0 oy
107 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (20 puan) tarafından
6 adet şeker pare 

Bir kase tarçınlı yoğurt 

4 tane kaymaklı buskivi :) gün boyu bunlarj yedim 

Halada şeker istedigimi bastirmadim şuan çok pişmanım kaloriye dönmesin diye gün içinde eritebilirimiyim bunlarj

11 Cevaplar

0 oy
önce (10,027 puan) tarafından
diyettesin ve kaymaklı bisküvi yiyorsun :) neresi diyet bunun
şekerpare dediğin de tatlı olan şekerpare değildir inşallah
önce (20 puan) tarafından
Tatlı olani
aboo senin bugün ağzına başka bir şey koymaman lazım kız bu nasıl diyet
tarçınlı yoğurt benim burdane işim var diyor
-Reklam-
0 oy
önce (59 puan) tarafından
Kız hepsini aynı gün nasıl yedin birde 6 şeker pareyi nasıl yedin tatlı çok seven ben 2 de tıkanıyorum
0 oy
önce (4,303 puan) tarafından

Tarçınlı yoğurt: abla bu menüde ben ne alaka :)

Yok bacım sen şerefinle boz bu diyeti boşver altı şeker pare nedir diyette olmasan bu kadar yemezsin emin ol 

Canım 40 kilo verdim yoğurt la tarçın bastırır tatlı kırizine diye yedim ama hakim olamadım dalga geçecek birşey yok
önce (4,303 puan) tarafından
Kız 40 kilo vermiş kadınla dalga geçmek benim ne haddime oturup kendi kiloma ağlarım anca helal olsun valla altı şeker pare hakkın o zaman ☺️❤️
Tamamen mizah amaçlı yaptım yorumu da canım dalga geçmek kırk kilo vermesen bile ne haddime ☺️❤️
0 oy
önce (851 puan) tarafından

Yogurtla dengelenmiş canım sıkma canını yoğurt olmasa kurtaramazdın:D

bende uzun süredir diyetteyim bazen çok sıkılıyorum zor kilo veren birisiyim bazen tatlı atağı geliyor ve bırakıyorum kendimi yiyorum geçen gün 2 dilim baklava,2 muz, bir kase sütlaç ,bir tane çikolatalı gofret ve son olarak   bir dilim kavun yedim ve hepsi vur günde . resmen zincirlerimden boşanmış gibiydim .sonra pişman oldum mu hayır .doğumdan bu yana dikkat ediyorum diyet yapıyorum bir sene de 97 kilodan 69 a düştüm .yavaş yavaş verdim kalıcı verdim hala da devam ediyorum 60 kgya kadar devam. Eve dedim niye pişman olayım iyi ki yedim sonra kaldığım yerden devam  önemli olan sürekli hale getirmemek .diyetisyenime söyledim iyi yapmssin dedi ödül se ödül  :)

Sende arada bir olduysa hiç bozma motivasyonunu devam edersin kaldığın yerden insanız yaa hiç mi zaafimiz yok elbette olacak böyle şeyler.ama hergun yapma ;)

Yeni yaptım herkes yediğim tarçınlı yogurd takılmış ama onu tatlı istegim kesilsin diye yemiştim kesilmeyince devamı geldi
:) çok iyi anlıyorum seni
40 kilo verdiysen bir gün bunları yedin diye kilo almazsın canım hiç sıkma kendini yaa esprisine yoğurda takılıyoruz ben alasını yaptım bu atağın hemde kaç kere hiç de kilo almadim arada bir yedim diye
0 oy
önce (4,217 puan) tarafından

Diyetteysen ve bunları yediysen günlük kalori ihtiyacını zaten tamamlamışsın. Üzerine ne yersen ye fazla olacak :). İşin zor. Çok tatlı istediğinde 1-2 hurma at ağzına ya da küçük bir parça bitter çikolata. Böyle diyet olmaz :)

Canım bugünlük bozuldu diyetim kendime hakim olamadım 40 kilo verdim
önce (4,217 puan) tarafından
Hey maşallah. O zaman haketmişsin zaten ödül kaçamağını sen. :)
0 oy
önce (10,898 puan) tarafından
Ah cnm bu şekilde olur mu

3 buçuk aya yaklaşıyor diyetteyim çok şükür 16 kilo gitti yarın tartı günüm 

Midem de bünyem de alıştı çok şükür 
Öyle desene ;))))
Kaç ayda verdin kız
Spor yaptin mi
Sporsuz 5 ayda
Kız nasıl verdin kaçtan kaç oldun
100 kilodan 60 a
Vayyy sarkma oldu mu peki
0 oy
önce (94 puan) tarafından
Facsecret uygulamsımdan istedigim herşeyi hesaplarsın 
0 oy
önce (11,170 puan) tarafından
Tek şekilde dengelersin eve almayarak :D yememen lazım bacım .hatta koklamaman bile lazım .bu gün catlasan 6 tane şeker pareyi bile dengeleyemezsin :D ben dün ağzımın suyu aka aka kadayıf tatlısıni izledim agzimin suyunu silip devam ettim :D
40 kilo verdim bugünlik atak gecirdim canım yoğurtla tarçın belki durdurur dedim hakim olamadim
önce (11,170 puan) tarafından
Ooo kırk kilo vermişsin .bu gün de ye ozaman bacım.
0 oy
önce (15,646 puan) tarafından

Bende diyetteyim ve bugün hem hamur işi hem baklava yedim :) diyete baklava molası oldu maalesef :) akşam sadece salata yiyeceğim ve ekstra spor yapacağım bunun için keşke hiç olmasa ama arada kaçamak oluyor maalesef  önemli olan dengelemek nasılsa bozuldu deyip koyvermezsen süreçte telafi edersin 

İnslah morelim bozuldu ama yapacak bişey yok kaldığımız yerden devam
0 oy
önce (137 puan) tarafından
Zaten 40 kilo vermişsin O sebepten bu yediğinde sana ödül gibi olur afiyet olsun hiç üzülme ❤️
0 oy
önce (1,439 puan) tarafından

Uyuyana kadar koş sen canım o zaman belki kaloriye dönmez :)

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 239 göst.
29 Temmuz 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hilalyyy (420 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 220 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris (820 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 402 göst.

399,429 soru

11,947,680 cevap

36,103 kullanıcı

...