0 oy
385 göst.
Diğer kategorisinde (1,461 puan) tarafından
Kaynanam bugün mutfakta tezgahta kullandığı bezle yeri sildi tekrar mutfak lavabosunda yıkadı ve tezgahta kullandı ben şok.bi hoca vardı soru sormuslardi onun aynısı oldu resmen.hicbir şey diyemedim 

9 Cevaplar

0 oy
(5,813 puan) tarafından
Ben yeri bezle silemiyorum yere ait bezim yok bişey dökülürse ıslak mendille silip çöpe atıyorum çünkü bende b12 eksikliği var o bezin yer bezi olduğunu unutup başka yerde kullanırım diye korkuyorum shshshs :D
(5,575 puan) tarafından
benim için normal değil mi şimdi
(5,813 puan) tarafından
Hshshshs :D bacım anneler normal değil burdan bunu çıkardık kaynanana b12 hapı ve 2 renk bez hediye al bence sen shshshs :D
(1,461 puan) tarafından
Ya tabi normal değil o yerler temizlik kovasiyla.vileda ile falan siliniyor mutfak bezi yere surulunce olmaz ki.dalginliga gelir unutkanlık olur bilemem de
(5,813 puan) tarafından
Benim kaynanamda yere süt döküldüde mutfak havlumla temizlenmişti beynimden vurulmuştum anne o el silme havlusuydu diyince aaaa kızım dur bi çabuk yıkarım diye telaş etmişti shshsh :D
(1,461 puan) tarafından
Usengeclikten yapıyor gidip bez alana kadar banyodan.daha önce hiç görmemiştim ama dikkat etmedgini az çok biliyordum.sahit olmuş oldum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay valla bende şok 
0 oy
tarafından

Sen yapsan sana pis pasaklı der :D

(1,461 puan) tarafından
Ooo hemde nasıl yaptığımız işe.bir sürü bahane buluyorlar zaten ben koca kadına ne diyim
0 oy
(2,346 puan) tarafından
Kaynanamin yaptıklarını yazsam şuraya belki kusarsiniz yemek yemek istemiyorum bazenn eve aç koştuğunu oluyor oğğggg oldum gece gece
(1,461 puan) tarafından
Ay duymak istemem.iyice tiksinecem nasıl yerim orda bı şey bilmem şimdi ramazanda geldi el mahkum yemem lazım
(6,248 puan) tarafından
Ben yemiyorum valla canım hiçte çekinmiyorum eşimle biliyor kayınpederimde. Hatta giderim onlara kayınpederim der ye ben yaptım
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Kız valla böyle şeyleri duyunca bı misafirliğe gittiğim yerde yemek yemek istemiyorum
0 oy
(42 puan) tarafından
Benim de geldi başıma öyle bir şey. Kayınvalidem bana misafirliğe gelmişti mutfağı temizledi en son elbeziyle yeri sildi o an şokla bir şey diyemedim o mutfaktan çıkınca çöpe attım hemen bezi, sonra yine aynısını yapacak gibi oldu uygun bi dille annecim yere kullandığımız bezi tezgaha koymayalım olur mu dedim ne o kırıldı ne benim içimde kaldı. Olan o gittikten sonra şüphe duyduğum için çöpe attığım bezlere oldu sadece :) 
(6,248 puan) tarafından
Post sahibi değilim ama benim başıma da geldi ben eşimle beraber kibarca uyardık mikrop hastalık kaparsin yapma anne sağlığın önemli dedik bizle küstü konuşmadı milleti aramış ağlamış yalanlar atmış ayy dedim şeytannnnn
0 oy
(12,803 puan) tarafından
Banyoda kullandığım ( kapı pencere silmeye falan) bezler var onları kullanıyorum ama tezgah üstünde kullandığım bezi asla başka yerde kullanmam ama sağolsunlar kayinvalidemler geldiğinde hepsi birbirine karışıyor 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Evet var oyleleri dikkat etmiyolar pek. Ama yani ne kadar bariz bi kural aslinda 
0 oy
(6,248 puan) tarafından
Aaa bu benim kaynanam ama benim kaynanam muslukta yıkamaz bezi önce tezgahı siler sonra yeri siler sonra tavukları etleri ve bulaşıkları yıkadığı aynı mutfak legenince bezi yıkar asar. Evi pırıl pırıldır tek bir toz leke göremezsin. İlk zamanlar maşallah nasıl temiz derdim ne yemek yapsa yerdim taki yazlığa beraber gidip bu olanları görene kadar ve en önemlisi tuvaletten çıkıp ellerini yıkamadigini görene kadar.... 
(1,461 puan) tarafından
Yok artık elini yikamamak koca.koca insanlar ya hiç yakıştıramıyorum torunlarına örnek olacaklar böyleleri bide

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 523 göst.
23 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 386 göst.
0 oy
28 cevap 1,168 göst.
20 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 276 göst.
29 Ocak 2021 Aile kategorisinde Enesinannesi_ (1,077 puan) tarafından soruldu