0 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde (4,789 puan) tarafından
Kızlar anne baba calisiyor cocugu krese vermisler ogretmen bozuntusu cocuga vurmuş  sevmiyorsaniz bu meslegi yapmayin ufacik cocuga vurmak ne demek

8 Cevaplar

0 oy
(2,152 puan) tarafından
Gördüm dün haber'de elleri kırılsın çocuk uyuyo bi'de Allahından bulsun belasını
(4,789 puan) tarafından
Insanın ici gidiyor ya senin öpmeye koklamaya kıyamadigin cocuga bunu yapinca bazilari insanliktan nasibini almamis
-Reklam-
0 oy
(2,217 puan) tarafından
Sırf bu yüzden kızımı kreşe vermeye korkuyorum
(4,789 puan) tarafından
Acikcasi bu yil bende cok duydum burda da bir kaç kisi birseyler yazdi bende korkuyorum
0 oy
(4,892 puan) tarafından
Bende izledim sabah . Çok sinirlendim yaa . Keşke kendi baksa çok küçük çünkü bebek
(4,789 puan) tarafından
Ne yapar artik bilmiyorum anneside boyle olsun istemezdi bakıcı dursa onlarada guven olmuyor
0 oy
(4,538 puan) tarafından

1 yıl istemeye istemeye bu işi yaptım asla hiç bir çocuğa sesimi dahi yukseltmedim gözümüzün içine bakıyorlar pırıl pırıl masum çocuklara nasıl kiyiyor bu insan kılığına girmiş şeytanlar anlamıyorum anlam veremiyorum yazıklar olsun annesinin yerinde olsam saçını başını yolar bir güzel döverim :angry:

(2,152 puan) tarafından
Sıkayet ettiler tutuklandı canım
(4,789 puan) tarafından
Cikamasin insallah ufacik cocuga el kaldirmak ne
(4,538 puan) tarafından
Tutuklanmayla içim sogumaz benim öncesinde bir güzel doveceklerdi nasıl oluyormuş küçücük savunmasız yavruya vurmak görsün
0 oy
(2,317 puan) tarafından
Bu kreş ve ana sinifi ogretmenleri neden bu kadar kudurdu acaba
(4,789 puan) tarafından
Demi hep bir olay bazilari insanliktan nasibini almamis
0 oy
(1,655 puan) tarafından
Bunlar bu cesareti nerden alıyor ya ne olarak kim olarak eller kırılasıca küçücük çocuklardan ne istiyorsunuz bir değil iki değil benim bir arkadasim da çalışıyor oğlunu verdi 3 yaşında ağlayarak götürüyorum sabah diyor gitmek istemiyor diyor bide kalkmış bana diyor sende ver ben çalışmıyorum akşama kadar evde iş yok güç yok bebek yok niye vereyim hatta hiç düşünmüyorum bu gidişle böyle pislikler yüzünden kızımın asla rencide edilmesine gelemem bikere okula gittim anasinifinin kapisinda çocuklara kizdiklarini görüyorum nasıl rencide oluyorlar nasıl çaresiz kalıyorlar benim içim gidiyor o an tekme tokat o kişiye girişmek istiyorum eğer severek yapmayacaksaniz yapmayın ya yapmayın 
(4,789 puan) tarafından
Severek gitmiyor demek ki azarliyorlar mi ne yapiyorlar
(1,655 puan) tarafından
Evet bende öyle düşündüm
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Benim kızım 2 yaşında asla durmayan bir çocuk enerjisini atamıyor sosyallesmeyi çocukları çok seviyor ama yaşıtları yok eşim kreşe verelim dedi bende oule dusundum ama o haberi görünce eşime dedim kesinlikle vermiyoruz biz saçının teline koyamiyorken şerefsizin biri geliyor uykuda tokatlıyor daha 21 aylık bebeği 
0 oy
(9,580 puan) tarafından
Videoyu simdi izledim elimi telefona sokup kadina da bi tokat ben atasim geldi 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,131 göst.
21 Mart 2021 Aile kategorisinde Ndclglu (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 133 göst.
14 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esenb23 (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
65 cevap 2,496 göst.
4 Aralık 2023 Aile kategorisinde Melek8663 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.
18 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde anne.bebek (18 puan) tarafından soruldu

400,694 soru

11,990,044 cevap

36,175 kullanıcı

...