0 oy
298 göst.
Aile kategorisinde (4,278 puan) tarafından

Merak ediyorum sizinde kayinvalideniz ve kayinpederiniz sosyal medya kullaniyormu.  

Bizimkiler sürekli takılıyorlar :D:D 

28 Cevaplar

+4 oy
(1,916 puan) tarafından
Yok kaynanam arada bir cuma mesajı paylaşır wp den ona da şaşırıyorum bazen Allah peygamberle alakası yok yalan dolan içinde bide cuma mesajı paylaşmış şimdi gördüm içimden güldüm vallahi kayınpederim zaten vefat etti 
(4,278 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin.
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Benimkilerde var evet kayınvalimle düşman çatlatan keyf paylaşımları yapıyoruz arada :D 
(4,278 puan) tarafından
Aynen kaynanamda sürekli foto atar video atar
0 oy
(903 puan) tarafından
Kayın peder yok kaynanaya yeni telefon aldık wp var ama kullanamiyor okuma yazma yok
(4,278 puan) tarafından
Olsa belki takılır: D
(1,937 puan) tarafından
Kız bnm anneminde okur yazarı yok benden iyi kullaniyo
(4,278 puan) tarafından
Maşallah
(903 puan) tarafından
Valla rojin arama bile yapamıyor profil resmi koyduk öyle arıyor bizleri fazla ugrasmayi sevmiyor torunlarına söylüyor onlar yapıp veriyor kaynanama düşün
(1,937 puan) tarafından
Doğrudur gösterdik zamanla alıştı şimdi benden iyi durum yapiyo:))
(4,278 puan) tarafından
Boynuz kulağı geçermiş:D
(1,937 puan) tarafından
:)))))))
(318 puan) tarafından
Kız benim kaynananın da yok okuma yazması ama tiktok Instagram face hepsi var benden fazla takılıyo yoytubeye mikrofona basıp istediği şarkı türküyü  aratıp dinliyo eşim anne onlarla uğraşacağına namaz kıl diyo mahsus o zaman ben sureleri bilmiyorum oğlum okumam yazmam mı varnasıl ezberlicem de kılcam diyo :) oda anne youtubeye şarkıyı arattığın gibi sureleride arat ordan dinle ezberle diyo tabi benim kaynana sus pus oluyo :)
(903 puan) tarafından
Oo senin kaynana fena sjsjsjs valla benimki mesela vaaz fln çok sever torunlarına söyler onlar açar torun yoksa pekte uğraşmaz sevmiyo uğraşmayı reklam bile atlamiyo öylece kendi kendine kapanır yada yanında biri fark edince kapatır eşim kaç kez gösterdi böyle yap vaaz aç beni ara fln ama işte kaynana aklında tutmuyor mesela babaannemin okuma yazma yoktu sonra bi gün kursa gitti kuran kursa orada hem kuran öğrendi hem okuma yazma öğrendi kendi kendini geliştirdi şimdi elinde telefonu var wp var onu kullanıyor durum yapiyo durumları izliyor mesaj atıyor seviyor kullanmayı insanın içinden gelse herseyi yapar kaynanam hatta şuan 4 tane torununa bakiyo bu çocuklar okula gidiyor ders fln yardım ediyor
(318 puan) tarafından
Hem de çok fena:) maşallah seninkiler faydalı yönde gelişmişler benim ki de nerde bi fesatlık var oraya yönelir
(903 puan) tarafından
Ahahhaha sal anam gitsin sana ucu dokunmasın yeter
(318 puan) tarafından
Yok bana bulaşamaz eşim halleder sağolsun:)
0 oy
(10,006 puan) tarafından
kayınbabamın telefonunda WhatsApp bile yok:) 
(4,278 puan) tarafından
Cahil kalmış biraz :D kayinpederim instagrami bile var bnm yok :D
(10,006 puan) tarafından
bazı akrabaları almanyada, onlar buradakilerle WhatsApp üzerinden haberleşir aman bana ulaşmasınlar der:))
(4,278 puan) tarafından
Oda iyi :D
0 oy
(9,325 puan) tarafından
Biz kullanmiyoruz ki onlad kullansin benim annemler kullaniyo ailecek esimin aileden de bi tek kaynim kullaniyo 
(9,325 puan) tarafından
Neden
(4,278 puan) tarafından
Bu devirde sosyal medya kullanmayan kimse kalmadı da şaşırdım. Yanlış anlama kötü anlamda demiyorum
(9,325 puan) tarafından
Yoo yanlis anlamadim bende bu devirdeki sosyal medya askini anlamiyorum zaten varligi hep mutsuzluj yoklugu huzur ne gerek var 4 sene kullandim fenomen olma yolundaydim hemde tiktok nisanliyken esim istemedi bende sen istemiyosan bende istemiyorun dedim bi kattik bi daha da acmadik hic acmak da istemiyorum
(4,278 puan) tarafından
Bnde Facebook ve WhatsApp kullanıyorum. Aktif değilim zaten.
(9,325 puan) tarafından
Whatsap ihtiyac canim mecburiyet bi yerde
0 oy
(1,353 puan) tarafından

Sadece kayınbabamın akıllı telefonu var wp dışında takipleşmiyoruz :D benim babam çok paylaşıyor ya sözler bazen sitemli falan 

(4,278 puan) tarafından
Aynen bizimkilerde öyle. Hatta bağımlı oldular
0 oy
(15,638 puan) tarafından
Benim kayınpederim tuşlu telefon kullanıyor ama kayinvalidemin Instagramı var 
(4,278 puan) tarafından
Vay Bee: D
(15,638 puan) tarafından
Bence gayet güzel teknolojinin uzağı yakın etme durumunu değerlendirmek lazım bizden geçti deyip öğrenmeye kapalı olmak bana şaşırtıcı geliyor mesela benim annem öyle zar zor mecburi görüntülü vs konuşuyoruz diye WhatsAppı öğrettik hala çoğu zaman yardım eden olmasa bizi arayamıyor çağa ayak uydurmak güzel bir şey
(4,278 puan) tarafından
Evet orası öyle . Öğrenmek guzel
0 oy
(250 puan) tarafından

Kaynanam instagram kullanıyor Kaynatam Facebook kullanıyor ama genelde wp den durum yaparlar :D

(4,278 puan) tarafından
Aynen bizimkilerde öyle: D
0 oy
(3,871 puan) tarafından
Kaynanam okuma yazma bilmez ikisi de tuşlu telefonla takılıyor 
(4,278 puan) tarafından
En azından telefonu var
(3,871 puan) tarafından
Yani aman sosyal medyadan uzak dursunlar:D
0 oy
(12,727 puan) tarafından

K.validem yok k.peder de bi alo der bi mesaj gelir de görürse bakar o da çok nadir İnterneti bırak telefonu zor kullanıyor eski tuşlu bulabilse ondan kullanacak ama yok  :D

(4,278 puan) tarafından
Kaynanan niye yok vefat mi etti
(12,727 puan) tarafından
Evet geçen sene kanserden kaybettik
(4,278 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin
(12,727 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(1,288 puan) tarafından
Kayınbabam tuşlu telefon kullanıyor kaynanamın telefonu yok cnm ikiside kullanmıyor yani
(4,278 puan) tarafından
Yeter en azından telefon kullanıyor
0 oy
(15,029 puan) tarafından
Ikiside öteki taraftarlar o yüzden kullanamıyorlar. 
(4,278 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin
0 oy
(44 puan) tarafından
Benim kayınvalidem Kayınpederim maaşı yaşıyorlar bildiğin cahiller okuma yazmaları yok ama babaannem ben de Instagram kullanıyor düşün :D
(4,278 puan) tarafından
O nasıl oluyor Bee: D babaannen  baya modern
0 oy
(10,895 puan) tarafından
Var ve en ufak sözlü bişey paylassam hemen ararlar ne oldu bidaha paylaşmaillet yanlış anlar demeye 
(4,278 puan) tarafından
Aynen o sıkıntı da var .
0 oy
(947 puan) tarafından
Benim burdan başka yerim yok. Whatsap söylemiyorumm çünkü mecburuz girmeye..okullu çocuk olunca.

Kayınpeder tiktoktan çıkmaz. 

Annem de öyle

Babamında facesi var ama pek anlamaz..

Yani işin kısası şu .

Etrafımda ben dışında sosyal medyası olmayan yok
(4,278 puan) tarafından
Evet öyle
0 oy
(2,519 puan) tarafından

Kaynanamın sosyal medyası sadece TikTok var kayınbabamın da TikTok ve Facebook var:D

(4,278 puan) tarafından
Tek değilmişim: D
0 oy
(5,406 puan) tarafından

İkiside tuşlu telefon kullanıyor :D

(4,278 puan) tarafından
Yeter onada şükür:D
0 oy
(1,353 puan) tarafından

image

Babam dün bunu atmış bak :)
(4,278 puan) tarafından
Altında bisi aramaya gerek var mı bu sözün :D
0 oy
(359 puan) tarafından
Hemde nasıl kaynanam boy boy kendini gösterir efektler havada uçuşuyor türkü söyler oynar koyar ben alıştım kendi hayatı diyorum ama etraftan ayipliyolar ama nişanlılık evlilik 8 yıl oldu 8 yıldır aynı kaynanam 
(4,278 puan) tarafından
Baya anliyor kullanmayı:D
0 oy
(422 puan) tarafından
Evet kullanıyorlar. Ben isteklerini kabul etmiyorum. :) 
(4,278 puan) tarafından
Hahaha
(422 puan) tarafından
Valla onların diyecekleri şeyleri çekemem. Zaten kaynanam kıskançtır benim. Hiç uğraşamam valla
(4,278 puan) tarafından
Zaten arayipta söyler bisi diyecekse
(422 puan) tarafından
Aynen.

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 469 göst.
0 oy
21 cevap 300 göst.
5 Ekim 2021 Aile kategorisinde selinylmzzz (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 704 göst.