+2 oy
166 göst.
önce Diğer kategorisinde (197 puan) tarafından
Nasil tanistiniz kizlar uygulamayla ben hamile olduğumu öğrenince bebek takibi yazdım ply storda karşıma çıktı  yükledim kullanmaya başladım.

16 Cevaplar

+1 oy
önce (94 puan) tarafından
7 yıl önce hafta hafta yavrumun karnımda gelişimini takip etmek amaçlı yuklemıstım
-Reklam-
+1 oy
önce (19,944 puan) tarafından
Ben oğlum kolikti ses açılan uygulamalardan burayı buldum bide kurcalarken baktım sohbet var ddm üye olayım şuraya 5 senedirde burdayım
önce (315 puan) tarafından
Benim 2böcek1çiçekti ozamanlar ismim fahriye
Aa hatırladım canım
Gerçekten mi beni hiç hatırlayan olmaz diye düşünüyordum
İsim hafızam kuvvetlidir :)
:)))))
+1 oy
önce (4,328 puan) tarafından
Hic hatirlamiyorum valla 2019da enes e hamileyken bulmustum buradan once kadinlar kulubundeydim
+1 oy
önce (1,977 puan) tarafından
Bebegimin gelisimini takip etmek icn en uygunu buydu diye dusundm sonra annelerinde bi sohbet tarafi oldgunu cok sonradan kesfettm ama olsn gec kalmamisim yinede
+1 oy
önce (1,538 puan) tarafından
Hamilelik takibi yuklemistim..ordan buldum burayı..sonra da bebek takibine gectim
+1 oy
önce (16,517 puan) tarafından
5 yıl önce kesfettim oğluma hamileyken indirdim gelisimine bakmak için sonra burayı gördüm ama hemen üye olmadım 1 sene sonra üye oldum
+1 oy
önce (2,765 puan) tarafından
Hamileyken kullanıyordum ne zman doğar diye sonrasında kızıma yuruyemevek konusamayacak falan dediler fizik tedavi yapıyordum her ay programda gelişimi okuyup kızımla karşılaştırıyordum çok şükür şuan kızım iyi herşeyi erken yaptı 
+1 oy
önce (3,986 puan) tarafından
6 yıl önce bende hamileliğimi öğrendiğim de yüklemiştim sonra sildim ikincide tekrar yükledim sonra tekrar sildim şimdi Google dan giriyorum 
+1 oy
2019 da eltim önermişti ama sohbeti demedi böyle mesaj falan geliyor güzel uygulama demişti ordan üye oldum sonra buraları keşfettim tabi bi ara kaydımı sildirdim yeniden üye oldum
+1 oy
önce (99 puan) tarafından
Ben 2023'te tanıştım hamile olduğum zaman doktorum önermişti Play Store'dan yaz çıkar karşına takip et dedi Ben ilk önce gebelik takibi yapıyordum sonra bebeğim doğunca bebek takibine geçtim Sonra bir gün bir şey oldu bebek takibinden yazdım Onlar da bana Konu Dışı sohbetlerinden yaz dediler sonra buraya ile tanıştı
+1 oy
önce (4,485 puan) tarafından

Ben 4 yıl önce hamileyken Google üzerinden bir şeye bakıyorduk eşimle sonra da burayı bulduk hade kayıt olayım da sorayım dedim sorumu eşime de okumuştum cevapları tabi gebe bölümündeydim bebeğim doğdu sonra burayı gördüm hade burayı da hesap açayım dedim ama korktum hep linc ediyorlardı insanları bende bu gebelik dışı sohbeti ünlüler kullanıyor herhalde dedim korkuyordum hesap açmaya :D tabi sonra açtım hesap postumu da açtım çokta güzel gayet iyi karşilandim sevinmiştim :D

+1 oy
önce (28,652 puan) tarafından

Kızıma hamileyken vardı hesabım uyeydim ama kullanmıyordum sonra sildim bu hesabımı açtım kızım iki üç aylıktı o günden beri kullanırım :)

+1 oy
önce (1,956 puan) tarafından
2018 de tanıştım bebek takıbı olarak ama o zaman soru cvp bilmiyodum hiç 2019 da oğluma da hamile kalınca tesadüf karşıma çıktı böyle soru soranlar olduğunu ☺
+1 oy
önce (735 puan) tarafından
Gebe uygulaması - bebek bakım uygulaması - anneler sayfası keşif 
+1 oy
önce (579 puan) tarafından
Gelinimizle ben aynı ay hamile kalmıştık o yüklemiş programı bana tavsiye etti öylelikle yükledim ilk hamilelik bölümünde takıldım bebek doğunca bebek bölümüne geçtim bu sohbet bölümünü geç farkettim 
0 oy
önce (4,294 puan) tarafından

Ben hamileyken başka uygulama kullandım 

Bebek doğunca bunu indirdim öyle keşfettim 

3 4 aydır buraya üyeyim

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 318 göst.
13 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Hayalseveranne77 (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 713 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (1,131 puan) tarafından soruldu
+2 oy
30 cevap 736 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yasmin65 (636 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 842 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,468 puan) tarafından soruldu

399,431 soru

11,947,628 cevap

36,102 kullanıcı

...