0 oy
220 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (19 puan) tarafından
önce tarafından kapalı
3 gün önce adet günümdü ama olmadım kan verdim gebe değilim ve hala olmadım neden sizce normalde asla gecikmezdi klomen kullandım bu ay ondan olabilir mi acaba kullanıpta adeti geçinen var mı? 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
önce (8,469 puan) tarafından
15 gün gecikti bu 3.4 aydan fazladır sürekli gecikiyor bende blmiyom 

Klomen olabilir
önce (19 puan) tarafından
Yani hiç gecikmezdi benim gebeyimdir dedim belki kan verdim negatif maalesef ama hala olmadım klomen kullandım ilk defa bu ay böyle oldu
önce (8,469 puan) tarafından
Bende 3 senedir düzenli adet görüyorum ama 3.4 aydır 45.50 günde bir oluyorum
Sknti
Düzelir inşallah
-Reklam-
0 oy
önce (1,404 puan) tarafından
Kullanılan ilaçtan olabilir, enfeksiyon olabilir, mantar olabilir, mevsimsel olabilir, stresten olabilir..... Ama 10 gün erken gelmesi ve 10 gün geç gelmesi normaldir hiç gecikme olmadı diye hiç gecikme olmayacak değil.
Ya ben normalde kafaya takmazdım da işte gebelik planladığım için kafama takılıyor
önce (1,404 puan) tarafından
Anladım canım hakkında hayırlısı olsun
Sağol cnm bnm
0 oy
önce (2,948 puan) tarafından
Klomen kullandiysaniz gecikme olur doktora dediniz degilmi ilaç kullandığınızı çünkü klomen yumurta oluşturuyor o yumurtaların çatlaması lazım buyur buyur çatlamasa adet olamazsınız 
Yani kadın doğumcu yazmıştı klomen kullandım 5 gün adetim gecikti bidahaki ay tekrar kullan demişti kadın doğum Doktor'u kararsız kaldım adet geciktikten sonra bu arada doktor derken acilde gebelik için kan verdim ben kan verirken mi demem gerekiyordu klomen kullandım diye
önce (2,948 puan) tarafından
Klomen kullanıldığı ay yumurtalara bakılıyor genelde bende çok kullandım doktorum adet olmazsan yumurtalar kiste çevirir demişti çünkü oluşan yumurtalar adetle atılıyorya catlamiyorsa
Ee sence tekrar kullansam mi adet olmuyorum bu defa daha kötü olmasın mı kist oluşursa
0 oy
önce (1,361 puan) tarafından
Gayet normal 45 gün gecikme yaşadım sonra regl oldum ben
Klomen kullandım mı sende yoksa kullanmadan mı gecikti

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 242 göst.
1 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 4Efem maslaimm (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 127 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu