0 oy
1,052 göst.
Aile kategorisinde (3,769 puan) tarafından

ŞUAN BUNLARI BURAYA YAZMAK İSTEDİM ÇÜNKÜ KENDIMEE COOK KZIIYORUM BÜTÜN VÜCUDUM TITRIYOR:(((

Yere batsin temizliği ya normalde dikkat ediyorum hep kizima evde birşey yaparken hava sıcak diye doğalgazı kapattım canları balon kapısını açtım salonnda önünde çekyat ve kapatan bi sandık var balkon kapısına geçmemesi için bu sefer sandığı çekmeyi geri unutmsm başka odada kliorz kış iken orayı toplarken gözüm de ondaydi aslında ama bi anlık dalgınım oldu aklıma geldi kızım nerde diye mutfağa gittim yok kostüm salona yok balkona fırladım ordayms camasirliklar da var kapının onunda nasıl geçtin :(((( 

Oturuyordu balkonda yaaa birşey olsaydı ya dusseydi 4kat aşağa yaaw ben ne ederdim :'(

Onu orda görünce aklım çıktı öldüm dirildim sanki :'(

Dikkat edin kizlar bebislerinize bi anlık dalgınlık beni ccgmdan koparıckdi belkide  kendimi affedemycgm nasıl atlatcam yasayacgm bu suçluluk duygusu ile korku ile blmiorm.. 

Sizden kızım için dua rica ediyorum kazadan beladan korusun diye hamislerin duasi kabul olurmuş uzerimizdeki bu nusubetler gitsin:((

22 Cevaplar

0 oy
(1,567 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Allahim cumlemizin yavrusunu korusun bagislasinn insallah..bizlere de kimselere evlat acisi gostermesin yasatmasin insallah. Evladimizla sinamasin insallaah bizi de kimseyi de Amiiin. 
(3,769 puan) tarafından
Amin amı amin inşallah canım allah razı olsun teyzesi
(1,567 puan) tarafından
Cumlemizden razi olsun insallah canim :* ❤
-Reklam-
0 oy
(12 puan) tarafından
Allah korumuş çocuk bu çok dikkat etmek lazım 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Allah korumuş kuzum dikkat et bidaha daha çok kücükler ama yerlerinde durmuyolar her koşula karşi tedbirini al sende otur bi su iç çok korkmuşsun
0 oy
tarafından
Sanırım herkesin başına böyle bir dalgınlık geliyor. ALLAH korumuş korkunuzu şuan bebeğim karnimdada olsa tahmin ediyorum. Eminim saatlerce sarılıp birakmamissinizdir
0 oy
tarafından
Canım zaten bebek uyanıkken kapı pencere açma çarpar çocugu geçmiş olsun 
0 oy
tarafından

Allahımmmmm okurken aklıma oğlum geldi benim oğlum 4 kattan balkondan düştü yavrummm canım gitti temizliğe dalmıştım çocuğu uyutmuştum hemen uyanmış arkamdan havuzu görünce heycan yapıp demirlerin arasından kayıp düşmüş 

ALLAH AŞKINA DİKKAT EDİN BEN BALKONA ASLA ÇIKMIYORUM OĞLUMUDA ASLA ÇIKARTMIYORUM O KORKU ÜZERİMDE LEKE GİBİ KALDI EVLADIM ÇOK ŞÜKÜR SAĞ :'( ya bişey olsaydı çok geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış 

tarafından
Benim o korku hiç gitmez gözümün önünden kuş gibi kaldı yavrum hastane hemen yanımdaydı ama oraya gidene kadar seneler geçti sanki
tarafından
Aşağı nasıl indiginizi düşünmek bile istemiyorum tekrar Çok geçmiş olsun :(
tarafından
Allah razı olsun ah ahh o an geliyor gözüme
Canım annem gile gezmeye gittim oğlum 8 aylıkken yürümeye başladı annem şuraları toplayalımda aşaya havuza inelim dedi tamam dedim oğlanı uyuttım yatağa koydum arkamı döndüm süpürgeyi çalıştırdım o esnada kalkmış ablasını havuzda görünce balkona çıkmış demirlwrin arası baya bi dar olmasına rağmen zorlamış ve düşmüş hiç ses gelmedi yavrumdan :( anası kurban olsun ona  karşı binadan çığlık sesi geldi ben bi baktım oğlum aşada betona düşmüş azı kanıyordu dedim öldü kıpırdamıyor :(( annem soğuk kanlı davranıp havuza soktu daldırdı çıkardı çocuğuma can gekdi hemen hastaneye gittik dilini ısır imış ondan kanamış çok şükür şimdi 6 yaşında hala balkona çıkartmam :(((
tarafından
Analığımdan şüphe edildi dava açıldı çocuğu elimden almaya çalıştı devlet allahtan kamera kayıtları vardı şimdi evladıma hasret kalırdım :((( 12 metre den düştü ama Allah koudu ve bana bağışladı evladımı
tarafından
Okadar dava falan mı açıldı Baya uzamış konu. Tabi ama normaldd güzel birşey bu çünkü öyle anneler var malasef gercekddn verilmiş sadaka varmış  rabbim birdaha gostermesin inşallah
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Okurken ben bile heyeacan yaptim rabbim korumus haklisin herşey bi anda oluyor. Benim kızım da gecen yannda peçe unutmusum kagir havlu almış eline daha 6 aylık ağzına sokmaya çalışıyor hepsini tuttum hemen çıkardım dikkat etmemiz lazım 
(3,769 puan) tarafından
Aynen kuzum çok dikkat etmek lazım ediyoruz ama oluyor olck.s
0 oy
tarafından
Verilmiş sadakası varmış daha dikkatli olalım.... 
(3,769 puan) tarafından
Normde çok dikkatliymdir ama evim labirent gibi biraz onun skntisi3var
tarafından
Geçmiş olsun canım ne diyelim
(3,769 puan) tarafından
Saol canisi rabbim yasatmasjn kimseye:((
Şükür iyi ya AKKIZIM bana yeter
0 oy
(6,053 puan) tarafından
ayyy rabbim esirgemiş kuzum insAllah bi daha böyle bisey yasamazsin
(3,769 puan) tarafından
Aminnnnnn kuzum
0 oy
(798 puan) tarafından
Allah korumus cnm bende cok korkuyorum hbrlerde cikiyor balkondan dusmeler dikkat etmek lazim.Aynen bazi anneler temizligi cok abartiyor bebeğin yaninda durmak daha onemli bence
(3,769 puan) tarafından
Ben onemsemiorm okdr tmzligi ccgmdan önemli değil.ben o benimle mutfağa soğuk yer e geliyor diye yemek bile yemiyorm yeri geliyor ..
Şükür Allah ima birşey olmadi :((
(798 puan) tarafından
Sana demiyorum cnm temizlik sonucta yapilmak zorinda hergun hergun takinti gibi yapanlar icin diorum.Aynen Allah korumus
(3,769 puan) tarafından
Şükür kuzum iyi ya yeter evi supurckdm brktm onu da kızımın yanında oturuorm
(798 puan) tarafından
Otur cnm en iyisi bende oyle yapiyorum.kaygi diye post acmistim bu konda kaygilarim var benimde ama Allah korusun gercekten yavrularımizi
(3,769 puan) tarafından
O postu okumadm cnm :/
Amin Inşallah canisi insallah❤
0 oy
(70 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun çocuk dedin bi saniyelik dalginlik ama yaşayacak bir ömrü varsa ne olursa olsun yaşıyor benim kendim ile ilgili anım  var tabi hatırlamıyorum annemin anlatması ile biliyorum babannemde misafir varmış annem tabak goturuyornus mutfaktan odaya mutfakta engelli bir çocuk ile ben varmışm çocuk beni pencereden aşağıya atmış  yeni yürümeye başladığım zaman larmis annem bi geliyor mutfağa ben yokum çocuk pencereden aşağı bakıyor annem bi bakıyor ben orada zemine yakın su borusunun üzerine oturmusum allahın işi iste Annem canım o panik ile Apar topar inmiş yanima çıplak ayak çok şükür bişeyim yokmuş kalkmış yurumusum:)

(3,769 puan) tarafından
Şükür ❤ yasayacgn ömür varmış haklsn.
Hani onu ole balkonda yerim ortasında otururken görünce hem bi oh çektim hemde aklım çıktı
(70 puan) tarafından
Tecrübe bunlar hep kendini yıpratma esegi sağlam baglamissin tevekkül allahtan
(3,769 puan) tarafından
Haklisin kuzum şuan yanimda iyi ya başka birşey düşünmek istemiorm :((
(70 puan) tarafından
Tabi tabi şükür
0 oy
(232 puan) tarafından
Ayy çok geçmiş olsun canım benimde bugün bir anlık dalgınlık yüzünden kızım merdivenlerden düştü biraz büyüyene kadar dikkat etmek lazım 
(3,769 puan) tarafından
Sanada COOOK geçmiş olsun canım benim rabbim birdaha yasatmasin.
Nasıl iyidir inşallah melegmz?
Evim birazabirent gibi yani oturdgm yer ile mutfak fln uzak dolabiorm biraz 2 +1ama bi uçta mutfak bi üç da oturdgm yer.s bi anlık la oldu okdr kiziormki kendime hala kendime gelemedim şükür iyi teselli ediyor bu bana
0 oy
tarafından
Allah korumus canim benim Rabbim evladini sana bağislasin
(3,769 puan) tarafından
Amin amin inşallah canım allah razı olsun teyzesi
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Mutlakaa sadakaa ver canım Allah korumuş meleğini
(3,769 puan) tarafından
Vericem kuzum vericem de bu zamanda birine güvenmekde zor hani benimde durumum yok bir şekilde birine yardım etmek beni. sadaka vermek çok istiorm ama çevrem yok bildiğim kimsede yok eğer olursa vericm
(2,596 puan) tarafından
Bi çocuğu sevindir canım. Dışaarda ki çoluk çocuğa bile bişeyler dağıtsan nasıl ssevinirler..  ben bazen biri olmadığında ya öyle yaparım ya da yere para atarım ki inşallah ihtiyaç sahibi bulur diye o şekilde. Niyet önemli aslında canım
(3,769 puan) tarafından
Haklisin cnm. Öle yapicam çocuk sevindircm çikolata fln dağıtıp ama hani korkuorm ondanda hani bu zamanda belli olmuyor hani insanlarda korkuyor birinden bisi almaya oyzdn cekiniyordm3onu yapmaya
(2,596 puan) tarafından
Bizimki mahalle olduğu için sıkıntı olmuyor evet bazen almıyorlar annem kızıyor diyorlar haklı olarak. Onu da yapamazsan camiye yurda ne bileyim işte canım sevindirecek mutlaka biri olur
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Allah korumus cnm bir sey dağıt cnm 
(3,769 puan) tarafından
Ne gibi mesela cnm
(2,564 puan) tarafından
Lokum çikolata çocukları sevindir cnm eğer akraban varsa evinde kuran okut
(3,769 puan) tarafından
Öle yapicam çocuk sevindircm çikolata fln dağıtıp ama hani korkuorm ondanda hani bu zamanda belli olmuyor hani insanlarda korkuyor birinden bisi almaya oyzdn cekiniyordm3onu yapmaya
Kimsem yok kuzum burada
0 oy
(947 puan) tarafından

Rabbim yavrunu kazadan beladan korusun inşaAllah canim hepimizin yavrularini bağışlasın inşaAllah <3 rabbim korumuş  sadaka ver bela ve musibet defetmelmk icin <3

(3,769 puan) tarafından
Amin Inşallah canım benim saol allah razı olsun teyzesi ❤
Vericem nasipse kuzum
(947 puan) tarafından
Allah korumuş kuzum ❤
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Allah korumus canim ya uzuldum cok dikkat etmek lazim sen bi sadaka ver istersen cocugun basindan cevirde
0 oy
tarafından
Birine Bi sadaka Bi iyilik yap bence geçmiş olsun
0 oy
(147 puan) tarafından

Çok cok gecmis olsun benim bile okurken aklim gitti. Yavrularimizi korusun Rabbimm:'( Sadaka ver canım

0 oy
(751 puan) tarafından

Allah korumuş aman kuzum bunla geçmiş olsun :'(

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 517 göst.
23 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Mervekrvl (983 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 392 göst.
2 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 501 göst.
8 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 171 göst.

381,364 soru

11,417,454 cevap

34,970 kullanıcı

...