0 oy
82 göst.
önce Alışveriş-Hediye kategorisinde (252 puan) tarafından
Online alışverişten 427 TL lik alışveriş yaptım bugün stokta yok diye iade yaptılar. Kontrol ettiğim de iade ücreti olarak 1 TL yapmışlar. 

Bilen varsa yardımcı olabilir mi

5 Cevaplar

0 oy
önce (252 puan) tarafından
Yardım litfen
-Reklam-
0 oy
önce (1,652 puan) tarafından
Müşteri temsilcisine bağlan canım sorunu çözuyorlar bende benzerini yaşadım
Bağlandım iletişime geçeceklerini söylediler ama gecmediler ki ayrıca daha önce de iptal edilen siparişin para iadesini yapmamışlardı onun talebi de var ama sonuç yok
0 oy
önce (8,163 puan) tarafından
1 TL poset ücreti olabilir 

Asıl iade yapılır ama istersen musteri hizmetlerine baglan
Valla benim de bu ikinci sorunum diğer siparişin de para iadesi yapılmadı :( bu çözülmezse ki sonuna kadar uğraşacağım sonra bir daha migrostan alışveriş yapmayacağım. Bu tarz sorunlarla bende migros sayesinde tanıştım
Aslında aynı gün içinde veya o anda direk iptal olursa hiç çekilmiyor karttan dikkatinden kaçmış olabilirmi
Şimdi şöyle ürünü ben 4 Ekim'de siparişim verdim. 6 Ekim'de iptal yapılacağı söylendi. Hareketler kısmında migros 1 TL para iadesi gözüküyor.
O poset ücreti olabilir
Şimdi baktım poşet ücreti 50 kuruş olarak gözüküyor
0 oy
önce (823 puan) tarafından
Ben hep migrostan alsvers yaparm bugün hafta sonu ya yarn yatar anca merak etme
0 oy
önce (616 puan) tarafından
Moneyparadan yapmış olabilir misin alışverişi. Çünkü birçok insan orda ödeme yönetiminde kart seçme yerinde iki seçenek bar ikisinde de kayıtlı kart görünüyor ama üstteki moneyparadir . Hesabındaki gerçek paranı moneyparaya döndürüyor ve ordan ödeme yapıyor. İade durumlarında moneypara olarak iade yapıyor. Eğer başka bir yanlışlık yapıldıysa bugün yarın mutlaka ararlar düzeltirler 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 58 göst.
0 oy
3 cevap 119 göst.
29 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Defnebus (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 296 göst.
0 oy
4 cevap 73 göst.

398,218 soru

11,908,923 cevap