0 oy
1,028 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Esimin dayisina geldik 11 den beri buradayız biran  önce evime gitmek istiyorum resmen ya yemek yiyoruz demin dayısı kucağına aldı acibiber turşusu veriyor ağzına tuz veriyor dayı verme diyorum gerisi de hahahha diye gülüyorlar sonra çocuk ağlamaya başladı sigara paketini verdi eline çıkardı kızım ağzına götürdü hemen çakmakla yakmaya çalışıyor esimin kucağında yapıyor bunu oda seslenme tabi g.zekali çakmakla eli yandı çocuğun bide öyle ağladı gözlerinden yaşlar alıyor resmen ya uyutacam iki küçük kız var geliyorlar yanımıza otruyorlar ablam uyutayım diyorum anlamıyorlar yaşlarda biri 8e gidiyor biride 3e sonra uyumadı içeri girdik dayısı diyor ki bana çocuğu bi rahat bıraksana kucağında gezdirip duruyor diyor sonra geldi kucağımdan aldı bende bakıyordum kaynanam diyor ki bidaha yakacak diye mı bakiyon diyor seslnmedim sonra düştü bide kendisini arkaya attı hepsi gülüyorlar sinirlerim bozuldu yaa  ben mı çok anormalim 

31 Cevaplar

0 oy
(6,723 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Allah'ım ne kadar tuhaf lar ya. Bende seni az önce aklım dan geçirmiştim kuzum postunu yeni gördüm. Boncuk gözlüm benim çocuğun başına gelmeyen kalmamış. Ağlatmışlar kuşumu. Böyle yapıyorlar insan gelmek istemiyor işte herşeye burunlarını sokuyor lar. Yanında dursun minnosum onlara verme 
tarafından
Vermedim sonradan canım çok sagol❤
(6,723 puan) tarafından
Sende çok sağol bitanem benim ☺☺❤
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Cocuğunu alsana her kesin icinde de esine kalk gidelim de cocuk bu kim ne derse desin her kesi karsına al kusura bakma da kız cocugu milletin kucagnda oturması sigara vermesi bana ters hemen alırım cocugu 
tarafından
Eşimle bugün konusacam sen yapmasan ben yapacam diyecem eşim şiddete meyilli birisi canım inan ki öyle dediğim anda kalkar beni döver biliyorum:)
tarafından
Allah ıslah etsin, e bu çocuk daha ne yaşayacakmış sesinin çıkması için acaba, babası hala susacak mı?üstüne birse diyrceksin diye seni mi............. Of of Üzülme minnakım üzülme arkadaşımmmm... :(
tarafından
Kendimi ağlamamak için zor tutuyorum ne biçim cahil insanların içine düşmüşüm eşimde aynı halt ne bileyim ben ailemden böyle görmedim ki.. babam yanında sigara içmez biz geldiğimizde bunların yaptığına bak..
tarafından
Ahh bitanem imtihan ya işte :( dahada neler göreceğiz kim bilir.. Herbirimizin sınavı farklı işte ama dayak işini demeseydin sesini çıkart o çocukla sen uğraşacaksın onun canı yanacak diyeceğim ama işte.. Diyemiyorum. Allah ıslah etsin o kafalarının içindeki organı kullanmak nasip olsun onlara...
tarafından
Allah razı olsun sağol ❤❤❤
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ay manyak mı bunlar ya al verme kız cocugu cahiller resmen
tarafından
Hepsi ayrı bi mal ya
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Hepsi gerizekalı galiba onların, Allah sabır versin sana. 
tarafından
Aminnnnn çok aminnnn
0 oy
(441 puan) tarafından
Nasıl bunların yapılmasına izin veriyorsunuz yerinizde olsam 5 dakika durmam orda ne demek sigara paketini vermek çakmakla yakmak falan 
tarafından
Ne yapabilirim ki aldım kucağından kızamam edemem büyük dayısı sonuçta esimin tepki vermesi lazım ben böyle tavır yaptıktan sonra eşim bana kızıyor sonrasından
(441 puan) tarafından
İstediği kadar kızsın büyük küçük farketmez konu evladimsa kimseyi dinlemem siz böyle sessiz kaldıkça ileride daha fazlasını yaparlar emin ol sen annesisin net bir şekilde tepkini koyacaksın
tarafından
Eşime diyecem bugün biktim valla
(441 puan) tarafından
Söyle tabi yazık yavruya
0 oy
tarafından

Oy ben o maviş kızı yerim senin kızını çok seviyorum kıyamam ben ona 

Onlar nasıl insanmış yaaa:angry:

tarafından
Bilmiyorum canım bende anlamadım:(
tarafından
O ortama mümkünse birdaha çovuğunu ya götürme yada milletin eline verme hele o miletin içinde çocuğunu kocaın kucağına verme
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Ne düşüncesiz insanlar onlar ya, okurken ben sinir oldumm:/
tarafından
Evet ebrum:(((
0 oy
(249 puan) tarafından
Kocana mesaj at kalksin valla benim bile sinirlerim bozuldu geli hepsini parcalayabilirim
tarafından
Eşim benim lafima bakmaz canım
(249 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun gercekten
tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Anormal olanın onlar olduğunu anlamissindir herhalde niye çocuğa onları yapmalarina izin veriyorsun akıl sahibi olamamislar demek ki böyleleri yaşları büyük de olsa onlardan koruman lazım canım yavrunu Allah sana emanet etmiş sonuçta pasif durma oylelerinin yanında olan size olur 
tarafından
Canım biliyorum ama kucağından aldım zaten ama sonuçta kızamam edemem büyük dayısı sonuçta  eşim sonrasında bana kızıyor neymiş bisey olmuş gibi hareket ediyormuşum biktim valla ya herseylerinden hepsi aynı b.k
(1,428 puan) tarafından
Allah eşine akıl fikir versin inşallah
tarafından
Aminnnnn:(((
0 oy
tarafından
Nasıl bı yüz bulup senin çocuğuna senden izinsiz bişey vermeye cesaret ediyolar. En yakınım bile annem babam kaynanam kaynatan bişi vercekken yiyebilir mi flan diye sorar resmen dusuncesizlik
tarafından
Hepsi aynı bunların biktim hepsinden ayrı bi kafadalar
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Ne biçim insan bu lar ya 

Çocuğun eli yanmış ne demek ya Bn mi yanlış okudum. 

Canm çocuğu alıp çıksaydın keşke resmen oyuncak etmişler kıyamam yazık
tarafından
Çıktım zaten hemen odadan canım tekrar girdikten sonra hemen kucağına alıyon ediyon diye laf ediyo bu seferde
0 oy
(341 puan) tarafından
Kriz gecirme sebebi kiz yaa vllh sakin durma hep yaparlar napmaya calisiyosunuz de dayanamam ben bi damla goz yasina
tarafından
Işte ben simartiyormusumboyle
(341 puan) tarafından
Napcan dovup oldurcekmiymissin agzi burnu mu yancak mis hatta
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Ay ruh hastası mı onlar mudahele etsene canım resmen işkence ediyorlar bebeğe ya okurken bile sinirlerim bozuldu al bebeğini ve cik oradan 
tarafından
Şuan başka odadayım canım uyuttum hiç gelesim gelmiyor bu sefer sen benim ailemi istemiyon der böyle yaparlar tavır yaptı olurum biktim yeminle hepsi aynı halt
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Hepsini geçtim de şu küçük çocuğun eline sigara verip yakmaya çalışanlara o sigarayı.... Neyse sakinim. Eve gidince fitil fitil getir burnundan.
tarafından
Sigara içiyor kaynana diyor ki doktor içmeyin demiş felan oda diyor hadi lan oradan bizimkilere baksana domuz gibiler diyor
(2,575 puan) tarafından
Tahmin edebiliyorum gerile gerile gülüp çocuğu da kucağına almıştır. Bunun önüne geç her gittiğinde birşey yapılacak hoşlanmıyorum yapmayın de. Bende sigara içiyorum asla çocukların yanında içmem bazen elim dolu olur çocuklara sigaramı verin bile demem kusura bakma ama tam ö..z müş dayisi
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Canım seni anlıyorum eşin de iş bitiyor sen tepki versen eşin sendn çıkarıyor..

Eşim cocuklarina çok hassas uyarır ama biri kızıma kötü söz öğretmeye çalışsa uyarmaktan cekinecegi biriuse topu bana atar onlarda der fehime size suikast yapar valla :D

tarafından
Buda cekinecegi  birisi canım dayısı sonuçta yani ben hiç bisey diyemem ki yapma felan diyorum ondada şımartıyor oluyormuşum
(3,446 puan) tarafından
Canım elibden geldiği kadar gitme gidileceği zaman bı bahane bul
tarafından
Istemiyon benim ailemi diyor bu sefer de :D
0 oy
tarafından
Hayır da sen nasıl tahammul ettın yaaa ben olsam alırım başka odaya geçerim yada eşime kalkalım dıye sert derdım

Cahıller ya hadı hepsını geç sıgara nedır
tarafından
Hemen aldım zaten kızımı bakmadım heralde . Eşime ben orada çıkışsam hadi kalk diye kalkar ama beni dövmeye..
tarafından
Benim en nefret ettiğim şeydir ya  başkasının yanında ses yükletilmesi bide dövecek bılmıyorum yanı
Allah sabır versın bence ayda yılda bir git
0 oy
(1,348 puan) tarafından
***** mı bunlar el kadar bebeğe etmedikleri kalmamış pislikler 
tarafından
Allah hepsinin belasını versin. Bu kadar net yani biktim artık
0 oy
(15,657 puan) tarafından
Bir kaç cahilin içine bırakmışsın cocugunu yerinde olsam çıkar giderdim  
tarafından
Hemen aldım zaten kucağıma çıktım odadan
(15,657 puan) tarafından
Valla ailecek akıllısı yokmuş
0 oy
tarafından

ALLAHIMMMM kusura bakma ama bunlar nasıl insan ya! Minnakım kafaları mı güzel aile boyu. 

Ayy sinirlerim bozuldu burdan oraya cidden. Bir daha gitme oraya sakın. Allahımmmm insanların beyinlerini kullanmayı nasip etsin onlara :angry:  sanada sabır versin canım benim <3

tarafından
Inşallah Canımıniçi Allah razı olsun.  Bende anlayamadım nasıl bi insanlar
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Cocugunu al cik git o evden hicbir sey demeden belki biraz anlarlar ne gerizekali insanlar varya beyin yoksunlariiik resmen
tarafından
Ne anlayacaklar canım hiç anlamazlar bile ben öyle bisey yapsam benim ölüm haberimi okursunuz artık haberlerden
(5,913 puan) tarafından
Tobe yarabbimmmm yemin ederim ben burda kudurdum ya bir daha gitme oraya yaaaa

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 725 göst.
23 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 723 göst.
7 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,877 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 304 göst.
12 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hdyemeryem (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 212 göst.
9 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,444 soru

11,358,139 cevap

34,833 kullanıcı

...