0 oy
277 göst.
önce Aile kategorisinde (258 puan) tarafından
Kızlar Dün eşimle tartıştık o konuda ben hakalıyım Benim hiçbir suçum yok biraz Tabii o bana bağırdı Ben ona bağırdım Neyse kayınvalideme kayınbabam geldi alt katımızda oturuyorlar sonra eşim kapıyı açtı ve çıktı gitti inerken babasıyla diyor ki hiçbir şey yok Kendi aramızda öyle Neyi bölemiyorsunuz gibisinden demiş bundan sonra birkaç kötü kelime etti Ben de sinirlendim Ne oldu baba dedim bunca yıl dedim Ben sustum dedim oglunuz dedim Saat 12.00-1'lerde İkiler de geliyor çalışıyor diye ben bir şey demiyorum dedim bir gün dedim benim arkamda durun dedim ya Ben İnsan Değil miyim ya dedim iki tane çocuk da 4 saatlik uykuyla ayaktayım dedim Kayınvalidem dedi gitmiyorsun dedi eşim gitmeye kalktı dükkanına dükkanda çalışmak için gitmek istedi yani Ben dedim git gelme dedim Allah benim belamı versin de kurtulayım dedim Allah benim belamı versin dedim tekrardan gece gece bela okuma dedi kaynanam dedim okuyacağım dedim Benim ahımla dedim yerde kalmazsınız dedim özellikle Sen Murat dedim susuyorum ve içeri giriyorum dedim Şu an ben  soktayım  sabah oldu eşimle hala konuşmuyorum Kayınvalidemin yanına indi Eşim işe gitmek için Annesi bir ağlıyor bizi Allah Belanı Versin dedi yok artık dedim işin dedi ki o kendisine söyledi dedi Ben de evden dinliyorum yok savunma biz yetersiz buluyor Neyi yetersiz bulayım Allah aşkına 70 yaşında insan Sizce ineyim aşağıya açıklayayım mı Ben öyle bir şey demedim sana sen yanlış anladın Çünkü kulakları fazla duymuyor ama işine geleni Duyuyor tabii Yoksa hiçbir şey açıklamayayım mı

7 Cevaplar

0 oy
önce (245 puan) tarafından
önce tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Küserlerse küssünler sen bugün gidip özür dilersen bunlar sana daha neler neler eder ne yalanlar uydurur nasıl anladılarsa öyle anlasınlar ayrıca senle eşin arasındaki bir mevzu onlar niye gelip kapınızı çalıyor ne de olsa karı koca arasına girilmez belki eşin sinirle çıkacaktı sonra sende o da sakinleşip anlaşacaktınız onlar dahil oldu diye daha da büyümüş konu.
önce (258 puan) tarafından
Elbette öyle Sen de çok haklısın gerçekten susmayı tercih ediyorum artık bir yanımda susmamaya o kadar kendimi bunca yıl açıklamışım ki demek ki ben de bir sorun var zaten Gerçi eşim söyledi sana söylemedi diye babasına da söyler o kendisine söyledi der ama bir hafta boyunca inmemeyi düşünüyorum onlar benden özür dilemeyi öğrenecekler
önce (245 puan) tarafından
Aşkım ben tamamiyle inmiyorum bizimkilerde alt katta daha iki yıllık evliyim bunlar yüzlerini erken gösterdiler bir bebeğim var bir yaşında onu bırakırsan inerim veya bir şey alırım isterim yani mecburi durumlar haricinde asla gitmem oturmaya sohbet etmeye falan. Bende çok sustum çok alttan aldım ama beni ezmeye çalıştılar aşağıda bağırıp duruyordu düşün ben olay büyümesin diye gidip konuşmuyordum bile. En son kapıma geldi ağzına geleni saydı o gün dedim artık benimde kendime bir saygım var bunlar yüzünden daha fazla kendimi de bebeğimi de yoramam üzemem artık hiç takmıyorum onları yabancı gibiler bana dışarı çıkarım ses etmem bir yere giderim onlar sormayana kadar söylemem. Yaşıtım bekar bir görümcem var onunla bile mesafe koydum araya asla sohbet etmiyorum ben yolu bu şekilde yaparak buldum yoksa kafayı yedirtirlerdi bana
-Reklam-
+2 oy
önce (2,756 puan) tarafından

Allah rızası için Türkçe öğretmenine selam olsun DEDİM DEDİM NE YA YA  İNSAN GİBİ YAZIN YAda hiç yazmayın bizlerle dalga geçtiğinizi düşünüyorum artık 

Vallahi insan sinirden nasıl yazdığını bilemiyorum canım anladığın kadarıyla yorum yap ne anlasillicak  okudum  baştan ayagaı
önce (75 puan) tarafından
Gerçekten birisi derdini ararken niye insanı üzüyorsunuz sinirle yazmış belli TDK misiniz?
Ya düzgün okumuyorlar Ya da ben de bir sorun var anlaşılmıyor mu anlamadım
annem =
Kocam=
Ben= mı yapayım anlamdım canım vallahi  konuşmaları
önce (75 puan) tarafından
Eşiyle tartişmış  ve demiş ki Allah benim belamı versin de kurtuluym kaynanası da sabah  bize beddua ettin biz sana yetemiyoruz demiş. Bu olay.
Evet gerçekten bu yani eşime anlatıyor diyor ki biz ona yetmiyoruz yetersiz görüyor ben ona bela okuyacak kadar hiç bir hakka sahip değilim
+1 oy
önce (2,445 puan) tarafından
Bacım rica etsem dedimleri duzenleye bilirmisin inan okuyamiyorum 
Allah aşkına bacım Vallahi düzelttim
+1 oy
önce (700 puan) tarafından
Ben bile anlamadım ki kadın anlasin
Evet Siz anlamayın mümkünse kadın ne anlasın Burada iki kelime edeceğim iki kafamı boşaltacağım Biraz akıl alacağım
önce (1,915 puan) tarafından
Ahhshahs
önce (700 puan) tarafından
Canim seni rencide etmek için denedim sinirle o kadar karıştırmışsin ki kim kime ne demiş gerçekten anlaşılmıyor
0 oy
önce (4,327 puan) tarafından
Yanlış anladığını eşin söylemiş zaten, buna rağmen ben inip açıklama yapmazdım kendi adıma konuşmam gerekirse. Eğer gelip neden böyle dedin derse o zaman söylerim sen yanlış anlamışsın diye. Derdi varsa oğluyla değil seninle çözmesi lazım çünkü. 
Şu an yapmadım canım zaten Ama içimden de gelmiyor değil yani acıklama
0 oy
önce (219 puan) tarafından
Bence inip sizlik bişey yok ben onu kendim için söyledim siz yanlış anladınız de zaten eşinizle tartışmanıza da gelmeleri ayrı garip yani insanız tartışırız barışırız hemen dedikoducu komşular gibi gelmek bana garip ve saçma geldi 
Bir yanıma öyle diyor Bir yanımda hiç açıklama yapma devam et böyle diyor canım gerçi eşim sabahtan açıkladı o kız kendine söyledi o lafı diye
önce (219 puan) tarafından
E tamam eşin demişse sana gerek kalmamış hala da tavır falan yaparsa takma sonuçta eşin olanı söylemiş gerisi kendi bildiği iş
0 oy
önce (4,428 puan) tarafından
Konuyu anlamadim

Postu sesli komutu kullanarakmi yazdiniz merak ettim yazmaktan cok konusmaya benziyorda cunku meraktan soruyorum
Evet canım öyle yazamayacağım için sinirle
Konu şu ki Kayınvalidem eşime dedi ki senin karın bana Allah belanı versin dedi demek istiyor  ama öyle bir şey yok yani  o sözü kendime dedim o kadar yani şunu dedim Allah benim belamı versin dedim  sinirden  o kendi üstüne alınmış
önce (4,428 puan) tarafından
Kendi ustune alinmamis oda biliyor senin ona demedigini ama bile bile iftira atiyor hakli gorunmek için

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 955 göst.
8 Eylül 2024 Aile kategorisinde 1996 Anne (686 puan) tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 718 göst.
14 Ekim 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 229 göst.
12 Ekim 2024 Aile kategorisinde SehribanGorel (54 puan) tarafından soruldu

400,684 soru

11,989,787 cevap

36,174 kullanıcı

...