0 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde (341 puan) tarafından
11 haftaligiz yaa doguranlari goruyorum o kdr agliyorum ki bizde yavrumuzu saglikli saatli dogurruz insallah az once sancim var di bisu gelfi sandim kalbim asiri carpti akintiymis sukur ettim cidden insan korkuyo

11 Cevaplar

0 oy
(76 puan) tarafından
Sağ sağlim kucağına alırsın canım benim endişe etmen çok normal içine bir şüphe düştüğünde bebişini sev rahatlarsın:)
-Reklam-
0 oy
(491 puan) tarafından
bnde senin gibiyim canm 27 haftaligim iple cekiyorum cabucak gecer insallah ve minnoslara kavusuruz bi an önce 
(341 puan) tarafından
Aynen insallah onun kokusunu kucagima aldigim an icime bi cekcem tarif edilmes bi duygu ilk bebek bende insallh bi an once saglikla atlatiriz
0 oy
(2,159 puan) tarafından

Allahın izniyle doğurursun.

Bide Bn gibi ağır Enfeksiyonun felan olsa heralde ağlamaktan başka şeylerle meşkul olamazsın :)
Şeytan vesvese veriyor sana uyma ona. 
Güzel güzel dua et Allahın izniyle sağlıcakla al kucağına bebeğini
(341 puan) tarafından
Amin insallah aynen cnmsin dualarim bebegimle
0 oy
(557 puan) tarafından

Yok canim doguramazsin icinde kalir :D

Saka canim saka bende yeni dogum yaptim sayilir o gun geldimi rabbim yardim ediyor ben kendimi bak şu dogurdu bj dogurdu sen mi doguramican diye motive ediyodum hep :) rabbim seninde sag saglim kucagina almayi nasip etsin insallah

(341 puan) tarafından
Insallah o saglikli olsun acisinda inan deilim o kdr cok seviyorum ki onu
0 oy
(119,779 puan) tarafından
Ohooo sen dur heleee once sira bende bananeee bak biz bugun 34 haftalik olduk benim oglum bi dogsun snr sira sanada gelir inş ama önce ben bananneee☺️☺️☺️☺️☺️☺️
(341 puan) tarafından
Ahahah dogur kiz banada sole nasilmis dogum ahahah allahim saglikli saatli kucagina almak  nasip etsin cnm
(119,779 puan) tarafından
Amiin inş haa şöylr önce ben ☺️☺️☺️ bi doguruyum bakalim nasi bisimis detaylari yazarim ☺️☺️☺️
(341 puan) tarafından
Ahahah tm kiz
0 oy
tarafından

12 gün geçmiş bile doğurdum şuan yanımda mışıl mışıl uyuyor:angel:

(341 puan) tarafından
Ohh kokla annesi kiyamam allah bagislasin
0 oy
tarafından
Gecer gecer canim oyle geciyoki o aylar,günler sen kendini yorma, strese sokma,üzme,sağliklı beslen yeter annesi :) Insallah saglikla sihhatle evladini kucagina alirsin
0 oy
tarafından
Ben 7 haftalıkken hamile oldugumu ogrendim esim durup durup 7 ay nasil gecicek dogdugunu gorebilecek miyim derdi bende dogsa artik cok merak ediyorum kucagimda yanimda istiyorum zaman gecmiyo diye yakiniyodum sukurler olsun suan 4 bucuk aylik olmus simdi de keske hamileligimin biraz tadini cikartsaydim bunlari dusunmek yerine diyorum :)
0 oy
tarafından
Sana daha var sıra bende 11 günüm kalmış :DDD zaman çabuk geçer canim sağ salim kucağımiza alırız bebislerimizi inşallah ☺️
(341 puan) tarafından
Amin cnm insallh
0 oy
tarafından
İnşallah hayırlısıyla kucağına alırsın minnoşu :))
(341 puan) tarafından
Aminnn insallah ya

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 475 göst.
26 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Şalk (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 53 göst.
0 oy
8 cevap 202 göst.
0 oy
6 cevap 190 göst.