0 oy
135 göst.
Diğer kategorisinde (246 puan) tarafından
Kızlar bebeğimle oyun oynuyorduk aniden bacağıma bir böcek düştü ben bebeğim korkmasın diye ıslak mendil ver annecim birşey yok dedim  böcek kaybolmasın diyede kipirdamadim  bebeğimde korktu üzerimde görünce hemen ıslak mendil verdi ben atana kadar düştü yere aldım attım ama bacağımda acayip acı oldu ısırdı sanırım kene böyle mi olur herhangi bir böcek miydi acaba kenemiydi kızlar sıktım ısırdığı yeri acısı gecti bir kaç dk öncede kapı eşiğinde görmüştüm aynısını alıp atmıştım acill cevap verin yavrular 

3 Cevaplar

0 oy
(4,909 puan) tarafından
Kene yapışır canım iyice baktin mi ısırdığı yere
(246 puan) tarafından
Canım işte kırmızı oldu küçük acıdı bende orayı sıktım acısı gecti acaba dedim kenemiydi çok acıttı ve hafif kabarmış
-Reklam-
0 oy
(11,298 puan) tarafından
Cano kene olduğunu sanmam.cunku kene yapışır ama çok zorlamissan da yaistigi yerden tabi ki düşebilir.fotosunu çektin mi 
(11,298 puan) tarafından
Bocegi incelediysen bir keneye bak internetten nasıl birseydi.
(246 puan) tarafından
Baktım yavrum da bir sürü şey çıkıyor bakiyom bir daha
(246 puan) tarafından
Kene biraz daha sert kabuklu duruyor  bacağıma konan kanatlı gibiydi ha of bilemedimki evdede kimse yok çok korkuyorum valla kenemiydi acaba diye
(11,298 puan) tarafından
Her keneden de korkma canım.yani o kenelerin çok azı hastalık yapıyor ateslenirsen ama illa ki acile git
(246 puan) tarafından
Sordum annemlere yavrum kene eve uçmaz dışarıda otluk yerde olur normal böcek ucmustir isirmistir dediler
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Kene kafasını deri altına sokar ve uzun süre kan emer öyle ıslak mendille alamazsın yerinden. Muhtemelen başka bi böcekti
(246 puan) tarafından
Yakar mı ısırdığı yeri herhangi bir bocekte canım ya ıslak mendille almadım ilk oyuncak kürekle alicakken düştü yere yani çok nazikce alıyordum zaten dimi başka bir bocektir
(1,076 puan) tarafından
Yok canım korkma kene yapıştığı yeri kolay kolay bırakmaz bırakınca da orda sanki kan uyuşmuş gibi bi görüntü olur babamı ısırmıştı ordan biliyorum yani normal böcek ısırıklarından farklı oluyo
(246 puan) tarafından
Sağol canım işte benimde küçük kırmızıydi ısırdığı yer acıdı bende sıktım orayı geçti acisi ve kabardı az birşey şimdi oda geçmiş sıktığım yer görünüyor sadece

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 77 göst.
7 Ekim 2024 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 132 göst.
+1 oy
1 cevap 31 göst.
12 Ekim 2024 Diğer kategorisinde Mursi (1,199 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 161 göst.
8 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seymaarpac (2 puan) tarafından soruldu

400,698 soru

11,990,489 cevap

36,176 kullanıcı

...