0 oy
299 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından
Kızlar eşimin yeğeni 18 aylık, yürümüyor daha doktora götürmüşler demişler beş yaşına kadar yürüyecek sonra yürümiyecek bu olan bişey mi doğru mu yani, bilgisi olan var mı?

7 Cevaplar

+4 oy
(4,915 puan) tarafından
Kas hastalıklarında böyle bir şey mümkün. 8 yaşında bir hastam vardı çocuk 7 yaşına kadar normlar bir hayatı varmış sonra yavaş yavaş hareket yetisini kaybetmeye başlamış ve yatalak olup bitkisel hayata girmiş. Böyle genetik kas hastalıklar var maalesef. Geçmiş olsun 
(31 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
-Reklam-
0 oy
(3,515 puan) tarafından
Bi rahatsızlığı vardır muhakkak. Ms hastası falan olabilir mi
(4,331 puan) tarafından
MS hastalığı değildir eşim MS hastası 32 yaşında gayet sağlıklı Nükhet Duru MS hastası gayet sağlıklı nörolojik bir hastalık ilaçlarını güzel kullanıp kendine dikkat edip stres heyecandan uzak durduğun sürece ilerlemeyen bir hastalık
0 oy
(250 puan) tarafından
Hic duymadım neden 5 yasina kadar yürüyüp sonradan yürüme yetkisini kaybetsin ki..Allah şifa versin 
0 oy
(1,563 puan) tarafından
Kas yada kemiklerinde sıkıntı vardır.
(31 puan) tarafından
Aynen doktor kaslarında sorun var demişler şimdi başka yerlerede göndermişler tahlileri bekliyorlar bakalım
0 oy
(419 puan) tarafından
Hiç duymadım benim de çocuğum 14 aylık yürümüyor daha bende çok korkuyordum ama kullandığım ilaçlar sütten bebeğime işlemiş çok pişman oldum direk bıraktım şimdi böyle duvarı tutup gidiyor ayağının üstünde ayakta duruyor ama düz yürümedi daha 
(8,355 puan) tarafından
Yürür canım teşvik et onu surekli
(419 puan) tarafından
Aynen alıştırmaya çalışıyoruz yavaş yavaş kızım 9 aylıkken yürümeye başlamıştı oğlum biraz geç kaldı inşallah yürür en kısa zamanda
0 oy
(10,024 puan) tarafından
bir hastalığı varsa evet. babamın kirvesi olduğu bir çocuk vardı. ilkokula başlayınca çocukta yürüme zayıfladı. emekleyerek merdiven çıkıyordu doktora gidince kas hastalığı çıktı. günden güne eridi. önce tekerlekli sandalye sonra yatalak oldu. ellerinden geldiğince yüzme, fizik tedaviye gittiler ama hastalık sonuçta bir yere kadarve maalesef 2 sene önce de 23 yaşında hayatını kaybetti
0 oy
(4,211 puan) tarafından
Yorumlarda da yazmışlar, kas hastalıklarında olabiliyor ne yazık ki. Allah şifasını versin, inşallah o zamana kadar da tıbbi bir gelişme yaşanır. 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 70 göst.
2 Ekim 2024 Diğer kategorisinde mehlikam (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 318 göst.
7 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
7 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (924 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 355 göst.

399,424 soru

11,947,200 cevap

36,102 kullanıcı

...