0 oy
128 göst.
önce Alışveriş-Hediye kategorisinde (429 puan) tarafından
Gerçekten işe yarayan bir şey mi? Tavsiye ediyor musunuz? Sadecce ufak kırıntı toz gibi şeyleri mi süpürüyor ve yerde yüzük para gibi bişey bulsa yutar mı içini kaç günde bir boşaltmak lazım ve wifili olanlar fotoğraf çekiyor diye saçma bir söylenti var buna ne diyorsunuz? 

7 Cevaplar

0 oy
önce (9,435 puan) tarafından
Canım elindeki telefonda görür herseyı teknolojinin elindeyiz maalesef. Soruna gelince kesinlikle işe yarayan bir ürün. Ortalıgı topla gerisini ona bırak her süpürme sonrası haznesini bosalt kucuk parcaları içine cekmiyo yutsa da cıkar zaten gorunur ama sert parcalar süpürge plastiğine zarar veriyor 
-Reklam-
0 oy
önce (5,414 puan) tarafından

hergun bisaltirsin zor bise degil yani bosalymak .  evin tozu bile azaliyor. ben girgir gibi goruyodum cok sacma diyordum valla hic ole degilmis iki senedir elim ayagim . esim habersiz almisti benden.allahtan almis. haftada bir yada iki normal supurgeyle supuruyodum.hergun ribotla supurur silerim pimpirikliyim . hatta uc aydir supurgem bizuk uc aydir sadece robotla idare diyorum. dun esim dyson almis daha yeni kullancam bugun.supurge aylardir .:)

önce (4,877 puan) tarafından
Maşallah ne hayırlı eşin varmış.  Bizimkiler almaz :D
önce (5,414 puan) tarafından
:)) he yok sagolsun alir yada ben kafama
eserse istedigimi alirim bise demez. . de esimin aklina ev esyasi pek gelmez muhabbet ederken ortagi kafasina girmistir muhtemelen . kuzenimin esiyle benim esim ortak . kuzenimin esi kadir ezildinin huy ikizi gibi bisey:) ilgisini ceker yane otarz seyler kendi alirken benim esimide gaza getirir cogu zan
önce (4,877 puan) tarafından
Hahhaha ;))))
0 oy
önce (1,945 puan) tarafından
Haftada iki kez normal süpürge açıyorum hergün robot süpürge çalışıyor ev toz olmuyor masa dolap üstleri temiz kalıyor benim süpürgem basıt bir model olduğu halde memnunum
önce (2,151 puan) tarafından
Marka ve model ne kullanıyorsunuz
önce (1,945 puan) tarafından
Model olarak adını bilmiyorum fakir marka bambi yatak alana yarı ücretti o zaman aldım özelliği olan bir şey değil ama işe yarıyor ileride roborox marka yada Philips almayı düşünüyorum
önce (2,151 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
önce (6,315 puan) tarafından
Midem ağrıyor hastayım 3 çocuğum var etrafımı topladım çalıştırdım bebeğimin yanına oturdum. 

Dün akşam da açmıştım dünya toz topladı şimdi yine açtım haznesi dolacak kesin

Aşırı memnunum. İyiki almışım

Benim evimde wifi yok haritasını kendisi çıkardı düğmeye çalıştırıyorum. 

Foto çekersede çeksin çıplak gezmiyorum sonuçta çekipte napcak beni :D
önce (429 puan) tarafından
:))))
0 oy
önce (3,950 puan) tarafından
Yani ay aşırı güzel süpürüyor diyemem senin süpürdüğün gibi asla olmuyor ama iyi ki almışım diyorum evi supuremedigim zaman bi yere gideceğim zaman açıyorum en azından temiz eve geliyorum yada acil misafir gelirse açıyorum ben başka işlerle uğraşıyorum o yönden aşırı pratik 
0 oy
önce (10,380 puan) tarafından
evet işe yarıyor. kameralı olanlar var, benimkinde kamera yok mesela. hepsi WiFi ile çalışıyor. 
0 oy
önce (260 puan) tarafından
Bu hayatta kendime yaptığım en büyük iyilik. Keşke daha önce kesfedilseymiş :)) para yüzük o tarz küçük şeyleri yutar. Toz boşaltmak istemiyorsan, tozunu kendi boşaltanlardan al. Yoksa her süpürmeden sonra boşaltcaksin. Alırken kamera var mı diye sorduk üründe, yasaklandı dedi adam bizim aldığımız model de yok hepsinde var mı bilmiyorum. Wifiye bağlamak gerekiyor telefondan yönetmek için 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 380 göst.
2 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sevilay09 (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 69 göst.
0 oy
1 cevap 121 göst.
12 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,344 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 124 göst.

400,695 soru

11,988,589 cevap

36,171 kullanıcı

...