0 oy
64 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (269 puan) tarafından
Kızla 22+0 haftalık hamileyim , geçen gece çok kötü hasta oldum hem ishal hem kusma hastaneye gittim kan ve idrar testi yapıldı. O zaman idrar verebilmek için çok zorladım kendimi o anda şişkinlik olduğunu farkettim bu gece 2 gece geçti üzerinden hala aynı sizce nedir bu varis dedikleri bu mu geçer mi hemen

4 Cevaplar

0 oy
önce (380 puan) tarafından
Bende hamileyim başıma gelmedi bilgim yok ama post yukarı çıksın ❤️ sağlıkla al kucağına inşallah yavrunu 
önce (269 puan) tarafından
Amin canim sende sağlıkla al kucağına bebeğini:)
-Reklam-
0 oy
önce (619 puan) tarafından
Ben yaşamıştım bir kaç hafta öyle. Taharet bile alamadım canım acıyordu ama sonra geçti varis öyle bir şey olmuyor
Aman yeterki varis olmasın korkuyrm
0 oy
önce (16 puan) tarafından
Maalesef varis geçmiyo ağrı sızı da yapmıyo ama geçmiyo 1 yıldan fazla oldu doğum yapalı hala var rabbi sizinki varis mi orasını bilemem
önce (332 puan) tarafından
Benimki varisti hem bacakta hem genitalde vardı dogum doktorum da baktı yanılmıyorsam kalp damara git dedi gittim oda bişi yapmadi varis çorabı önerebilirim dedi hatta almadım çorabı .doğum yaptım geçti uzun süre kalmadı  ama mesela annemin bacaklari ayakları hep varis doludur  ve geçmiyor anneminki tedavilik aslında
Benimde öyle maalesef ilk doğumum başıma gelmeyen kalmadı varis mi desem saframı çatlak mı saç dökülmesi mi herşey var maalesef ve hala geçmedi benimkisi
Rabbim şifa verdin saç dökülmesi benim doğumdan sonra aşırı derecede dökülür   varis bendede çıktı geçer inşallah sizinde benim gibi zor olan hamileyken bebeğimin böbreğinde sorun olduğunu öğrenmiş olmamdi ve bı turlu düzelmiyordu  doğdu 4 aylık oldgu gün açık ameliyat oldu çok zordu  ameliyatin 5. Günü rota virüsü kaptı aşırı kötüydü bir ay sonda torbasi ile  bebeğim kucağımda  hortum ya çekilirse ya canı acirsa ya yerinden çıkarsa korkusu ya geçmese ya ikinci ameliyata alınırsa korkusu çok zor bir dönemdi şuan iyi kontroller falan var çok duzelmis olmasada şuan iyi diyirlar da bakalım sen kendi başına geleni yazarsın ben kendi derdimi yazarım bir başkası gelir daha büyük bir derdini anlatır ve biz belki bu basimaza gelenlere karsilik ne yaşanmışlıklar var ne hastalıklar var deriz hamd ederiz
Afedersin bacakt falan varış yok benim dış dudak şişmesi oldu onu belirtmemisim
Ha yok canım onu bilmiyorum
0 oy
Varis olabilir benimde vardı bazen şişer parmak kadar olurdu bazen ufalirdi  benimdi genitalden aşağı bacağa doğru uzanıyordu doğum doktoruma söyledim önemli değil yani aşırı büyük değil dedj sonra başka bölüme yolladı kalp damara mi artık neydi tam bilmiyorum oda bişi yapmadi bile sadece konuştu bakmadı da varış çorabı önerebilirim dedi geldim normal doğum yaptım bı sorun olmadı vâris falan yok hemen geçti .tabi kadın doğum doktoruna şöyle baksın yani o anlar o sana bişi söyler  korkmna gerek yok
Benim.bacakta falan yok sadece afedersin dış dudak şişti canım.biri o da

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 335 göst.
18 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KEBELEK (1,745 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 334 göst.
16 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Marma20 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 556 göst.
9 Eylül 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Misafir.9 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
8 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Emir112021 (157 puan) tarafından soruldu

399,429 soru

11,947,680 cevap

36,103 kullanıcı

...