0 oy
276 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Arkadaslar bugun esim ve cocuklarla carsiya ciktik arabadan inerken bayan geciyodu ,esime bakti ,esimde bakti,ne bakion dedim ,ne alaka dedi falan filan,ama yani anlik biseydi. Öyle saatlerce deil,zaten kadin yururkene bakiyordu.Iste kavga ettim bende öyle herkess e bakacaksan defol dedim ,ne alaka falan hastamisin dedi bana,bu ne dedi. Ortada bisey yok dedi ama bende uzattim sonra ise gitti sinirli ,sizce haksizmiyim?hatasini anlamasi icin sizce nasil davranirdiniz

10 Cevaplar

+1 oy
(1,106 puan) tarafından
*** var bakarlar o kadında neye bakıyor valla billa çivisi çıkmış dünyanın yaaaa ben öle olduğunda esi rahatsız olmasın diye kafamı çeviririm 
-Reklam-
0 oy
(1,972 puan) tarafından
Yani bir iki saat bakışmak var bir de bir anda görüp kafasını çevirmesi var. Eşinn saatlerce mi baktı 
(12 puan) tarafından
Yok canim kafasini cevirdi de yani ne bilim
(17,956 puan) tarafından
E yani o zaman Allah'tan belanı mi istiyosun bacım. Adam kafasını çevirmiş ya. Bir an herkes bakar. Noluyo diye bakmıştır. Belki kadın da kötü niyetle bakmadı. Sen biraz abartmayi seviyosun heralde . Eşinin boşuna canını sıkmışsın bence
(1,972 puan) tarafından
Bana göre abartacak bişey yok burda insanız hepimizin gözü var bir anda görüp kafasını çevirmiş biz bile yolda yürürken bir anda erkekle göz göze gelmiyor muyuz. Önemli olan saatlerce bakışmaması bence
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Bacım burda benim gibi aldatma postu cokmu okudun..aldatma pistu gördün mü girme ..ben öyle yapiyorum..ruyamda bile aldatiyordu eşim o deerece
(1,742 puan) tarafından
Bende ya hemen etkileniyorum bu arada bende kıskanırım ama uzun baktiysa ve artık kadınlarımızda araba kullanıyor illaki trafikte bile bakmak zorunda eşlerimiz bakmayip kazami yapsinlar veya yürürken bakmayip dussunlermi hajsj daha ben güzel kadın görünce ya baksana Cok güzel diyorum eşim bakmaz artık kadınlarda bakilicak kadar bakımlı geziyor önceden bakımlı kadın gormezdim pek fazla şimdi herkes bakımlı çok güzeller
(1,822 puan) tarafından
Evet gözlerini de baglamak olmuyor.
(1,742 puan) tarafından
Evet cnm yapmasa bile insanın yapasi gelir mesela biz yolda bir adam görsek hemen etkilenirmiyiz etkilenmeyiz belki eşlerimiz içinde normal gelmeye başladı bu durum ki bakıp geçiyorlar bizde bakıp geçeriz gözümüzde bir yasakmi var ihanet bakışı ayrıdır görüp geçmek ayrıdır baknca ne düşünüldüğü önemli zaten çok fazla bakarsa aklından iyi şeyler geçmiyordur eşinin gözüne bak kadının yuzunemi vucudunami bakmaya calisiyor hemen anlarsn
(1,822 puan) tarafından
Tabiikide.. sonuçta bizde yolda erkek görüyoruz yüzümüzü cevirmiyoruz ki..bence erkeklere normal geliyor ..tabiiki zina bakışıni anlamamak mümkün degil heleki o senin kocansa..
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Canım benim de arada böyle durum başıma geliyor karşıdan birinin geldigini fark etmiyorum. Gözüm zaten bozuk bir şey düşünüyorum adamla göz göze geliyorum yanında eşi de var mesela. Adam da bu kadın niye baktı diye bana bakmistir kesin. Dalmışım bir şey düşünüyorum aslında ona da bakmıyorum yani. Olabilir. Eşin öküz gibi durup bakmadiysa boşuna adamı suçlama 
0 oy
(2,061 puan) tarafından
Kız anlık dıyosun belki birine benzetti baktı çok fevri davranmışsın psikolojik olarak başka bır şeyden mi etkilendin ki bu kadar büyük tepki verdin 
0 oy
(4,276 puan) tarafından
Anlık bakıp kafasını çevirdiyse art niyetli olduğunu düşünmüyorum, siz hatalısınız bana göre. Boşuna huzursuzluk yaratmayın derim. Çünkü inan bana yok yere suçlanmak ya da haksızlığa uğramak kadar insanı karşısındakinden soğutan başka bir durum yok.
0 oy
(5,351 puan) tarafından
ben olsam

sahsen bende esin gibi tepki verirdim. durduk yere huzur kacirmissin. anlik olabilir bazen bende daliyorum

bakiyorum boş bos birine. yada o anlikinsanlik hali bakilir dakikalarca ask dolu gozlerle bakisip isaretlesip kur yapmamaislar ya neticede yolda yururken gözgöze de gelinir sizin gbi anlik goz hoze de gelinir bence abartmissin asiri derecede.
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Haksızsın. Yani biri geçerken dönüp bakınca eğer erkekse kötü mü oluyorum ya da eşime yanlış mı yapıyorum. Eşime bile gösteririm maşallah burada ki kizlar çok güzel diye(guvenim sonsuz) ki böyle durumda guvenjm olmasa bile abartilacak durum yok. Yani eşinize fanusa koyamazsınız günde kaç kere göz göze geldiği oluyordur birileriyle normal olarak 
0 oy
(3,314 puan) tarafından
Haksızsınız, kafasını kaldırınca görmüş de olabilir. Siz hiç bir erkeğe bakarken bulmuyor musunuz kendinizi yani kafasını kaldırınca bir erkekle yüz yüze illa ki geliyorsunuzdur. Yok yere kavga çıkarıp gününüzü mahvetmişsiniz. 
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Kuzu ilk evlendiğimde eşimde alışkanlık bakardı. Vallahi çok tepki gösterdim şuna hep kafası yerde yürür. Bence anlık bakmış yani bile isteye neden baksın hanımının yanında.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 180 göst.
9 Haziran 2024 Aile kategorisinde Muge (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 358 göst.
9 Haziran 2024 Diğer kategorisinde -Bal_bocegi02 (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 344 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 644 göst.