0 oy
176 göst.
Aile kategorisinde (680 puan) tarafından
Uzun süre yapmiyoruz. Hayat şartları mi dertler vs mi bilemiyorum. Ama şükür o kadar çok dertli olan biride değiliz. Sadece merak ettiğim biz kopuyor muyuz acaba yoksa sizde mi aynisniz. Mesela 1 ay bazen 2 ay geçiyor. 

5 Cevaplar

+1 oy
(3,103 puan) tarafından
Eşin nasıl dayanıyor onca süre 

Bir erkek kolay kolay duramaz 

Aklıma kötü şeyler geliyor 

İyide niye yapmıyor sunuz 

Yani geçerli sebebi ne olabilir?
(680 puan) tarafından
Evet bende bunu anlamiyorum . İnanın güzel gecelikler vs alıp giyiyorum ama işte..neler geliyor aklınıza
(12,862 puan) tarafından
Her uzak duran adam aldatıyor demek değildir bunu aklınızdan çıkarın derim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız giy geceliğini az cilve yap nolcak yap haftada 3 kere  insllh. Düzelirsnz canım 
(680 puan) tarafından
Yapıyorum ama bilmiyorum o isteksz sanki
0 oy
(78 puan) tarafından
1-2 ay çok uzun süre eğer sağlık sorunu yoksa kendin istediğini belirt sen davet et neden bekliyorsun ki sonuçta kocan ve hep onun teklif etmesi gerekmez 
(680 puan) tarafından
Ya esim afedersin direk yapıyor ben ön sev.i.sm.ey.i uzun tutalım vs diyorum yok. Birde ayıptır söylemesi bir kerede bırakıyor ben devam istyrm.
(78 puan) tarafından
Bu isteklerini ona düzgün bir dilde söyle hatta farklılık romantiklik kat
(680 puan) tarafından
Bir kaç kere geçen sene yakaladim video ve . Ne diyim aklıma geliyor biseyler smdide uyanmis benden önce evde çalışıyor eşim mimar. Banyo yapmış korkuyorum biseyler gelyr yediremiyirum inanam güzel kızım da ben bakımlı çeşit çeşit geceliklerim de var ama yok direk benm istedgimi anladığı an hemen o işi yapıyor bittim ikinci yok ve ön svsme de sevmyre bende kadnim ne tabi vanm acıyor direk olunca bide hoşlanmıyorum öyle diyorum da ne dym ya
(78 puan) tarafından
Sen biraz takip et bir bakalım
0 oy
(2,446 puan) tarafından
Cinsellik kari kocayi bir birnine baglar bence..guzel evliligin temeli cinselliktir..bence isteksiz olsan bile yakinlaş  büyük hata
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Kuzu nasıl 1 2 ay yani? Ayrı mı yaşıyorsunuz? Kaç yıllık evlisiniz? 
(1,454 puan) tarafından
Belki başka da olabilir telefonlarına bak.
(680 puan) tarafından
Evde hep yani online calsyr biyerede gitmiyor ki . Bakyrm da ilk baktiklarimda yakalandı siliyor mi diye dusnyrm ama konduramiyorum da korkuyorum
(1,454 puan) tarafından
Ne yakaladın mesela
(3,970 puan) tarafından
Hormonal bişeydir bence. Ürolojiye gidip kan versin. Hormonlarina baktirsin. Cinsel ilişki bi evlilik icin en onemli seylerden biri bence. Oyle olmasa bu bosanma sebebi sayilmazdi dimi? Esin senin hakkina giriyo kusura bakma
(680 puan) tarafından
Video izlemis

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 187 göst.
10 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
21 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Madambrowni (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 445 göst.
21 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Musab (1,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 230 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde hanimeli (564 puan) tarafından soruldu

400,698 soru

11,990,486 cevap

36,176 kullanıcı

...