0 oy
281 göst.
Aile kategorisinde (2,248 puan) tarafından
Kızlar günaydın..

Başınıza hiç koekunç olay geldimi?

Ben küçükken 10 yaşımda falan ..gece saat 1. 2 arası..birden komşudan bağırış sesleri geldi.

(Onun Türkçesini hala ogrenemedim..boyle köy degil..sehre yakin ama binada degil herkesin kendi evi bahçesi var öyle yerde yasiyoruz artik kasabamı mahallemi bilmiyorum)her kes yola cikti ne bu bagirislar diye cunki oyle boyle degildi

Komsumuzun evine biri girmis pencereden ..ve kadin su icmeye giderken gece karsisina cikmis adam.. kadın bağırmış..adam kacmıs..

Neyse babam ve komsu erkekler gittiler aramaya kimdi diye ..kadin bayilmiş onu ayiltmaya çalışıyor annelerimiz ..2 saat sonra yollari gezip adami bulmuslar..uyusturucu kullanan biriymis.

Olan kadına oldu..kadin hala hasta..sinir hastaligi ileri derecede

Ben o olaydan sonra uyumaya korkuyordum evde ..gece su icmeye bile gidemiyordum

Varmı sizlerde de boyle olaylar

8 Cevaplar

+2 oy
(10,285 puan) tarafından
annem bana hamileyken kendini portakal ağacına asmış bir kadını görmüş. 35 sene öncesi düşün hala ürkerek anlatır 
(1,538 puan) tarafından
İntihar etmiş yani?
(10,285 puan) tarafından
evet maalesef
(2,248 puan) tarafından
Yaa çok kötü bi ani bu
(758 puan) tarafından
İnsan portakal görünce de aklına gelir. Yiyebiliyor mu peki .?
(10,285 puan) tarafından
ha yiyor şükür o sıkıntıyı atlatmış :) ama o zaman bizim oturduğumuz evde bahçeli ve arkasında portakal ağacı varmış. gece tuvalete kalkamamış tek, hep babamı da kaldırmış. bir sinir krizi bile geçirmiş o halde.
-Reklam-
+1 oy
(17,501 puan) tarafından

Hangi birini anlatım yavrummm:)

Çok var benim 

(2,248 puan) tarafından
En cok aklimda kalani:))
+1 oy
(1,538 puan) tarafından
Ben küçükken sokakta bir tane bisikletli genç peşime vermişti seni bilmem ne yapacam diye Allah korusun dehşete düşmüştüm bağıra bağıra eve gitmiştim çok korkunçtu.
(2,248 puan) tarafından
Ahh gerçekten kötü
+1 oy
(4,408 puan) tarafından
Valla ne yalan soyliyeyim hirsizdan bende cok korkarim 

Basima hic gelmedi ama uykuda savunmasiz halde yakalanmak istemem 

Bu tür korkunc birsey gelmedi başıma 

Ama burada eski kullanici vardi hâla varmi bilmiyorum onun evine gunduz vakti hirsiz girmisti kadinin cocuklari evde kaldi kadin yardim istemek icin disari cikmisti haberlere falanda cikti
(2,248 puan) tarafından
Cok kötü
+1 oy
(9,546 puan) tarafından
Ayyy cok kucuktum 2 ye mi 3e mi gidiyorum artik arkadasla sozlestik evine gittim neyse eve doncem mahalle arasi iste sokaktan geciyorum gri bi arabadan adamin birisi kafsyi uzatti bana bakarak yavasca ustume dogru geliyo Allah'm benimi kacircak dedim bi korktum ama belli etmedim hizli adimlarla arabanin yanindsn grctim kosmaya basladim araba da geri geri geliyodu orasi da kucuk bi caddeye baglaniyodu hep gittigimiz bakkal ablanin onune ciktim direk anlattim ablaya korktunmu dedigini hatirliyorum sonra da kalktim eve gittim bi daha da tek basima disari cikmamistim 
(2,248 puan) tarafından
Yaa o travma bende de var..bir ara küçük cocukları kaciriyorlardi..okuldan gelirken hep arkamiza saga sola bakarak gelirdik..araba gorduk mu kapinin kulpundan tutardik her hangi bir..guya evimizde giriyoruz gibisinden
(9,546 puan) tarafından
Evet muhtemelen benimki de o zamanlardi oyle hatirliyorum cunku adamin yuzunu simdi gorsem tanirim oyle aklima kazinmis
(2,248 puan) tarafından
Çok kötüydü
0 oy
(2,248 puan) tarafından
Post kardes yukarı çıkar mısın 
(2,248 puan) tarafından
Aahhaahh
(1,499 puan) tarafından
Çok güldüm kız Allah iyiliğini versin ☺️
(2,248 puan) tarafından
Gül canım hep ⭐☀️
(1,499 puan) tarafından
Sağ ol canım benim sen de öyle ☺️❤️
(2,248 puan) tarafından
Teşekkürler ❤️
0 oy
(166 puan) tarafından
Küçükken parkta oynarken 5-6 yaşlarımda bir adam vardı parkın etrafında elinde bıçakla bize bakıp pis pis gülüyordu ablam beni ve kardeşimi alıp komşumuz olan bakkal amcaya olayı anlatmıştı sonra bakkal amcanın oğlu bizi eve bırakmıştı o günden sonra da bir daha parka annemsiz gitmedik 
(2,248 puan) tarafından
Cok korkunç bu
(166 puan) tarafından
Maalesef öyle çocuk aklıyla anlamamıştım ama şimdi düşününce ya orda tek olsaydım ne olurdu diye düşünmek bile istemiyorum sonradan öğrenmiştik adam çocuk kaçırıp öldürüyordu keyif için
(2,248 puan) tarafından
Nee oha ben korktum burda
(166 puan) tarafından
Biz Allaha şükür o olaydan 2 ay sonra ordan taşındık ama o adama ne oldu öldü mü yoksa hala öyle mi bilmiyorum
0 oy
(758 puan) tarafından
Benim doğduğum ev müstakil evdi. 3o sene önce binalar çok yoktu. Sokakta bı tane 3 katlı bina vardı. Ne için girdim hatırlamıyorum da merdivenleri dönerek cikilanlardan. Herhalde çocukluk aklı etkilendim. Taa o zamanlardan beri o merdivenler rüyama girer ve çıkarım çıkarım bitmez sonsuuuz merdivenler. Bide onun yüzünden bilinç altimda asansör fobim oluştu. Gerçek asansörde korkmam ama rüyamda sürekli asansöre binerim 500.kata çıktığımda oluyor -1000e kadar indigimde oluyor. Sayılar hızlı hızlı artınca kalbim yerinden çıkacak gibi olur uyanırım uykumdan. Bir gün ölürsem herhalde bu rüyalar yüzünden ölürüm çok etkiliyor beni
(2,248 puan) tarafından
Aa o donerek cikilan merdivenden ben de korkardim kucukken

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 332 göst.
17 Ekim 2024 Diğer kategorisinde Zhlfrk (7,625 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 59 göst.
0 oy
30 cevap 1,015 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Gecesiyah (1,574 puan) tarafından soruldu

400,439 soru