması bir oluyor
0 oy
(2 puan) tarafından
ah bacım kasık ağrısı bende çok çekiyorum. Fakat ben en son çok üşüttüm. böyle bir sitede var okuyabilirsiniz, geçmiş olsun https://www.kasikagrisi.net/sag-kasik-agrisi-kadinlarda-neden-olur/ 
0 oy
(12,869 puan) tarafından
Bende 34 um ısrarını ttuysan dışarıda oda yapabilir veya usutmusundur ama sen tabi Dr yaz veya kontrole git cok sık olursa 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 104 göst.
26 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,250 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 85 göst.
0 oy
6 cevap 166 göst.
2 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 118 göst.

377,977 soru

11,313,547 cevap

34,748 kullanıcı

...