0 oy
217 göst.
Aile kategorisinde (2,599 puan) tarafından

Selamın aleyküm hanımlar nasılsınız naler yapıyorsunuz neden uyumadiniz 

Ben uyudum uyandım oglum erken uyandı yine eşimle nöbet değişimi yaptık bugün yeni evi temizlemeye gittik 5 saattte sadece mutfak dolaplarıni temizledik ama yinede istediğimiz gibi olmadı cook yağlı çok pisdi hazır velet uyumadı bende fasulyeleri yapayim dedim yarın paketler Gider camlarımi silerim 

image

4 Cevaplar

0 oy
(2,599 puan) tarafından

En İyi Cevap

Finiş 

Çok yoruldum ama deydi şimdi soğusun paketleyip buzluğa aticam 

image

-Reklam-
+1 oy
(2,048 puan) tarafından

Kolay gelsin canım benim de öyleydi mutfak yağ kalıp olmuş artık canım çıkmıştı. Çok yorma canım kendini sen iki canlısn dikkat et <3

(2,599 puan) tarafından
Ben yapmadım cnm ♥️ teşekkür ederim düşüncen icin eşim yaptı ben temiz suyla üstünden gectim olmayan yerleri tekrar rica ettim tellettim
(2,048 puan) tarafından
İyi bari Canım dikkat et yeni evin hayırlı olsun ne zaman geciyorsun :)
(2,599 puan) tarafından
Rabbimin izniyle inşallah pazar günü nakliye gelecek
(2,048 puan) tarafından
Hayırlısı olsun güle güle otur
0 oy
(4,307 puan) tarafından

Kolay gelsin canım ben rutin gece kuşuyum zaten uyumamak için bir sebebim olmasına gerek olmuyor şu hayatta neye özeniyorsun deseler akşam başını yastığa koyup da uykusunu alıp sabah kalkan insanlara derim sanırım :(

(389 puan) tarafından
Ayn bak bende öyle bende öyle derim :)
(2,599 puan) tarafından
O dediğini yapamadığım icin ah ah her gece böyleyiz
0 oy
(389 puan) tarafından
Kolay gelsin canım bende aynı ama kahve ictim oldu içeli oturuyorum ve gribimle uğraşıyorum ya yoktu sonunda eşimden gecti o kadar koruduk yani maske taktı oysam uff çok zor ya doktora gidicem bide cumartesi sen nasılsın iyi misin :) 
(2,599 puan) tarafından
27+4 olduk cnm
(389 puan) tarafından
Canım ben bilemiyorum şu kaç haftadır kaç haftalık olduğumuzu ve kaç aylık doktora daha cumartesi gidicezde ne kadarlığım ki yada senden 1 hafta gerideyim en son Adetim 13 nisan 4 günde önden gidiyordu ve eylül 13 de 23 hafta 4 günlük dedi burdanda bilebilirmisin benim hesaplama iyi değil yani
(2,599 puan) tarafından
Hesap yapim yazayım cnm
(2,599 puan) tarafından
25 haftalıksin cnm
(389 puan) tarafından
Canım  22 altı günlük gözüküyordu doktor 23 hafta 4 günlük dedi yanlışlık var galiba ama bakalım gidelim doktorda doğru cıkar ben ne desemde  yanlış olcak teşekkür ederim :)

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 341 göst.
31 Temmuz 2024 Aile kategorisinde BUSRA& (2,599 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 544 göst.
7 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Balkaymak (1,820 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 286 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (1,356 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 416 göst.