0 oy
583 göst.
Diğer kategorisinde (264 puan) tarafından
Kizlar ben 23 haftalgm 5 kilo aldm beni öyle bi uyarinki daha fazla almayim birinin silkelemesi lazim cunku abur cubur yerim her gun olsa hergun yerim tutamiyorum kendimi nolur bisey deyn

17 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
2.5 ayda 64 ken 71 oldum cnm şukret haline:))))
(264 puan) tarafından
Sende dikkat et kuzum belki sen zayfsindr
(7,972 puan) tarafından
64 le hamile kaldim cnm boyum uzun diye gostermiyom kilomu
-Reklam-
0 oy
tarafından
30 kilo aldim canım ve hep abur cubur yedim ogun ogun 1 ekmek bitirdim şimdi iste oooo güzelim elbiseleri me giremiyorum ayakalrimsaki şişlikler hala var güzelim m topuklularimi giymiyorum çok üzgünüm çoooook ama sen sen ol saglıklı şeyler ye ve ac kalma :) 
tarafından
40 mi oowww :D benden beterleride varmiş gittimiii kiz yoksa
(3,446 puan) tarafından
Yogggg beni çok sevdiler :dgagag
tarafından
Kaç kiloydun ki
(3,446 puan) tarafından
Şimdi eski kilomu söylesem  üzerine 40 kilo koyar devlet sırrını çözersin :dvavava
tarafından
Ahhaha tmm tmm. :D
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Dogumdan sonra oyle kolay kay zayiflanamiyor  lönk lönk kaliyosun :)
(264 puan) tarafından
Onun farkindaym kuzum
(1,567 puan) tarafından
O yuzden yeme canim benim yani kararinda ye . Dogumdan sonra sisliklerimde 3 ayda anca inmisti :)
(264 puan) tarafından
Eskiden kiloluydum 10 kg verdim hamile kaldm zayflgima doyamadim yine alyom ama dikkat etcem artk
(1,567 puan) tarafından
Cok zor zayiflamak aman canim dikkat et. Dikkat edersen kilo almazsin insallah :)
(264 puan) tarafından
Insallah kuzum
0 oy
tarafından

Hmmm ne deseeemm hah egerki böyle devam edersen tlc deki agir yasamlara dönersin :O biliyor musun onları yemeğe asik olup abur cubur yiyip sonra yuruyemez hale gelenlerden 

Allah korusun oyle olmak ister misin? Sonra zayıflamak icin diyet ameliyat

Ondan sonra deri alma ameliyati sarkık deriler 

(264 puan) tarafından
Kiz allah seni :)
tarafından
Ne diyim kiz kendin dedin ya al oste vazgecirtir düşününce :) :)
(264 puan) tarafından
Haklisin valla
0 oy
(105 puan) tarafından
Kilo alimin cok degil de yediklerin hic hos degil .. Oldu mu acaba bence yemezsin arrik ben de yedim ama her gun yemek buyuk tehlike bebeğe glutamat yedirıyosun dırekt canm 
(264 puan) tarafından
Eşim aliyor canm kiziyorum alma diye işten gelirken poşet poşet abur cubur
0 oy
tarafından
Ben hiç bir şey yiyemiyorum çöktüm iyice
(264 puan) tarafından
Boşver yeme
0 oy
(833 puan) tarafından

Hamile kaldım da 59kiloydum 38haftalik gebeyim 65 kiolyum:)

(264 puan) tarafından
Süper sin yaa
0 oy
(798 puan) tarafından
Cnm bebeginin sagligini dusun o abur cuburlardaki katki maddeleri bebege hep zarar goruosun bisuru hasta lil cikiyor Allah korusun hamileligimde dikkat ettim.sukur bebegim iyi .ama simdi saldim gitti yiyorum herseyi dogm kilolarida kaldi birazi:)
(264 puan) tarafından
Allah korusun eşim aliyor o yerken bende yiyorum :(
(798 puan) tarafından
Benim esimde benim gozumun onunde neler neler yerdi cogkofte cok cnm çekerdi yerdi ama ben yemedim genede.abartmanak kaydiyla ye cnm azalt en azindan
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canım ikiz 12 kilo almıştm ben. Dr boyumu sorup vücut,kitle ihdeksine göre çok almışsın dedi bundan sohra alma dedi. Hemen diyetisyene gittil bu kiloyu diyet sayesinde sabitledim. Ben normaldede sağlıklı besinler tüketirip paket yemem ama ölçülü yemeye başladım diyetle. Örneğin sabap 2 yumurta değilde 1 yumurta vela ceşit çeşik meyve değilde bir adet meşve gibi tükettim. Bu sayede ben kilo almazken bebişlerin kilo alımı hızlandı :) yani şuan bebişe değil kehdine yiyorsun,ve o paket yediklerinin sanada besin olarak bir faydası yok fazladan şeker alıyorsun 
(264 puan) tarafından
Kiz bende evde pek yemem ama kaynanam beni hep günlere götrdu yedimde yedim :/
0 oy
tarafından

Bana her tartdığımda ebe kızıyordu , sen normal doğum yapamazsın çok kilo alıyorsun dikkat etmiyorsun diye. 15 kilo almıştım , ben yemekten falan hiç kısmadım. Beni bunalıma sokan ebeye gitmeyi bıraktım , yemeye devam ettim :D .

(264 puan) tarafından
Çok iyi ettin kimse moralini bozamaz :)
0 oy
(119,319 puan) tarafından
Canim ben hep açım doymuyom sürekli açım aaaççç
(264 puan) tarafından
Ahaha kiz ayni ben
0 oy
tarafından

Ben 22 haftada 9 kilo aldım şimdi 24 haftaligim kim bilir kaç kilo olmusum ,

(264 puan) tarafından
Almamişsindir belki cnm sen kac kilosun
tarafından
43 kilo ile hamile kaldım iki hafta önce 52 kiloydum
0 oy
(481 puan) tarafından

Abur cubur ne yiyosun Allahını seversen.:angel: Dün akşam canım bi istedi diye cips yedim vicdan yaptım çok zararlı hazır paket gıdalar. Karaciğer yağlanması yapıyo ilerideki haftalarda k.ciğer sorunları gebelik kaşıntısı yapıyo ve erken doğum oluyor. Yani sen bilirsin istersen doya doya ye bundan sonra abur cuburları :ermm:

Kuruyemiş fındık fıstık badem kaju ceviz gibi envai çeşit yiyecek varken sen abur cubur diyosun yani cık cık cık 

0 oy
(88 puan) tarafından

Benim gibi 38 haftalikken 80 kilo olursun kocisin sanada patates der :) benim kocam 2 metre yo 113 kilo ben 61den 80 geldim diye bana sisko diyor bende inadina yiyorum :)

0 oy
(2,692 puan) tarafından

17 kilo aldım toplamda. Oğlum 6 aylık 11 kilosu gitti. Hem emzirme hem bebisli hayat verdiriyor çok şükür :)

Ama herkeste boyle olmuyor. Emzirirken de çok acıkıyorsun o zamanda alma ihtimalini düşünerek çok salma kendini derim ;)

0 oy
(12 puan) tarafından
Alma evine sağlıksız abır cubur tarzı şeyleri, meyve tüketmeye çalış, benim canım abur cubır çektikçe bol bol su tükettim, isteğimi bastırıyordu. Çok süt tükettim tatlı krizim tuttuğunda. Doktorum bana yasakladı kilo almayı 62 ile hamile kaldım 71 ile doğuma girdim. Buna rağmen 3 kilo fazlan var deyip durdu.doğumdan sonra tekrar 62 oldum. Ama şimdi emzirme dönemimde 8 kg aldım. Emzirirken hamileliğe göre daha fazla yemek yeme ihtiyacı hissediyır insan 
0 oy
(268 puan) tarafından
Al bende de o kadar ben senden daha fazla aldım kuzum ben napiyim 50 kiloyla hamile kaldım simdiden 60 kilo oldum :/

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 255 göst.
3 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 252 göst.
6 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 86 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 387 göst.
21 Mart 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,484 puan) tarafından soruldu

379,838 soru

11,370,293 cevap

34,853 kullanıcı

...