+1 oy
115 göst.
önce Diğer kategorisinde (1,281 puan) tarafından

:'(

image

Merhaba Hanımlar beni tanıyanlar vardır geçen sene oğlum temmuz ayında dünyaya geldi eski postlarımdan da bakabilirsiniz bebeğim küveze alınmıştı solunum sıkıntısından bugün öğrendim ki bebeğimin dokturu bir çete lideriymiş bebeğim sağlıklı hiç birşeyi Yokken Yeni doğan bebek bakım ünitesine alınmış. Bebeğim 38 haftalık doğdu ve 4000 kilo doğmuştu 15 gün küvezde kaldı o süreçte sürekli günde 20 paket anne sütü gönderdim ama hiç verilmemis hep çöpe atılmış o yüzden bebeğim 1800 kiloya düşmüştü bugün haberlere çıktı beynim den kaynar su döküldü . Sağlıklı bebekler üzerinden ticaret yapmşlar  bebekleri ölüme terk etmişler. Çok kötüyüm Allah onları bildiği gibi yapsın..

6 Cevaplar

0 oy
önce (250 puan) tarafından
Sizde şikayetci olun en azından evladı ölen annelere destek vermiş olursunuz bir nebze
önce (1,281 puan) tarafından
Şikayet ettik . Kesinlikle cezasını çekmeli
-Reklam-
0 oy
önce (3,520 puan) tarafından
Yazık günah ya 4 kilo bebek nasıl o kadar zayıflamış. Allah hesabını sorsun misli misli 
Amin. Çok kötüyüm duyduğumda beri . Rabbim sabır versin bebeği ölen annelere . Çok şaşkınım ya bu doktorla yüz yüze konuştum ben . Nasıl bu kadar acımasız olabilirler
0 oy
önce (783 puan) tarafından
Hiç mi emzirmeye gitmediniz ya bu nasıl canilik iyiki iki evladımı da devlet hastanelerinde doğurdum bende 5 ay önce doğum yaptım devlet hastanesinde sarılıktan yoğun bakımda kaldı günde 8 emzirme saati vardı sadece 1 emzirmeye giremyrduk oda doktor görüşme saati diye ayarlama vardı gider görür koklar bol bol emzirirdim ve solunum sıkıntısı olanlar emzirmede bile sütünü kendileri bırakıp bebeklerini görüp ellerine dokunablyrlardi canilige bakın ya perumature bebekten beter hale getirmişler bebeğini Allah belalarını versin inşallah perumature bebekler bile orda çok ilgili bakarlardi ordaki bebekleri günlük yıkarlardi annesi gelemyrnleri güzel beserlerdi benimde görmediğim zamanlar sütüm yokken mama verip bir güzel besliyorlar di umarım diğer özel hastaneler böyle skandal yapmamslardir ufacık bebeklerden ne isterler anlam veremem 
Her günler neredeyse doktoru ile konuşuyorduk görüşüyorduk Fırat sarı ile kendiosine sürekli soruyordum ne zaman emzirirm diye daha var deyip geçiştiriyordu . Solunum sıkıntısından aljndi daha sonra enfeksiyon var deyip uzattılar sonra bebeği mı görmeye gittiğimde hemşireler çok iştahlı doyuramiyoruz ağlıyor dedi maması bitince. Ama öyle değilmiş . Almaya gittiğimde bebeğimi tanıyamadım ağladım eşime bu bzm bebeğimiz değil dedim çok değişmiş ti zaten taburcu olduğu gün hemşire den aldm doktir felan yoktu . Ben eşime ailesine ve kendi aileme anlatamadım bugün bana haklıymış sin dediler ama ne fayda yaşadıklarım çok zordu. Sağ Salim aldım kurtardım ordan ama için paramparça o ölen bebeklerin ahi onlardan ciksin
önce (783 puan) tarafından
Ay valla rabbim evladınıza güç kuvvet versin emzirme olmasa bile bebekleri gösteriyorlar neden hiç göstermedikleri belli Allah belalarını versin inşallah kıyamam kuzuma ya rabbim size bağışlasın siz anlatnca acaba başka Bebek mi verdiler size korkutmak gibi olmama ama 15gnde o kadar zayıflama da olamaz bence
0 oy
önce (1,030 puan) tarafından
İçim de şaşırdı neye yanacağını... 
Bende öyle .
0 oy
önce (4,191 puan) tarafından
Biri bunu benim evladına yapsa o hastaneyi başlarına yıkarım bunu yapanı da sağ bırakmam şikayetçi olun muhakkak Rabbim o ölen bebeklerin  ahını onlara da birakmazsin
Bizde şikayet ettik . Gereken neyse daha fazlasını yapacağız
önce (4,191 puan) tarafından
Yapın  cnm
0 oy
önce (10,166 puan) tarafından
mutlaka şikayetçi ol. Allahım korumuş evladını... 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 254 göst.
0 oy
10 cevap 368 göst.
0 oy
2 cevap 115 göst.
0 oy
0 cevap 26 göst.

399,988 soru

11,964,572 cevap

36,134 kullanıcı