0 oy
424 göst.
Aile kategorisinde (116 puan) tarafından
Arkadaşlar eşimin arkadaşı ile tesadüf eseri mesajını gördüm gidiyorum diyerek çıktığı sohbete gelmedin mi yazmış arkadaşı bizimkide gelmedim kalabamiydi demiş. Sonra bnde gitmdi diye düşünerek febri dabrndim onunda izniyle gev bi saatte arkadasinin hanimini aradim esine sorar misin sohbete geldi mi dedim. Ama esim gülerek bn gittim diyor ve arkadaşıyla sakalaşmişlar sadece. Bnde ablaya abla biz hallettik saka yapmışlar gelmiş o sohbete dedim. Sonra ertesi gun saka yapan arkadasn hanimini arayip Zeynep bana yaparsa bu adami boşarim dedi doye söylüyor oda eşine eside bugün eşime mesajlari okutuyor. Bn zaten yanlış yaptim kabul onun gönlünü alacaktim bnde guven problemi çocukluğum dan beri var. Sonra esim ağlayarak eve geldi bosanalim dedi bnde bi ton agladim. Meğerse çok sevdiği arkadasi mesajlari göstermiş. Kadın asla suçunu kabul etmiyor suc senin aile şeyini bana niye soyledin diyo abla yatağımı anlatmadim sana sadece sana gücendim ve dertlestim dedim ve boşanma kelimesi etmedim sadece bni aldatmaz zatende aldatsa onu boşarim dedim gülerek. Bn hallettim dediğim halde niye soyledin ki dedim sen laf taşidin aile arası bozdunuz dedim bir daha asla güvenip sirrimi vermem dedim. Saka yapan arkadasinin hanımını arayip asla hakkimi helal etmiyorum bu yaptığı arkadaşlik değil dedim . Biraz agir konustum. Eşimle aram çok kötü ve şuan hic bir sekilde konuşmuyor bnde konuşmuyorum ve arkadaşlarımla her zaman görüşeceğim diyo napayim arkadaşlar cidden cok perişan oldum 

11 Cevaplar

+2 oy
(8,203 puan) tarafından
Biraz karışık yazmışsın ya anlayan varsa özet geçsin bana :)) 
-Reklam-
+1 oy
(1,468 puan) tarafından
Bişey anlamadım canim 
(116 puan) tarafından
Keşke sesimi atabilsem
0 oy
(1,053 puan) tarafından
Pek bir şey anlamadım canım ama .herkese her şey anlatılmaz. 

Sonra böyle yüze vurup arkadan iş çevirirler
(116 puan) tarafından
Eşime karşı guven problemi yaşıyorum arkadaşa sordum oda diğer arkadaşın kocasına benim için Zeynep eşinden boşanmak istiyor demiş onun eside benim eşime söylemiş sen olsan napirsin
(1,053 puan) tarafından
Ben olsam kocama derim ki üzüntümü kaygılarını paylaşmak istedim. Ama arkadaşım bunu yanlış anlayıp ortalığı kevgire çevirdi diye açıkça söylerdim. Çoğu haramda onlardan önce ben gelir eşime derim ki eşim duyduğu vakit diyebilsin evet eşim yaptı haberim var
(116 puan) tarafından
Ah ahh çok kötü oldu cidden
(1,053 puan) tarafından
Evet canım biraz öyle olmuş. İnşallah aşarsınız bu durumları
(116 puan) tarafından
İnsaAllah
0 oy
(1,761 puan) tarafından
Sanırım anladım.kadina msj atıp eşinin gidip gitmediğini sorman lyanlis olmusguven kırıcı 
0 oy
(535 puan) tarafından
Kimseye güven olmuyor canim eşinin gönlünü al bidahada güvenip anlatma yalanı Burak ustune bile ekleler insanlar kötü 
0 oy
(525 puan) tarafından

Eşin arkadaşıyla konuşmaya devam etsin ama sen arkadaşının eşi ile muhatap dahi olma bence eşine de sakince tekrar anlat dinlemek istemezse daha sonra dene bir süre sakin kalmak da bir çözüm olabilir 
0 oy
(269 puan) tarafından
Siz eşinizle konuşun o konuşmasın hassa olduğu şeyleri bilirsiniz o yönlerinden vurmaya çalışın yani nasıl desem böyle şeyleri yatak odası kapatır öğle söyleyim.siz özür dileyin hatam var diyin daha nasıl anlatılır bilmiyorjm.ama bir daha asla kimseye eşinizle ilgili birşey sormayın yada eşinizi anlatmayın insanlar bazen karşı tarafın huzursuzluğundan.besleniyor 
(116 puan) tarafından
Evet tam olarak bunu düşünüyorum
0 oy
(15,766 puan) tarafından
Sen eşin eşinin arkadaşı o arkadaşın eşi tamam bunlar ana karekterler arada abla diye birinden bahsetmişsin ortalığı karıştıran o kim niye senin boşanmak istediğini söylemiş sen ona böyle bir şey dedin mi kendinden mı uyduruyor. Bunların hiçbirinin cevabı yok eşinde haksız şakalaştıklarını farz edelim ( ben pek inanmadım çünkü ) evde değilse oraya da gitmediyse bu adam nereye gitti ve neden bana yalan söyledi ne saklıyor diye düşünmen ve güven problemi yaşaman çok normal bence olayı ört bas etmek ve kendini haklı çıkarmak için küsüyor ama yüzde yüz eşin haksız asla alttan alan taraf sen olma 
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Biraz karışık ben anlamadım olayı :)
0 oy
(7,625 puan) tarafından
Hiç bişey anlamadım valla
0 oy
(430 puan) tarafından
Hiç bişey anlamadım ama sorunlarini esinle cozsene neden baskasina soruyosunki

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 126 göst.