0 oy
517 göst.
Aile kategorisinde (289 puan) tarafından
Arkadaşlar az önce alt mı üst mi ya mı bilemedim ama bir komşu kısa kısa matkap çalıştırıyordu bize de ufaktan ses geldi. Eşimde helen kalktı üstünü giyindi uyarmaya gitti. Evet haklı bu saatte çalıştırılmaz ama 2 defa matkap sesi geldi diye de kapıya gidilmez bence. Eşime bak lütfen kimseyle muhatap olma hamileyim geriliyorum dedim eşimde bu saatte abim babamda yapsa giderim kapılarına dedi gitti. Benim gerilme sebebimde eşim zaten komşulardan yana sıkıntılı komşulardan biri darp etmişti 2 yıl önce. Siz olsanız ne yapardınız 

11 Cevaplar

+1 oy
(15,924 puan) tarafından
Taşınma vs gibi durum yoksa bu saatte doğru değil ama  devam eden bir ses değilse tolere edilenilir bence 
-Reklam-
+1 oy
(1,578 puan) tarafından
Valla devir kötü olduğu için eşim benim de biriyle tartışmaya girmeme izin vermez kendisi de girmez çok şükür Rabbim iyilerle karşılaştırsın. Küfür etseler dönüp bakmaz çünkü ortalık sebepsiz adam yaralayacak manyaklarla dolu
(7,145 puan) tarafından
Vala haklısın malesef ansızın karşındaki yukseliveriyor sesi, kavga hazır:(
0 oy
(11,298 puan) tarafından
Yani canım evet bu saatte yapılmaz ama komşuluk bu da yani az çok bazı şeylere azcik göz yumulmasi lazım.yarin bir gün bebek olacak o insanlarda dakika başı inse bebek sesinden uyuyamıyoruz deseler ne olacak
(289 puan) tarafından
Aynen öyle bebek sesine gelseler o zaman da başka sıkıntı. Ama eşim bebeği dışarıya atamam ama siz de matkabı gecenin bir yarısı çalıştırmazsınız der savunmasını yapsr
(11,298 puan) tarafından
İstediğini yapsın canım bir apartmanda oturuyorsunuz hep tatsızlık hep münakaşa.benimde eski üst komşum gece bildiğin iş yapiyordu koltukları çeke çeke ev supuruyordu gece 3 te.ama sonra öğrendik ki kadincagiz pskolojik sorun yaşıyormuş .hiç ses etmedik bir süre sonra gelip özür diledi
0 oy
(848 puan) tarafından
7 buçuk gibi biz de Hilti çalıştırmıştık ama bi delik delecek kadar :) eve yeni taşındık ve anca eşim işten gelince yapıyo bu tip şeyleri. Gürültü yapmak tabi ki hoş değil ama mecbur kalınıyo bazen. Mesele fazla uzarsa uyarmak gerekebilir ama birkaç dakika süren şeyler için uyarmaya gitmek uğraştığına değmez bence 
0 oy
(3,970 puan) tarafından
Yapacak bişey yok adam gitmiş. Sen stres yapma olan snaa olmasin. Bu saatte tabiki ses yspilmaz ama bazi seylere de bazen müsamaha gosterebiliriz. Toplu yaşam bunu gerektiriyo. Adam belki yarin ise gidecek aksama kadar yine yapamaycak ve evle ilgili acil biseyse.
0 oy
(12,862 puan) tarafından
Valla biz 5 sene apartmanda yaşadık hiç de sorun etmedik böyle şeyleri eşim pvc işi yapıyordu yeri geldi kendi başkasının işini yaptı kısa bi süreyle ve her gün değilse bazı şeyler tolere edilebilir.

Adam.calisiyordur o saatte eve gelmiştir çok kısa bi is yapmıştır uzun uzadıya rahatsızlık yoksa bazı şeyler duyuamali
0 oy
(4,424 puan) tarafından
Artık herkes o kadar agresif o kadar gergin ki patlamaya hazır bomba gibi bekliyorlar üst katta oturan komşu bile demek istemiyorum şahıslar halı silkeledi sadece baktım eşime dedim yarın güvenliğe yada yonetime bildir muhatap olma  o kadar çok komşu kavgası ile haber gördüm ki korkuyorum inanın normalde hakkımı savunan insanın savunmak dahi istemiyorum diyeceğim şu ki eşiniz haklı ama hiç mi hiç gitmesin kimseyi uyarmasin uyarmanin sonu kötü oluyor görüyoruz haberlerde
0 oy
(918 puan) tarafından
Eşin abartmış insanlar çalışıyor akşam geliyor halledılmesi gereken acil bıt iş olabılır6 sizinde bebegjnız olacak o zamanlar adamlarda her dk kapınıza mı gelsin sızde anlayacağını bildiğiniz çocuğu yapmasaydınız derler yano bence demeliler kocan fazla abartmış hâlden anlamak gerekiyor çok ayıp
0 oy
(626 puan) tarafından
Bu devirde kimseyle muhatap olunmaz mümkün mertebe 
0 oy
(9,579 puan) tarafından
Ben olsam gondermem yani tamam yapilmaz ama cok da bisey degilmis surekli olsn bisey degil olabilir yani acil bisey olmustur belki 
0 oy
(2,021 puan) tarafından
Bizim her saatte oluyo üst komşu ama eşim hiç gitmez bazen ben derim gruptan yaz fln yinede yazmaz

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 219 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde Simyaci (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 424 göst.
22 Haziran 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 323 göst.
21 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde İlkim (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 544 göst.