0 oy
510 göst.
Diğer kategorisinde (57 puan) tarafından

kanamam oldu bebegmi kaybetcm DİE aklım çıkmışti uç hastane dolaştıkdi ilk gttgm yerde bkmadlrdi bağırdım cagirdim cktmdi en snnda bi hastane baktı 5gn yattım serumlar vs vs bebegm bana ve hayata tutundu şükür ondn sonrada herşeye rağmen psikolojimi iyi tutmaya çalışıyordum ama bu üçüncü düşüsm iki hafta içinde merdivendn dstm gttm hastaneye gidip gtmeyecgme pişman oldum alttan baktilr fln kanama oldu normal dediler bebeğim iyimis BN agrim var diorm başka seydendir Dior neşe ciktm eve geldim aksam 12bckdan beri adet sancısı gibi sancı ve ağrı yasiorm kasiklarim ve sağ ve sol taraflari çok acior hareket ederken çok zorlaniorm asaga doğru baskı hssediorm ara ara sordm bzmklere fln normaldir dediler yatp dnlenmemi dikkat etmeni filan soledilr başka hastaneye de gitme imkanm yok şu maddi durumdan bazen canına tak ediyor bu durumda :( gittim gittgmede pismnm çektiğim aciyla ağrıyla kaldım:( eşim de hem çalışıyor hem evle hmde bnmle ilglnior ona da aciyorum :( Yoruldum diyip duruyor hakli :( çok seviyorum onu oda beni oda üzülüyor korkuyor blkide bebegimize bisi oluck DİE ama hep böyle kaybetmeye ile yüz yüze veya düşüncesiyle ihtimaliyle karşı karşıya kalmadan çok Yoruldum ne herşey iyi gidiyor nede eşim e bi faydam dokunuyor doğru düzgün yapmaya clsiorm ama yatıp dnlenmm gerekiyor lavabo harici yasak ama yinede bu durum beni çok kötü hssettrior

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Lavabo harici yasaksa nasil 3 kez dusebildin ya.. dikkat etsen ya.. :/

(57 puan) tarafından
evde düştüm ikisini ikincisini şükür ucuz atlattm dizlermn üstüne düştüm ama sert düştümdu ilkknde de gittm şükür bebegm iyidi İstanbula gidickdk tek bir yere cikamiorm kardeşmle gidickdm hazrlndk hastane için gidickdm İst a merdivenlerden inerken Ayağım kaydi uç basamak kaydm dusttum gideym bi dedm ne olur ne olmaz diye ama gittigme daha da pişman oldum
tarafından
Gecmis olsun ya cok dikkat et durumun riskliymis bi de. Insallah duzelir
(57 puan) tarafından
teşekkür ederim canım inşallah düzelir :(
-Reklam-
0 oy
(49 puan) tarafından

Bu düşmelerin garip canım nazar mı var ne var bol bol oku kendine hergün yasin oku sadaka verin canm dikkat et inerken birisi girsin hep koluna inşallah birşey olmaz karamsar olma stres etme oda etkiler yani Allah yardimcin olsun 

(57 puan) tarafından
üstümde bir şey var ama anlam veremedm cnm sadaka vermeye karar verdim annem ben verirrm dedi ama kndmde vermeyi düşünüyorm inş ve tek bir yere kolay kolay ckmiorm hep genelde evdeym zaten :( ve dun hastaneye gttm ve gittigmden beri çok mutsuz ve yorgun hssediorm kndmi kendime moral verick bile gücüm yok :(
(49 puan) tarafından
Annen uzaktami canım git annende kal.moral olur biraz
(57 puan) tarafından
çok uzak dgl aslinda ama tek başıma cikamiorm gnlde biyere izmitteym anneler İst da ama yolculuk yapmam grkior nekdr çok uzak olmasa da ve benimle gelick birini de bulamiorm eşim de clsior şimdi iki kişide yol parası sknti kardesm varken gideym dedim ognde düştüm yine kldm evde:) evimde çok rahatm esimden de Ayrılmak glmior içimden hani çocuk gibiyz ne o bnsz nede BN onsuz yapabliorz :) ama gtmem grk ona da agir glior yoruluor ev is BN derken ama nsl oluck şuan blmiorm olmadı en son çare tek gidicm cnm
(49 puan) tarafından
Ozaman annen gelsin canım sana yolculuk yasak baya yol gene arabada insanın beli kopuyo yarım saat hiç kalkmasam öyle oluyorum ben yani
(57 puan) tarafından
keşke geleblse ama clsior çok yogn ve oturmkda fazla ayakta klmkda ayrı bir sknti :)
0 oy
(545 puan) tarafından

Cok iyi anlayabiliorum.o psikolojiyi bende yasadim.kanamam oldugunda allaha binlerce sukurler olsunki yavrum tutundu bana ama hala daha o tedirginligi atabilmis degilim.uzerimden. allah yardimcin olsun canim sabret anne olmak bu iste kolay degil malesef gecici süre diye.   Dusun dayanmaya calis biliorum.zor ama bebegi istiosan dayanmaya mecbursun. Devletin acilinemi gidiosun ozaman ucretsiz die biliorum.ama ?

(57 puan) tarafından
aynen Rabbim kimseye yaşatmasın canım gerçekten zor bir durum o sabah ole uyandm gordm kani yaa aklm çıktı berbat haldeydm hastaneyi inlettm snirden şükür bebeğim tutundu hayata Rabbim birkez daha bize bağışladı kızımı ama o ilglnmeyn hastaneye gtmk zrndaym çünkü yakin o bi diğerlerine de düşük t. var DİE gidemiorm tksiylede herzmn gidlmiorki maadi skntimz var bide burda hic bir hastaneyi blmiorm :( devlete gidiorm maalesef cnm dunde gittm kadın DGM bölümüne ve beni bu hale gtrdilr
0 oy
(12,773 puan) tarafından

Cok zor bi durum bende yattim bi sure her akinti da korkuyorum her kontr korkuorum bakanin da yoksa allah yardimcin olsun dikkat et uzan ne yapacan ev isi dr dursun boşverin 

(57 puan) tarafından
şimdi nasılsn cnm inş iyisindr:) ve bi eşim var oda hem is ev ve bnmle ilgnmk zrnda klior
(12,773 puan) tarafından
Iyiyim sukue ikizin biri kaybettim 9 haftada ama hamdolsin 20 hafta diğeri yarin detayli usg var ve korkuyorum  her kontr öncesi moral bozukluğu stres vs korku dua edin
(57 puan) tarafından
basın sağolsun Rabbim diğer yavrunu size bağışlasin merak etme allahın izniyle bebeğin iyi ve hep iyi olur inş da detaylı u. sorunsuz skntisz olur bnde yaptrcm GC klmazsm eğer inş çıkmaz bisi  dualrm seninle cnm içine ferah tut
(12,773 puan) tarafından
Allah raxi olsun insallah cok sagol

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 401 göst.
2 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hadise (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 238 göst.
1 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 176 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 365 göst.
13 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Alyakus (2,353 puan) tarafından soruldu

374,668 soru

11,206,765 cevap

34,510 kullanıcı