0 oy
31 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,243 puan) tarafından

kizlar cocuk

oda ranzami satcam letgoya koydum 2 bin 30 kiisi bakmis ama soran eden yok. pazartesi yeni ranza kuruluma gelecek muhtemelen ikinci elviye satcaz. parasi muhim degil esasen gelip alsa tasisa evden çikarsaa yeter bile:)  ama uste para verse tabiki iyi olur :)  adama bin tl satcam alirmisin mi dicem

misal. yada abi neladar verirsin mi dicez e adam haliyle 300 500 diyecek .rakam farazi olarak. yok 700 e aliyosan al diye pazarlik mi edilck yoksa tamm al deyip de ne verse kar diyemi dusuneyim 

image

image

1 cevap

0 oy
önce (11,348 puan) tarafından
Yenisi nasil kiz ne yaptirdin
önce (5,243 puan) tarafından
tek cckti kiza almistim 2021 de bunu. sonra oglan peydah oluverince supriz olarak.:) bari dedik kardes buyusun de ranza alalim. cilek mobilyadan ranza aldim alt ust  alti genis 120 ust kisim 100 lik yatak cilek trio modeli.
esasen ikinci vocugu yapacak kadar manyak oldugumu bilmis olsaydim yada. kaderin bana oynayacagi ikinci cocuk suprizini bilseydum ev alirkn 3+1 alirdim da neyse artik o gecti.:)
önce (11,348 puan) tarafından
Haha kiz olaylari biliyorum bebde yaptirmak istiyorumda şu kullanisli biseyler yaoiyolar ya srnin simdikinin 2yataklisini falan. Onlardanmi yaotirdin dedim
önce (5,243 puan) tarafından
he yok ilkten oyle baktim. almila mobilyadan. calisma masasi da icindeydi falan da cilekten aldigim model daha ferah. boyle heryeri mobilya mobilya kapali koca hengame olsun istemedim. odamda da yer var genis buyuk cck odam. calisma masasi ayri yaparim dedim. bide dolap yaptiriyorum  cilekten hazir dolap istemedim kullanissiz oluyor kodel ve tavana kadar tam boy degil ya dolap ozel yapim daha cok seviyorum kendi yatak oda dolabimda oyle cunku
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 59 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (843 puan) tarafından soruldu
+1 oy
53 cevap 729 göst.
20 Eylül 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gazel 25 (222 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 816 göst.
0 oy
0 cevap 38 göst.

397,918 soru

11,900,971 cevap

36,022 kullanıcı

...