0 oy
368 göst.
Diğer kategorisinde (7,625 puan) tarafından
 Nasıl bir devirdeyız  korkmaya başladım   2 önce tıktok indirip  video baktım öyle  şeyler vardı ki 2 gün zor dayandım ve sildim    ve bebekleri  para için öldürmek ne demek ya  aklıma sığmıyor artık    Allah'ım sen yardım et  masum kullarına  

5 Cevaplar

+1 oy
(1,723 puan) tarafından
İnstegramda yağmur ibiç var kesin doğru bilgileri o veriyo. Malesef çok şeyler dönüyo
(7,625 puan) tarafından
Aynen  var hemde çok
(495 puan) tarafından
Ayy inanmıyorum o kadar mutlu oldum ki şuan yıllar önce takip ediyodum ben.Sürekli hesabı kapatılırdı ama tekrar tekrar yeniden açtıkça takip ederdim.Onun sayesinde zaten aşıların gerçek yüzünü öğrendim ve bisürü şeyi.Sonra yıllarca Instagram kullanmadım unuttum adını hatırlamıyodum da bi türlü.Yazdığınızı görünce a evet o oldum şuan Instagram indiriyorum sırf o hesaba bakmak için çok teşekkür ederim ♥️
(1,723 puan) tarafından
Evet yedek hesabıda var. Kadın sürekli bişey paylaştıkça kısıtlama getiriyolar yazdıklarını siliyorlar. Yedek hesaptan takip ediyorum bazende kitabınida alıcam insallah
-Reklam-
0 oy
(18,048 puan) tarafından
O nerden çıkmış. İlk defa duyuyorum 
(4,324 puan) tarafından
Aşağı yazdım, yorumda linki kabul etmedi.
(7,625 puan) tarafından
Haber izlemiyor musun heryerde var
(18,048 puan) tarafından
İzlemiyorum haber inan ki.
(18,048 puan) tarafından
Teşekkürler rlm
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Tiktok kulanıyom hic  duymadım ben öyle bişey
(7,625 puan) tarafından
Video izle   ıntar edip ölüyor  insanlar video paylasıp teyzeler cıbıl şekilde dans ediyor kimisi ana avrat küfür ediyor nasıl görmüyor sun
(8,328 puan) tarafından
Canım ben bebekle ilgili bişey görmedim
(7,625 puan) tarafından
Haberde çıktı o yakında tıktok cıkar
0 oy
(4,324 puan) tarafından

İnşallah adaletten kestiğimiz umudu içeride sağlarlar. 

Bilgisi olmayan arkadaşlara; 19 sağlık kuruluşu var isimleri de açıklandı. Bilgisi olmayan arkadaşlar da girip hastanelere bakıp ona göre seçim yapsınlar.

ortalık çalkalanıyor. İlk olarak aylar önce konusu geçmişti, şu an yakalandılar. Özele sevk edip bebekleri ya da ameliyat önerip para alıyorlar ailelerden. Konuşmalarda bugün yaşat o çocuğu aileden ameliyat parasını alalım akşam yeriz muhabbetleri… Çocuğu öldür 50 satürasyonlu çocuk mu olur diye hemşireye cümleler vs var.

(7,625 puan) tarafından
Evet malesef
(1,915 puan) tarafından
50 satürasyon ne gı
(7,625 puan) tarafından
Bilmiyorum bende
(4,324 puan) tarafından
Kandaki oksijen basıncı.
(7,625 puan) tarafından
Yani yaşam şansımı oluyor
(4,324 puan) tarafından
Olması gereken değerden oldukça düşük değer, doktor değilim ama bu kelimeye neden takıldınız ki? Baştaki çocuğu öldür lafına takılmalısınız. Doğal sebeplerden ölmek üzere olan bir bebek veya insan için bile kimse bu cümleyi kuramaz. Bırak yaşayanı, öldükten sonra hayata döndürmek için uğraşmaları gerekir.
(7,625 puan) tarafından
Malesef onlar parayı duşunıyor hastane açıklanmadı kim bilir kımler o açıyı yaşattı ******** ler
(1,915 puan) tarafından
Tabiki okuduk üzüldük ama bilmediğim bir kelime merak ettim ya çocukla ilgili olunca
0 oy
(362 puan) tarafından
Tik tokta vardi bebeklerin bacaklarini kesiceklermis gel Keste gorelim şeklinde ayni seymi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 294 göst.
12 Ekim 2024 Aile kategorisinde Sekerkiz06 (2,404 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 311 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Sendeee (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 104 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,951 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 379 göst.
14 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (5,414 puan) tarafından soruldu

400,695 soru

11,988,588 cevap

36,171 kullanıcı

...