0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde (21 puan) tarafından
Sorum yukarida kizlar

5 Cevaplar

0 oy
(121,425 puan) tarafından
ovulasyon testi geldi aklima
-Reklam-
0 oy
(292 puan) tarafından
Adeti düzenli ise adet takviminde yumurtlama gününü takip ederek orada gösterilen yumurtlama gününden bir gün once başlayarak 4 gün üst üste günde bir ilişki. Örneğin yumurtlama 20 ekimde ise 19 20 21 22 ekim tarihleri degerlendirilmeli. Iliski öncesinde baba adayının da 3 4 günlük cinsel perhiz yapmış olması. Anne adayının folik asit kullanimina baslamis olmasi ve düzenli dengeli saglikli beslenmesi varsa fazla kilolarini vermesi mümkünse ara ara da olsa yürüyüş gibi fazla yorucu olmayan egzersizler yapması. Stres ve kaygıdan uzak durması. Eger iciyorsa anne ve baba adaylarının sigara ve alkolü bırakmaları gibi etmenler katkı sağlayacaktır. Eger düzenli ilişkiye ragmen cocuk olmuyorsa en azindan 4 5 ay denendikten sonra hekime basvurulabilir. Doktorlara göre 1 yıl düzenli ilişkiye ragmen cocuk olmaması kısırlık sayılıyor ancak yaşlar büyükse 3 4 ay sonrası doktora gitmek en mantıklısı. Her iki çifte de gerekli testler yapılıp sorunun nerden kaynaklandigina bakilarak ona uygun tedaviler sunuluyor. 
(21 puan) tarafından
54 kiloyum cnm 2 cocuk annesiyim zaten benim bünyem öyle kolay kolay hamile kalabilen bir bünye degil kizim 9 oglum 3 yasinda aralarinda 6 yas var bu 6 yasin arasinda 2 tane düşügüm var ilac ile hamile kalmıştım düsenlere
önce (292 puan) tarafından
Anladım canım Rabbim kolaylıkla hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin tez vakit
önce (292 puan) tarafından
Araştırıldı mı peki eşin ve sen ikiniz birlikte gidip canım sorun neyse öğrenip ona göre çözüm aramak en güzeli aslında. Bir de saracoglu keciboynuzu kürünü deneyebilirsiniz eşin icecek sabah aksam 1 bardakti galiba. Onun dışında Mfk eş paketi ile hamile kalan da çok
0 oy
(3,692 puan) tarafından
Eger adetin duzenliyse, adet oldugun gunden baslayarak ssymaya 8 ve 15. gun araliginda 1 gun arayla iliski oneririm. O gunlerden birinde mutlaka yumurtlama gunu oluyo. Iki cocuguma da ilk aydan bu hesaplamayla hamile kaldim.
0 oy
(21 puan) tarafından

image

image

kizlar bunlar ovulasyon testlerim 2 gün once piki gördüm ama buna ragmen olmuyor daha önceleride cok ovulasyon testi kullandim ama hamile kalamiyorum
(70 puan) tarafından
Canım havuç ye yumurtaların catlasin birde ilişki olmalı
0 oy
(2,076 puan) tarafından
Yumurtlama günleri bilip güzel degerlendirmek ve doktora gidip güzel muayene olup onun tavsiylerini dinlemek 
(602 puan) tarafından
Ben çok kullandım ondan canım şimdi baya acısını yaşıyorum. İnşallah sende yarar
(21 puan) tarafından
İnsallah cnm allah razi olsun
(21 puan) tarafından
Ben daha once 2 defada klomenle hamilelik elde ettim ama saglikli olmadi kimyasal oldu
(602 puan) tarafından
İnşallah bu defa sağlıkla bebişin sana tutunur canım
(2,076 puan) tarafından
Hepimizin hakkında hayırlısı kızlar

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 86 göst.
0 oy
6 cevap 83 göst.
30 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Toprak_kokusu (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 262 göst.