+4 oy
537 göst.
önce Diğer kategorisinde (1,275 puan) tarafından

image

Bu hastanelerden uzak durun isimleri açıklandı ...

17 Cevaplar

+3 oy
önce (1,311 puan) tarafından
Devlet Hastanesi basaksehir çam sakura da var
önce (165 puan) tarafından
Allah razı olsun
önce (388 puan) tarafından
Hem orda doğum yaptım oğlum 23 günlük ken yatış verdiler enfeksiyon kapmıltı hafif öksürüğü var diye öyle bi hastaneye benzemiyor her gün görmeye de gidiyordum bebeğimi
Tamamda o doktorda işin içinde haberi okumadınız mı
önce (388 puan) tarafından
Yok canım hastanelerin isimlerini okuudm dediğün doktor çam sakuradamıy mış neye kğme güvenicez bilmiyorum
Evet canım oradaymış önceden
-Reklam-
+2 oy
önce (1,004 puan) tarafından
Ben listeye sıradan bir bakmaya başladım, ürperdim, ortaya geldim bıraktım. Çünkü hepsinin ülkenin "en meşhur" partisiyle bağlantısı var. Bir gram hakkım varsa haram olsun.
önce (5,347 puan) tarafından
ne geliosa basimiza meshurlardan geliyo zate:)
İnsanın namı artınca sorumluluğu, bir o kadar da vebali artıyor demek ki. Boğazlarında bizim hakkımızla can veremesinler inşallah. Öldük diye bile sevinemesinler, verdikleri can da ahirette azap olsun onlara.
önce (1,275 puan) tarafından
Bu hastanelerin kapatılıp diğer hastanelerinde çok detaylı bir şekilde incelenmesi lazım ama bunu kim yapcak ?işte
Koskoca Türkiye Cumhuriyeti devletinin yetememesine çok üzülüyorum :'(
+1 oy

Haber bu kızlar ilker gönen doktorun adı

image

önce (55 puan) tarafından
Allah belasını versin onun ve onun gibilerin bildiğim bütün küfürleri etmek istiyorum onlara daha bilmediğimiz ne kadar hastane vardır kim bilir ne yapcaz nasıl doğurcaz biz iyice korkuyorum artık
Amin canım
+1 oy
önce (1,986 puan) tarafından
Devlet hastanesi de var sadece özel olarak düşünmeyin. Benim sapasağlam çocuğuma tirodi çok yüksek sarılığı çok yüksek dediler aynı gün 2 saat arayla başka hastanede tekrar test yaptık her şey normal çıktı. Yine aynı şekilde daha 1 hafta önce kanında enfeksiyon var acil yatış yapılmalı dizanteri olmuş şok geçirebilir denilen çocuğuma imza atıp çıkıp ertesi gün başka bir hastanede test yaptım vitamin eksikliği bile çıkmadı. Kesinlikle tek doktor tek hastane ile kalmayın imza atın çıkın .
Sadece çocuklara değil ki ben 2 sene önce bir hastalandım benim kemiklerim kırılmış romatizmam varmış bana Ankara'da özel hastanede fıtık diye epidural enjeksiyon yapıp gönderdiler fizik verdiler kırığın olduğu yeri ödem yaptılar yürüyemeyincede beni psikiyatriye yolladılar çözümünü şehir hastanesinde buldum Allah razı olsun o şehir hastanesi'ndeki doktorlardan özel resmen para için herşeyi yapar
önce (165 puan) tarafından
Aynen bu gibi durumlar çok var
Benzeri başıma geldi
0 oy

şafak hastanesi estetik islemler cok ucuz dikkatimi cekiyordu. medilife hastanesi. bısektomi ve gidi lipoliz cok ucuzdu.  birine liplift yapmislar kadinin burun delikleri bile sekil degismis. bunu hangi dr yapti yazdim bisektomi dusunuyordum ama inanin korkuyorum  bu liplifti yapan dr denk gelir diye tehel dikmis resmen o nasi bi dikis teknigidir yazdim. bana ukala bi tavirla hastamiz cok memnun hanimefendi diye cvp verdiler:))

Yaptıkları iş için değil bir coğu para için yapıyor maalsf .Sonrasında bir sorun olduğunda vücut anatomisine bağlayıp tekrar bir ucretle düzeltmeyi teklif ediyorlar ..
aynen oyle.  butarz seyler bilindik yerde yaptirilmali zatn de yinede   en basitinden bir grip tedavisi bile olsa saglik ve can emanet edilio yani .
0 oy
Bunu daha önce açıkladılar zaten 
0 oy
önce (16 puan) tarafından
Şaka mı doğuma 20 günüm kaldı ve gittiğim hastnenin adı var napıcam ben şimdi 
önce (4,472 puan) tarafından
Başka hastane bulacaksın mecburen .
İnşallah sağ sağlim kucağında alırsın Rabbim kurtarsın tek avazda hangisinde yapacaktın
önce (16 puan) tarafından
Medilife hastanesi
Hangi hastaneydi ?Kesinlikle başka hastane bul
0 oy
önce (734 puan) tarafından
Kanım dondu resmen. Hastalık bilmediğimiz bir konu doktor ne derse kabul etmek zorundayız Allah hepsini bildiği gibi yapsın 
Maalsf artık ülkemin doktoruna bile güvenemez hale geldik insalar insanlıktan çıktı  resmen .Para icin millet neler yapıyor
0 oy
önce (9,416 puan) tarafından
Ya ben bu olayin aslini astarini bilmiyorum Allah razı icin biri bana anlatabilir mi acikcasi cok telefona bakmiyorum baktigimda da bu tarz postlars girmiyorum ama cok paylasildi korktum 
önce (4,694 puan) tarafından
Kısacası sapasaglam bebekleri küvoz parasi icin ölüme terk etmisler hepsi anlasmali hemsiresinden tut paramedige kadar küvoz basi devletten para alıyorlarmis cocuklari öldürmüşler
Allahin belalari cocuklari yemisler falsn mi dediler oyle bisey de okumustum
önce (4,694 puan) tarafından
Ölümüne sebep olmuslar hem devletten hem ailelerden para almislar cocuklari beslememisler bile bazilarina gerekli ilaclarini vermemisler kime güvenicez bilmiyorum en egitimlisinden en cahiline kotu insanlar seytanın is yapmasina gerek yok insanlar seytanlaşmış insallah o insanlar can veremez inim inim inlerlerde o gunahsiz sabilerin ahlarindan iki yakalari bir araya gelemez
Ah ah nasil goz gore gore boyle bisey yapilir
0 oy
önce (1,134 puan) tarafından
Ana geçen duydum haberle ilgili mi çocukları  bilerek küvese falan alıyorlar onlar mi
Aynen öyle
0 oy
önce (3,047 puan) tarafından
Trg ye evime çok yakın diye bir iki kere gitmiştim çocuklarım için. Berbat bir hastane yazılan doktor farkli muayene eden farklı asla çocuklarıma iyi gelmediler doktor olduklarından dahi supheliydim şuan diyorum ucuz kurtulmusuz. Şafak Hastanesi'ne de 6 yıl önce filan gitmiştim bir kadın çocuk doktoru vardı aşırı iyiydi doktor çok memnun kalmıştım ama tekrar gittiğimde o doktor yoktu bir daha da gitmedim. Allah'ım korumuş bizi. Ki bence sırf para için yoğun bakımda hasta tutan çok hastane var.
Allah iyilerle karşılaştırsın valla artik insan doktora bile guvenemiyor.Para için neler yapıyorlar
0 oy
önce (33 puan) tarafından
Bu olay 5 ay önce açığa çıkmış aslında. YouTube'da bir sürü haber videosu var. Aylar önce açığa çıkmış bir şey varken, neden şimdi tutuklama oluyor, neden şimdi hastane isimleri açıklanıyor.. Yazık ya. Valla etkisinden çıkamıyorum şu olayın.
Adalet olmadığı için ülkede olabilir
0 oy
önce (2,105 puan) tarafından
Güney hastanesi zamanında çocuklarıda değiştiriyordu oda bir ara gündem olmuştu ablamda orada dogum yaptı 
En en korktuğum olay biliyomusun Allh iyilerle karşılaştırsın
0 oy
önce (1,076 puan) tarafından
Ben ilk çocuğumu bebek çetesi hastanelerinden biri olan medilife beylikdüzü hastanesinde doğuracaktım. İşler ters gitti ankaraya ailemin yanına gitmek zorunda kaldım doğum ankarada oldu oğlum erken ve zayıf doğmasına rağmen sağlıklıydı küveze girmedi bunların eline düşseydi belki de ölüsünü alacaktım
Ayy Allh korumuş ya
0 oy
önce (1,218 puan) tarafından

ALLAHtan fakirim hiç özele gitmedim:angel:

0 oy
Bnm bbebegimde yeni doğunca özel hastanenin yoğun bakımına alındı 7 gün sonra taburcu oldu.  Samsunda yaşıyorum.  
Samsun atasam
benim evin yan tarafı hemen atakumsa
AA öylemi. Bn termede yaşıyorum.  Bebeğim özel atasam hastanesine sevk edilmisti
Küçük bir hastane orası bende bı kaç kez çocuk doktoruna götürdüm kızımı
Olabilir . Çarşambada dogum yaptım oraya sevk edilmişti . Hergun süt götürdüm sezeryanli halimle
0 oy
önce (1,973 puan) tarafından
Allah kahr etsin onları peki ne ceza aldilar  umarım kendilerine laik ceza verilmiştir

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 33 göst.
0 oy
1 cevap 177 göst.
24 Eylül 2024 Aile kategorisinde ptrck (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.

399,850 soru

11,960,133 cevap

36,128 kullanıcı

...