0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde (45 puan) tarafından
Merhaba kızlar benim oğlum 25 aylik 1 aydır tuvalet eğitimi veriyorum  ilk haftalar çok kolaydı  anne çişim diyordu tutuyordu lavaboya götürüyorum altına kaçırdığı zamanlarda oluyordu ama lavaboya gitmeye korkmuyordu şimdi 1 haftadır ahlas lavaboya gidelim dediğim gibi bağırıp anne çiş gitti diyor çişini tutuyor sonra gidip.odada yapıyor lavabonun kapısının önünde ağlamaya başlıyor hayır çiş gitti.diyor diskisindan korkuyor yapmak istemiyor napcam Bilmiyorum eşim bağla artik diyor kaynanam bağlama diyor kimi dinlecem Bilmiyorum akil.verin bana ya

4 Cevaplar

0 oy
(45 puan) tarafından
Yardımcı olun kızlar
-Reklam-
0 oy
(12,832 puan) tarafından
Bu süreçte kakayi hiç tuvalete yapmadi mi canım ekran veriyor musun tv veya telefon sevdiği bi çizgi film varsa onların Wc eğitim videoları  var. Seni veya babasını tuvalette görse daha iyi kavrayabilir ödül de verebilirsin
(45 puan) tarafından
Yaptı yapmaz olur mu 4 5 defa yaptı oyun da kuruyorum şarkı söylüyorum tvden de açtım dediğim gibi ilk çok iyiydi ama sonradan hiç istemedi ağladı çok ağladı kendini geriye doğru atıyordu bende pes ettim maalesef
0 oy
(1,040 puan) tarafından
Sifon sesinden falan mı korkuyo acaba canım benim.kizim.korkmustu bı sure girememisti sonra şey yaptık işte tuvalate girmek çok eğlenceli ben çok seviyorum işte buraya basıyorum su geliyo sihirbaz gibi burayı temizleyip gidiyo hadi bizde bay bay yapalım sen basmak ister miskn işte hadi senle kim önce tuvalete gidecek yarışı yapalim yani böyle oyun haline getirmiatim daha sonra bez bağlamak istiyorum sana dedim ve asla istemedi bezi artık kendisi bensiz gidiyo şuan 3 yaşında 7 8 aydir kendi gidiyo 
(45 puan) tarafından
Yok ben alaturka tuvalete götürdüm onun için ayrı portatif lazimlik aldım kardeşi var bebe gidecek tuvalete koş önce biz gidelim derdi bi kurbağasi var onun çişi var hadi  onu tuvalete götürelim derdim ilk zamanlar çok iyiydi ama sonra istemedi kendi çok zorladı çok ağladı 1 Ay uğraştım olmadı bende pes ettim
0 oy
(235 puan) tarafından
Tuvalette oyun kurun aynı süreci yaşadık suyla oynamasına izin veriyordum kendi açıyordu su açılınca zaten çişini yapıyor yapınca bay bay yapıyorduk kakası içinde aynı durum. Sabırla tuvalette zaman geçirmek gerek zaten uzun sürmüyor 
(45 puan) tarafından
1 Ay uğraştım ben dediğinizin hepsini bizde yaptık oyuncaklarını götürürdü hadi onlarda çişini yapsın derdim 1 haftadır bez taktım ben ama şimdi yine altına yaparken anne çiş diyor hadi gidelim dediğimde çığlık.attip ağlıyor çiş gitti anne diyor

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 14 göst.
0 oy
5 cevap 72 göst.
0 oy
3 cevap 77 göst.
+1 oy
8 cevap 77 göst.

399,959 soru

11,963,787 cevap

36,133 kullanıcı