0 oy
833 göst.
Diğer kategorisinde (728 puan) tarafından
Önceden okuldan gelirdim bakardım annem tüm eşyaların yerini değiştirmiş sürekli yapardı bunu en az haftada bir defa 8 senedir kendi evimdeyim sehpamı aldım diyelim ona sabit bir yer kestiririm gözüme asla yerini değiştirmem birdaha benim evimin şimdi şekli nasılsa bundan 10 yıl sonrada aynıdır sizinde varmı böyle takıntılarınız yoksa tam tersimi:)) 

23 Cevaplar

0 oy
(3,695 puan) tarafından
Ben de sıkılır arada degistirirm yerlerini ☺
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hep niyetlenirim göz önüne getiririm ama hiç yapmam 
0 oy
(320 puan) tarafından

Çekmecelerin içini felan değil ama koltukların yerini en az haftada bir baştan aşağıya kaldırırım:D

0 oy
(119,317 puan) tarafından
En gicik oldugum seylerden biri yaa asla degistrimem huylanirim oyle seylerden
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Ben de ilk yerleştirdiğim gibi kullanma taraftariyim nedense değiştirmeyi sevmiyorum
0 oy
(653 puan) tarafından
Aynı sen diyebilirm
0 oy
(682 puan) tarafından
Off tm tersi göcebe benim esyalar ordan oraya aktaeırım :))) 
0 oy
(679 puan) tarafından
VLla cnm bende annen gıbıyım oğlum okuldan gelınce dırek salona bakıyor bı yerı deyıştırdın mı anne dıyor hamıle kaldığımdan berı deyıştıremedım çıldırıyorummmm
(679 puan) tarafından
Hahahha çok eğlenceli bı kafa hhahahahaha
(798 puan) tarafından
:))))bigun usenmezsem denicem
(679 puan) tarafından
Umarım ama umıtlı deyılım sendenn hahahahah
(798 puan) tarafından
Bende pek degilim:)))adamini bile anliosun helal valla
(679 puan) tarafından
Hahahhahah
0 oy
tarafından
Var malesef her şey aynı yerinde olmalı kaşık çatallar bile değişince huzursuz hissediyorum kendimi
0 oy
(481 puan) tarafından
Hiç kıpırdatmam yerlerini. Değişikliği seven biriyim ama eşyayı bi o yana bi bu yana sevmem 
0 oy
tarafından

Yeni bisey alsam mesela iyce düşünürüm en uygun yere koyarim sonra asla bi Allahin kulu yerini degistiremez benimki düzen takintisi herseyi yerlestiricem kimse benim evime düzenime karismiycak :D:D karisan olursa cok sinirleniyorum:(

0 oy
(15,981 puan) tarafından
Sürekli değil ama bende değiştiririm eşyaların yerlerini 
0 oy
(12,856 puan) tarafından

Ben çok değiştiririm hep aynı olunca ruhum sıkılıyor:)

0 oy
(2,596 puan) tarafından

Sürekli koltukların sehpaların yatak odamın herşeyimi değiştiririm yerlerini. Aynı bırakamıyorum sıkılıyorum daralıyorum:D mutlaka o eşyalar değişecek:)

0 oy
(1,114 puan) tarafından
Bende mevsimden mevsime büyük temizliklerde odaları değiştiririm bı tek odurma odamı değiştiremiyorum oda mecburne televizyon sabit kalmalı köşe koltuğum var bide sehpalarin yerini vs değiştiriyorum oturma odamda yatak odami değiştiririm gardrobu yatağı flan her sene ceviririm hep aynı yerde olmasından sıkılırım mutfkta masami bile değiştiririm çok sıkılırım sabit kalınca msafir odamı demiyorum bile her ay farklıdır :-)
0 oy
(664 puan) tarafından
Genel de herşeyin yeri aynıdır benim de takıntı halinde sadce evim küçük olduğu için ihtiyaca göre yer değiştirmek gerekiyor mecbur değiştiriyorum o şekilde değişikliği bende sevmiyorum yoksa :)
0 oy
tarafından
Evde yenılık yapmak için değiştirmen gerekırmiş bu eşinede ıyı gelecektir benım oturma odamda değiştiremem köşe ve sadece tv sehpası var ama hep yapmak isterdım annem yapar sureklı ve bu değişiklik bize bıle goz alıcı gelırdı
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Yemek masasında bile aynı yere otururum her zaman o kadar alışkanlıklarım keskindir :) 
0 oy
(901 puan) tarafından
Ayda bir koltuk takımı degişiklik yaparım her şeyi hoşuma gidiyor bir süre sonra sıkılıyorum eşim diyo iyi beni degişmiyon
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Ay ayni benim annem her hafta gidiom ev degismis hic bise yerinde degil yas oldu 55 halen ayni bende sabit esyalar kolay kolay degismem

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 222 göst.
13 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sekerportakali (1,920 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 769 göst.
21 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Huysuz Prenses (1,446 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 176 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Bicirik1 (124 puan) tarafından soruldu

379,761 soru

11,368,438 cevap

34,850 kullanıcı

...