0 oy
136 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Salı günü sezeryan doğum yaptım bebeğim küveze girdi 34 haftalık eşim çalışıyordu başka bir şehirde işte hastaneye geldiğinde baya yorgunluk vardı ailemiz olduğu için konuşamadık sonra kaynanm vardı ona dedim sen git eşim burda kalsın devlet normalde izin vermiyor eşimde eve geldi ben ilk başta yanımda kalmasını istesem de kalmadı diğer gün geldiğinde benimle hiçbir şekilde ilgilenmedi ve bu çok zoruma gitti yani sonusta bir ameliyat geçirmiş im ve bebeğim yanımda değil ben biraz ilgi şefkat bekledim ama yoktu hicbirsekilde çok soğuktu ben ne kadar kirilsamda beli etmedim 7 gün oldu neredeyse bana karşı bir soğukluk ilgisizlik var ve ben buna tahammül edemiyorum bir yandan bebeğimin yokluğu bir yandan birazda olsa ilgiye ihtiyacım vardı ama yok yanımda yatıyor gecen söyledim bana karşı böylesin diye saçmalıyorsun dedi  optugunde bile içtenlikle opmuyor ben öyle söyledim diye artık mecbur hisedermis gibi bunun için ne yapmalıyım ben o öyle yapınca konuşmak bile istemiyorum sizce ilgiyi benmi gostermem gerekiyor yoksa başka biseymi bu anlamıyorum biri bişey söylesin gerçekten üzülmekten kafayı yiyorum bana verebileceğiniz tavsiyeler varsa dinlerim 

Kimse yadırgamak için yazmasın lütfen 

4 Cevaplar

0 oy
(426 puan) tarafından
Doğumdan sonramı böyle oldu? 
(5 puan) tarafından
Evet normalde bana yumuşak davranırdı ama sanki o giti yerine başka biri geldi elimi bile tutmadı çok zoruma giti akşam hep ağladım
-Reklam-
0 oy
(434 puan) tarafından
Sonuçta sezeryan olmuşsun belki canını acitcam diye korkuyordur ve bebek yanınızda değil ister istemez üzülüyordur kafaya takiyordur ben 34 haftalık hamileyim benim eşimde öyle ilgili biri değil mesela işten gelir duş alır telefon bakar yemek yer yine aynı hiç işten gelince sarılıp opmez nasılsın demez hiç dert etmiyorum  sende etme bacım dediğim gibi şimdi erkekler masraflar var diyordur bebek hastane de sen sezeryansin biraz yaklascak olsa erkeklerin bel altı hazır ola geçiyor  o yüzdende yaklasmiyordur
(5 puan) tarafından
Biliyorum ama bence bu kadarda olmamaliydi arabaya girdiğimde sütü düzgün bir yere bırakalım erimesin dedim ona bile sinirlenip kızdı ben sustum bidahada konuşmadım
(434 puan) tarafından
Erkekler hep öyle canim bungun en az 3 4 kere benim eşimde kızıp bağırdı duymazlıktan geldim farkındayım duygusalsin ve lahusasin inan bana hepsi geçiyor benim kizimdayken eşimle 3 4 ay sürdü kavgalarimiz kızım çok huysuzdu 37 + 6 da dogdu bir türlü meme tutmadı denemedigimiz kalmadı yok silikon uçlar yok göğüs ucum yoktu onun için pompalar gece agliya agliya deniyordum emzirmeyi tek başıma bırakıldım yanımda kimse yok ilk çocuk ne yapcam bilmiyorum 20 tane dikişle doktor ilaçları onaylamamis hastane uzak ağrı kesici antibiyotik kullanmadım 1 hafta sonra sarılık olduk hastaneye yattık orda ilaçları onaylattim ama o süreç beni mahvetti şimdi 3 yaş oldu kızım 34 haftalık hamileyim ve ne yasacagimi biliyorum yine tek kalcam annemle gorusmuyorum kayinvalidem de hastan de bekler evde yine tek olurum büyük ihtimal yine aynı şeyler yasanir
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Tamamen lohusalik hormonlarinin verdiği duygusallik ve paranoyakliktan.Esim ayniydi bende oyle hissediyordum.Gecici bir sureç geciyor sabredin evladiniza odaklanin siz erkekler bir bocaliyor başta sorumluluk hissi çokuyor ama toparlaniyor.merak etmeyin.
0 oy
(2,745 puan) tarafından
Canım hepimiz bunu yaşadık. Erkekler kadınlardan daha çok lohusa oluyor buna emin ol onlarda ciddi etkileniyor. Akışına bırak hepsi geçecek :) gülerek hatırlayacaksın
önce (5 puan) tarafından
İnşallah

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 217 göst.
0 oy
5 cevap 128 göst.
0 oy
8 cevap 319 göst.
17 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 339 göst.