0 oy
35 göst.
önce Diğer kategorisinde (23 puan) tarafından
İki haftaya gelmezse 40 haftada doktor suni ile baslatacaklarini söyledi kendi sancimin gelmesi için neler yapabilirim 

3 Cevaplar

0 oy
önce (1,986 puan) tarafından
önce tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım çömelip dizlerinden tutunup öredek yürüyüşü yap en etkili çözüm bende 5 günde sonuç verdi günde 5 kere 5dk yaptım sanırım 
önce (23 puan) tarafından
Deniyecegim ilk kızımda suni ile oldu Allah'ım öldüm öldüm dirildim 2 gün boyunca suni verdiler zorla dogurttukar bu seferde aynı şeyleri yaşamak istemiyom
-Reklam-
0 oy
önce (46 puan) tarafından
Ben son haftalar bol bol hurma ve ananas yedim canım birde her gün ılık suya oturuyordum comelip yürüyordum bunları deneyebilirsin
0 oy
önce (700 puan) tarafından
34. 35. Haftadan itibaren hergun hurma ananas yedim doğumu kolaylastiran egzersizleri yaptım her gün günde 2 kez bazen. Zaten hamileligimin başından beri yürüyüş yaptım hep. 39. Haftaya girince de her gün küveti doldurup içinde uturdum bir ebe çörek otu yağı ve balı karıştırıp yut dedi onu da denedim sonuç olarak 41+2de suni sanci ile dogum yaptım yani bazen ne yaparsak yapalım olmuyor 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 32 göst.
+1 oy
6 cevap 123 göst.
0 oy
1 cevap 42 göst.
6 gün önce Yemek-Tarifler kategorisinde Sarioglusumm (142 puan) tarafından soruldu

399,779 soru

11,958,214 cevap

36,124 kullanıcı

...