0 oy
201 göst.
Aile kategorisinde (122 puan) tarafından
Doğum sancısı çekerken üzen eşin Allah katında yeri nedir bunu bilip işimi rahatlatmak istiyorum cevap vermek istemiyorum çok ağrım var burnumdan geliyor 

6 Cevaplar

0 oy
(121,512 puan) tarafından
yani mental.olarak sana destek olmali sarilmali elinu tutmali ama dini boyutunu bilmiyorum 
(122 puan) tarafından
Bir aydır yapmıyor ama Allah yanına koymaz hiçbişey yapmadığı gibi de kavga çıkarıyor devamlı konuda sucuğu buzdolabına koyayım mı dedi ben bunu mu düşüncem şimdi cevap vermedim diye kızdı
(122 puan) tarafından
Ben bu halimle dört dörtlük kahvaltı hazırlıyorum mutfağı toparla işte
(121,512 puan) tarafından
allah yardimcin olsun
-Reklam-
0 oy
(10,396 puan) tarafından
bunu bilemem ama bir kadın doğum ve lohusalık anında yaşadıklarını unutmuyor. iyiyi de unutmuyor kötüyü de. 

sen canının derdiydeyken o seni üzüyorsa bu zatrn doğru değil. hani normal zamandayken bile yapmamalı hamile kadına hiç. Allah akıl fikir versin 
(122 puan) tarafından
Çok sancım var ben bir aydır çekiyorum çekmek zorundayım riskliyim ilaç tedavisi görüyorum sancıya çözüm yok çok canım acıyor birde gelmiş cinlerimi tepeme çıkarma diyo ben zaten canımın derdindeyim senin soruna cevap nası vereyim
(10,396 puan) tarafından
senin yerinde olsam bende onu suçlarım. senin yüzünden böyleyim diye. bir de riskliymiş seni el üstünde tutması lazım. valla erkekleri bşraz korkutmak lazım, öldürmek mi istiyorsun bu bebeği bile derdim...

Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Doğum anında edilen tüm dualar kabuldür çünkü amel defteri yırtılır. (Sancının çokluğuyla amel defterinin kabarıklığı aynı orantıda) o sebeple öyle bir anda bile SAKIN BEDDUA ETMEYİN. Öfkeyle kalkan zararla oturur çünkü.

Allah senin ahlakını peygamber ahlakına çevirsin deyin, ıslah etsin de demeyin ki ıslah olması için gereken belalı şartları Mevla karşısına çıkarmasın.
(2,071 puan) tarafından
Yaa ben normal doğum çok istiyordum çünkü günahlar dökülür denirya ondan. Tabi sezaryenle de dökülüyor doğum her türlü doğumdurda hani normal doğum istiyordum ayrıca yani. Neyse doğum günüm geldi ağrı çekerken öyle pek zorlanmadımda doğurma anından aman Allahım öldüm öldüm öyle bi zordu. Doğumdan sonra annemler falan hani niye bu kadar zor oldu doğum acaba falan diyorlar benim içimden geçen şey belliydi günahım çoktu heralde Allah'ım dedim kendi kendime. Anca affolundum heralde dedim o an ama içimde şüphe var affolunduğumu bilmiyorumya tam :) kalan günahları nasıl temizlicem onun peşine düşünüyorum :D
Allah'ım hepimizi affetsin inşallah
tarafından
Yok bitanem kesin affolur. Hadislerde sabittir. Kul hakkı hariç, onu hiçbir şey paklamıyor mealesef..
(2,071 puan) tarafından
Malesef. İnşallah kimsenin hakkına girmeden yaşayabilirim
(424 puan) tarafından
Doğum sancısı da Günahlarımız afolunuyormu yani Alaska ,tabi ki her şeyi rabbim bilir ama ergenlikte okadar Cahilce aptalca yapılan günahlarım var ki ,aklıma geldikçe kahroluyorum,nasıl bu yaptıklarımin hesabını vereceğim diyorum düşündükce bunalıma giriyorum pskolojim bu konuda çok kötü ,namazıma başladım çok şükür ,fırsat buldukça kuran okuma yada basladim ama bu eski yaptıklarım  benim içimi yiyip yiyip bitiriyo ,inşallah dediğin gibi doğumda onlar sancimla birlikte afolmus olur ,banada dua edermisin
tarafından
Mücahidin günahı affolur denmiştir, hamile kadın da mücahitler arasındadır.
0 oy
(959 puan) tarafından
Bilemeyiz bunu Allah dogum sancisi çekerken eşinin burnundan getiren adamın benim katimda durumu şudur demiyor. Ama dogum anı bir insanın en savunmasız anlarından biri yani mazlum konumundasin esin de sana zulmederse zalim konumunda olur ona beddua etmemeni dua etmeni öneririm sonucta eşin. Bosanmayacaksan dua et ki iyi olsun ömrünüz düzgün geçsin. Başına bir şey gelse yine senin canın yanar
0 oy
(12,862 puan) tarafından
Bırak sancılı olmanı hamile olmanı normal bi anında bile suçsuz yere ağlatıyorsa inan bana bunun bedelini ödetiyor Allah 2 yakası birlesmiyor 
0 oy
(2,319 puan) tarafından
Bende hamilelikte ve sonrasında yasadigim hiç biseyi unutmadım 

Yasatilanlari da unutmadim Rab'bime havale ettim 

Sende öyle yap

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 857 göst.
5 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 307 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu