0 oy
121 göst.
Aile kategorisinde (2,915 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Takmiyorm uzulmuyorm desem de takiyorum ve uzuluyorum 

Buraso var.burada da paylasmak istiyorm

Yakin arkadasim var ne zaman esiyle sorunu olsa beni telde arayip yada msjlasip derdini anlatirdi keza bende oyle baska sehorde yasiyoruz

Ama memlekete geldiginde ne dogumuma ne baska zor gunume gelmedi iki kez benle gorustu biri esiyle ayrilik asamasindaydi o gun 

Bir kez de disari da yemek yemistik o kadar ama daha yeni tanistigi birisiyle memlkette gezip tozardi

Gecen yaz bu duruma anlattm haklsn ihmal ettm dedi 

Bu yazda memlketteki evi bize yakin bizim onumzdrki caddeyi her gun cigneyip benim.yalnz oldugumu bildigi halde kapimi calmadi

Bu sefer bisi demeden numarasini sildm instagram dan cikardm ama boyle yaptigi icin de cook kirgin oldugumu duygulandigi icin de canimin yandogini soylemek isterdm

Ya neden bazi insanlar yalnzca cevresi zor durumdayken arar neden gulduklerinde yoklar omuzunda agladiklarinim 

4 Cevaplar

+1 oy
(2,915 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ya.biz baslik falan acmayalim ugrasmayalim hc geyk muhabbet cevkrenler post acma hakki olsn herkeste onlara yorum yazsn. 
-Reklam-
0 oy
(1,104 puan) tarafından
Menfaatleri bitmiştir.....
(2,915 puan) tarafından
Iyi niyetimi kullandigun icin sana harcadigim vakit icin hakk8m.helal degil demek isterdm keske numarasini silmeden boyle yazsaydm
Ama bide milletin kullan at pecetesi oldm yalnzca bu degil kimin dar gununde omuz oldm kime maddi manevi destek olduysam iyi gunlerinde direkt beni siliyolar yoksa ben mal miyim ya
0 oy
(2,144 puan) tarafından
Senin gine zor zamanında varmış Kiz bizim oda yok 
(2,915 puan) tarafından
Onlarin zor zamaninda varim ama baskalaroyla guluyolar artik gicik oldum bu duruma ben kimsenin duygusal maddi manevi hezeyanlatinin cop kutusu olmak istemiyorm
Benle agliyolar iyi olduklaronda ilk satis ben
0 oy
(619 puan) tarafından
Benim de öyle bir arkadaşım var sagolsun dogum günümde instada canım dertdaşim ne zaman sıkışsam ilk seni aradım falan paylaşmis ama bana bir kere nasılsın demez evlenip yurtdisina geldim bir kere alıştın mi demez 1 ay once yine aradi ben de açmadım mesaj da atmadım bundan sonra böyle hiç de üzülmedim ben hayatımdan bir dert eksildi. Bıktım zaten kocasından abisinden
(2,915 puan) tarafından
Ben saf gibi kizkardesim yok bacim diyodm gozum iki yazdir acildi ona harcadigim zamana acidim ve iyi niyetime
Bir bu olsa safligjm pekala derdm hic.mi sekmez ya dert babasiyim beni maddi.manevi herseyimle somurenler durumlari duzelince selami sabahi kestiler
Safligoma.yaniyorm benden bi bk olmaz ben anca esssek gibi kahir dinle cek sonra baskalariyla nispet yapsnlar
önce (619 puan) tarafından
Şimdi gördünüz artık kimseye kullandirmayin kendinizi. Az insan çok huzur

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 126 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 448 göst.
0 oy
3 cevap 117 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Busrais (468 puan) tarafından soruldu
0 oy